هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
اينترنت بخاطر اين نبايد وصل بشيد كه به احتمال زياد بازي هكي براتون ريختن به نت وصل بشيد احتمال خيلي زياد قفل ميشن
ولي ديسك ميشه استفاده كرد مگر اينكه دستگاه مشكل داشته باشه
سلام
ممنون عزیز
وصل بشم چی میشه ؟
اصلا بیخیال بازیا بشم چطور ؟ بعد وصل بشم ؟
داشتیم موردی که نشه سی دی گذاشت داخل دستگاه؟ یعنی بیخودی گفته ؟ دستگاه نو خریده خب واسه چی مشکل داشته باشه؟

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
سلام دوستان

من دستگاهم رو از دوستم خریدم. تو هاردش 5 6 تا بازی بود مثل GTA و FIFA و Mortal Kombat و...
تا یه ماه بدون مشکل به اینترنت وصل می شدم ولی دیروز یدفه همه بازی ها قفل شدن. چون احتمالا اکانتاش هکی بودن

حالا میخوام همه اکانت های اضافه رو از سیستم پاک کنم. 5 6 تایی اکانت بود.
به جز اکانت خودم خواستم همرو پاک کنم ولی یکی شون پاک نمی شه!!!
پیغام میده امکان Deactive کردن این اکانت نیست! و بعدش میپرسه میخوای پاک بشه یا نه؟

اگه بدون deactive کردن پاکش کنم چی میشه؟ چیکار باید بکنم الان؟

میشه راهنماییم کنید

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام دوستان

من دستگاهم رو از دوستم خریدم. تو هاردش 5 6 تا بازی بود مثل GTA و FIFA و Mortal Kombat و...
تا یه ماه بدون مشکل به اینترنت وصل می شدم ولی دیروز یدفه همه بازی ها قفل شدن. چون احتمالا اکانتاش هکی بودن

حالا میخوام همه اکانت های اضافه رو از سیستم پاک کنم. 5 6 تایی اکانت بود.
به جز اکانت خودم خواستم همرو پاک کنم ولی یکی شون پاک نمی شه!!!
پیغام میده امکان Deactive کردن این اکانت نیست! و بعدش میپرسه میخوای پاک بشه یا نه؟

اگه بدون deactive کردن پاکش کنم چی میشه؟ چیکار باید بکنم الان؟

میشه راهنماییم کنید
اتفاق خاصی نمیفته پاکش کنید

• Like
Reactions: bazikhorpcpsp

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
میخوام بدونم چرا برای این اکانت خاص همچین پیغامی میده؟

4 5 تا دیگه بدون هیچ مشکلی دی اکتیو شدن! ولی این یکی نمیشه

علتش رو می دونید؟
شاید بخاطر اینکه صاحبش رو کنسول خودش تونسته دوباره اکتیو کنه

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
شاید بخاطر اینکه صاحبش رو کنسول خودش تونسته دوباره اکتیو کنه

:neutral:
من میخوام اکانت رو تو کنسول خودم دی اکتیو کنم. چه ربطی داره به کنسول صاحبش!!!!

اصل مشکل اینه که هر اکانتی که شما بخوای از رو کنسولت پاکش کنی. اول تو کنسولت غیرفعال (deactive) میشه، بعد ازت میپرسه که حالا میخوای پاک بشه یا نه؟

ولی این یکی رو نمی تونه غیرفعال کنه. بعد میگه میخوای پاک کنی یا نه. خوب قاعدتا اگرم پاکش کنم باز هنوز فعاله و اونجوری دیگه هیچ دسترسی هم بهش نخواهم داشت چون اکانت رو پاک کردم.

تا حالا هیچکس به همچین مشکلی برنخورده؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
:neutral:
من میخوام اکانت رو تو کنسول خودم دی اکتیو کنم. چه ربطی داره به کنسول صاحبش!!!!

اصل مشکل اینه که هر اکانتی که شما بخوای از رو کنسولت پاکش کنی. اول تو کنسولت غیرفعال (deactive) میشه، بعد ازت میپرسه که حالا میخوای پاک بشه یا نه؟

ولی این یکی رو نمی تونه غیرفعال کنه. بعد میگه میخوای پاک کنی یا نه. خوب قاعدتا اگرم پاکش کنم باز هنوز فعاله و اونجوری دیگه هیچ دسترسی هم بهش نخواهم داشت چون اکانت رو پاک کردم.

تا حالا هیچکس به همچین مشکلی برنخورده؟
ببینید طرف با ساپورت سونی صحبت کرده احتمالا به همین دلیل اکانت دی اکتیو شده خودمم چند بار اینطوری شده اکانتهام ولی مهم نیست اکانت رفته دیگه چی میتونه براش پیش بیاد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,097
سلام
ممنون عزیز
وصل بشم چی میشه ؟
اصلا بیخیال بازیا بشم چطور ؟ بعد وصل بشم ؟
داشتیم موردی که نشه سی دی گذاشت داخل دستگاه؟ یعنی بیخودی گفته ؟ دستگاه نو خریده خب واسه چی مشکل داشته باشه؟
به اينترنت وصل بشيد بازیا قفل میشن
درمورد دیسک هم اگه جای دیسک دستگاه مشکل نداشته باشه گذاشتن دیسک داخلش هیچ مشکلی رو وضعیت فعلیش و اون اکانتای هکی که براتون ریختن بوجود نمیاره بنابراین میتونید تست کنید
من بخوام اکانتم رو برگردونم در حالی ک فقط پسورد ایمیلش رو دارم (تاریخ تولد و سوال امنیتی یادم نیست ) چیکار باید بکنم ؟
اگه به تنها چیزی که دسترسی دارید ایمیله باید با پشتیبانی صحبت کنید ببینید چه جوابی بهتون میدن و چه چیزایی ازتون میخوان

• Like
Reactions: MEHRAN ARBABI

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
به اينترنت وصل بشيد بازیا قفل میشن
درمورد دیسک هم اگه جای دیسک دستگاه مشکل نداشته باشه گذاشتن دیسک داخلش هیچ مشکلی رو وضعیت فعلیش و اون اکانتای هکی که براتون ریختن بوجود نمیاره بنابراین میتونید تست کنید

اگه به تنها چیزی که دسترسی دارید ایمیله باید با پشتیبانی صحبت کنید ببینید چه جوابی بهتون میدن و چه چیزایی ازتون میخوان
صددرصد قفل نمیشه احتمال کمی هست که قفل نشه خودم با هکی انلاین بازی میکنم فقط باید بعضی نکات رو رعایت کرد

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
دوستان عزیز من که نمیخوام انلاین بازی کنم !
من میخوام وصل بشم به اینترنت اپیت کنم دستگاهو . الان فکر کنم 4.5 یا 4.6 هست
میشه این کارو بکنم یا نه ؟
کاری به بازی ندارم

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان عزیز من که نمیخوام انلاین بازی کنم !
من میخوام وصل بشم به اینترنت اپیت کنم دستگاهو . الان فکر کنم 4.5 یا 4.6 هست
میشه این کارو بکنم یا نه ؟
کاری به بازی ندارم
فرقی نمیکنه اگه صاحب اکانت به سونی پیام داده باشه و جواب گرفته باشه بازی قفل میشه

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام، یه دیسک بازی رو میخواستم بذارم توی ps4 ، از دستم داشت لیز می خورد نگهش داشتم اما دوتا لکه افتاده روی دیسک بهترین راه تمیز کردنش چیه؟ دیسک رو ps4 میشناسه
ویرایش: با دستمال عینک پاک کردم، خوبه بنظرتون؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر