هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,858
نام
حامد
سلام دوستان من gta v رو با یه اکانت ظرفیت اول یه مدت آنلاین بازی کردم که قفل شدش حالا میخوام بپرسم که میشه من سیو(آفلاین) اون رو انتقال به بدم به یوزر ظرفیت سوم یعنی اون 80 درصدی رو که من با یه یوزر دیگه بردم جلو بیارم با ظرفیت سوم ادامه بدم ( اون 80 درصد رو با یوزر ظرفیت اول انجام ندادم)
نخیر سیو ها برای یوزر بسته میشه. یعنی شما نمیتونی سیو اون یکی اکانتت رو برای این اکانت بیاری

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
مطمئنا با حذف بعضی از بازی ها یا تکمیل دانلود بخش های باقیمانده در لیست دانلود، ظرفیت به مقدار اصلی برمی گرده. برای من هم این مسئله اتفاق افتاده. متاسفانه سونی تو مدیریت فضای هارد ضعیف کار کرده

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
به نت وصل نیستم چیزی دان نکردم چیزی هم بافلش یا هارد کپی نکردم فقط بازی نصب کردم که با پاک کردنشون باز درست نشد
میرم توی قسمت استوریج چیزی توی پوشه آتر تینگ نیست ..

وقتی کنسول یک ترا میخری فضاییی که میتونی استفاده کنی 750هست؟؟ من وقتی خریدم 750بود

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
به نت وصل نیستم چیزی دان نکردم چیزی هم بافلش یا هارد کپی نکردم فقط بازی نصب کردم که با پاک کردنشون باز درست نشد
میرم توی قسمت استوریج چیزی توی پوشه آتر تینگ نیست ..

وقتی کنسول یک ترا میخری فضاییی که میتونی استفاده کنی 750هست؟؟ من وقتی خریدم 750بود
جزئیات هارد یک ترابایت دستگاه من :
cf49b33603b34c8c46458b48f85d0756.jpg

siamak5561

کاربر سایت
May 28, 2006
73
نام
سیامک
سلام
دوستان ps4 معمولی میخوام بخرم، هیچی در موردش نمیدونم، آیا مدل خاصی داره؟ ریجن چی مهمه؟ کلا میشه در مورد خریدش راهنمایی کنید ممنون میشم.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام
دوستان ps4 معمولی میخوام بخرم، هیچی در موردش نمیدونم، آیا مدل خاصی داره؟ ریجن چی مهمه؟ کلا میشه در مورد خریدش راهنمایی کنید ممنون میشم.
معمولی دو مدل فت و اسلیم داره فت ها اکبند کم هستند تو بازار به جز پک باندل ها که قیمت بالاتری دارن مدل اسلیم الان تو بازار سری ۲۱ جدیدترینه ریجن دو اروپا رایج ترین مدل هست مدل هارد ۵۰۰ گیگ ۲۱۱۶a و مدل یک ترا ۲۱۱۶b میشه ریجن ۱ امریکا هم میشه ۲۱۱۵a و ۲۱۱۵b هر ریجینی میخری ریجن ۳ نخر چون جای تایید و کنسلش دایره و ضبدر جابجا هست تو منوی سیستم و با منوی بازی اکثرا قاطی میکنه آدم موقع فروش هم ریجن ۳ چون تو ایران کمتر طرفدار داره کمتر از ریجن ۱ و ۲ میخرن ریجن ۲ اروپا بخر مدل فت هم ۱۲۱۶a و ۱۲۱۶b آخرین سری و بهترین سری ها بودن و پورت اپتیکال خروجی صدا دارن که تو مدل اسلیم ها حذف شده اگه بتونی فت کارکرده تمیز و به شرط سلامت و یا باندل اکبند هم بگیری عالیه

• Like
Reactions: siamak5561

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام
مانیتور دارم dvi به hdmi تبدیل واسش گرفتم کار میکنه میشه ببینم چی باید بگیرم که صدا هم داشته باشه نمیخوام صدا از دسته بیاد میخوام تبدیلی بگیرم هم صدا داشته باشه هم‌تصویر چی پیشنهاد میدین؟ کجا گیرم میاد ؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام
مانیتور دارم dvi به hdmi تبدیل واسش گرفتم کار میکنه میشه ببینم چی باید بگیرم که صدا هم داشته باشه نمیخوام صدا از دسته بیاد میخوام تبدیلی بگیرم هم صدا داشته باشه هم‌تصویر چی پیشنهاد میدین؟ کجا گیرم میاد ؟
همون تبدیل باید صدا رو هم ببره hdmi صدا تصویر باهمه چیز دیگه ای وجود نداره اگه مدل فت باشه خروجی صدای اپتیکال هم داری که البته مانیتوری که hdmi نداره قاعدتا ورودی اپتیکال هم نباید داشته باشه البته همون صدای دسته با هندزفری با کیفیتی اگه داشته باشی عالیه من با هنسفری htc10 استفاده میکنم یعنی از سینمای خانگی که با اپتیکال وصل کردم بیشتر با صدا حال میکنم اینقدر باکیفیته

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
واسه من به جای

واسه من به جای 859 زده498
از یک نفر پرسیدم گفت باید فرمت بشه
فرمت بکنم همه اطلاعات میپره؟؟؟
این یجورایی باگ کنسول که هرچیزی بره تو لیست دانلود اگه بذاری دانلود شه قبل از شروع شدن دانلود جمله calculating میاد که حجم محاسبه میکنه و این مقدار حجم رو از رو هارد اختصاص میده به اون فایل چه دانلود شرو کرده باشی چه نه تنها راه حلش اینکه اون فایل دانلود کنی استفاده کنی یا از دانلود لیستت دیلیت کنی

• Like
Reactions: mojtaba.sha

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
این یجورایی باگ کنسول که هرچیزی بره تو لیست دانلود اگه بذاری دانلود شه قبل از شروع شدن دانلود جمله calculating میاد که حجم محاسبه میکنه و این مقدار حجم رو از رو هارد اختصاص میده به اون فایل چه دانلود شرو کرده باشی چه نه تنها راه حلش اینکه اون فایل دانلود کنی استفاده کنی یا از دانلود لیستت دیلیت کنی
سلام ...من به نت وصل نیستم که دان کنم ... دانلود لیست کدوم قسمت هست؟؟؟

siamak5561

کاربر سایت
May 28, 2006
73
نام
سیامک
معمولی دو مدل فت و اسلیم داره فت ها اکبند کم هستند تو بازار به جز پک باندل ها که قیمت بالاتری دارن مدل اسلیم الان تو بازار سری ۲۱ جدیدترینه ریجن دو اروپا رایج ترین مدل هست مدل هارد ۵۰۰ گیگ ۲۱۱۶a و مدل یک ترا ۲۱۱۶b میشه ریجن ۱ امریکا هم میشه ۲۱۱۵a و ۲۱۱۵b هر ریجینی میخری ریجن ۳ نخر چون جای تایید و کنسلش دایره و ضبدر جابجا هست تو منوی سیستم و با منوی بازی اکثرا قاطی میکنه آدم موقع فروش هم ریجن ۳ چون تو ایران کمتر طرفدار داره کمتر از ریجن ۱ و ۲ میخرن ریجن ۲ اروپا بخر مدل فت هم ۱۲۱۶a و ۱۲۱۶b آخرین سری و بهترین سری ها بودن و پورت اپتیکال خروجی صدا دارن که تو مدل اسلیم ها حذف شده اگه بتونی فت کارکرده تمیز و به شرط سلامت و یا باندل اکبند هم بگیری عالیه
فرق اسلیم با فت چیه؟ اگه هارد 500 خریدم بعدا میتونم خودم هاردشو تعویض کنم بالاتر بزارم؟ فکر نکنم دست دوم فت گیرم بیاد، باندلش هم که گرونه، اسلیم بخرم مشکلی نداره دیگه؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
فرق اسلیم با فت چیه؟ اگه هارد 500 خریدم بعدا میتونم خودم هاردشو تعویض کنم بالاتر بزارم؟ فکر نکنم دست دوم فت گیرم بیاد، باندلش هم که گرونه، اسلیم بخرم مشکلی نداره دیگه؟
هر مدلی بخری می تونی راحت هاردشو عوض کنی، هاردشم هارد 2.5 اینچه یعنی همون هارد لپ تاپ. بهتره از هارد زیر استفاده کنی. کلیپ تعویض هارد هم به وفور در یوتیوب یافت میشه‌.
Samsung M9T 2TB 9.5mm SATA 2.5 inch Internal Hard Drive (PS3/PS4 Compatible) - £99.99 @ Amazon - HotUKDeals

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
فت ها کلن دستگاه های خوبی هستند صدای فنش بیشتر از اسلیم هست اما عالی کار میکنن خروجی اپتیکال صدا برای ساند بار و سینمای خانگی دارند که اسلیم ها ندارند کلن پیشنهاد من اول فت هست ولی اسلیم هم اوکی هست صدای فن کمتری داره جمع و جورتره هارد همه مدل های ps4 قابل تعویض و با فریمورهای فعلی تا ۲ ترا بایت هم ساپورت میکنن اما از اول دستگاه یک ترا بگیری راحتتری نه اسلیم هیچ مشکلی نداره ولی برای من که هر دو مدل رو داشتم اگه صدای فن برات مهم نباشه فت بهتر بود.

• Like
Reactions: barpapapa

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,531
نام
Iman
فت ها کلن دستگاه های خوبی هستند صدای فنش بیشتر از اسلیم هست اما عالی کار میکنن خروجی اپتیکال صدا برای ساند بار و سینمای خانگی دارند که اسلیم ها ندارند کلن پیشنهاد من اول فت هست ولی اسلیم هم اوکی هست صدای فن کمتری داره جمع و جورتره هارد همه مدل های ps4 قابل تعویض و با فریمورهای فعلی تا ۲ ترا بایت هم ساپورت میکنن اما از اول دستگاه یک ترا بگیری راحتتری نه اسلیم هیچ مشکلی نداره ولی برای من که هر دو مدل رو داشتم اگه صدای فن برات مهم نباشه فت بهتر بود.
امکانش هست اطلاعاتت (مثل بازی ها سیو ها و ...) موقع تعویض هارد کنسول بمونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر