هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
کلا باید از طریق سیف مود هاردت رو فرمت کنی بعد فریمور آخر رو از طریق فلش نصب کنی.
این مشکل زمانی پیش میاد که کنسول ناگهان از برق کشیده شده باشه

آقا مهدی چطوری میشه از طریق سیف مود هارد رو فرمت کرد ؟؟؟؟؟
از بین گزنیه ها ( ۷ گزینه ) کدوم رو باید بزنم ؟؟؟؟؟
ممنون

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
آقا مهدی چطوری میشه از طریق سیف مود هارد رو فرمت کرد ؟؟؟؟؟
از بین گزنیه ها ( ۷ گزینه ) کدوم رو باید بزنم ؟؟؟؟؟
ممنون
سلام.دقیقا بین همون 7 گزینه هست و فکر کنم خودش زده فرمت کردن هارد.ببین من بلد نیستم و خودتم اگر بلد نیستی اصلا باهاش ور نرو یوقت نزنی کلا داغونش کنی ولی مطمن باش روشش همینه که گفتم.یا صبر کن ببین کسی اینجا بلده راهنماییت کنه یا اینکه بهتره بری یه مغازه که توی زمینه های نرم افزاری وارد باشه و برات درستش کنه.سرجمع هم ظرف کمتر از 15 دقیقه درست میشه و هیچ مشکل خاصی نداره فقط دیتا و سیو هات پاک میشن.از آپارات هم شاید تونستی کمک بگیری و فیلم باشه یادت بده.متاسافانه قند شکن ها که قطع هستن وگرنه یوتیوب که پر بود فیلمش.

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
سلام.دقیقا بین همون 7 گزینه هست و فکر کنم خودش زده فرمت کردن هارد.ببین من بلد نیستم و خودتم اگر بلد نیستی اصلا باهاش ور نرو یوقت نزنی کلا داغونش کنی ولی مطمن باش روشش همینه که گفتم.یا صبر کن ببین کسی اینجا بلده راهنماییت کنه یا اینکه بهتره بری یه مغازه که توی زمینه های نرم افزاری وارد باشه و برات درستش کنه.سرجمع هم ظرف کمتر از 15 دقیقه درست میشه و هیچ مشکل خاصی نداره فقط دیتا و سیو هات پاک میشن.از آپارات هم شاید تونستی کمک بگیری و فیلم باشه یادت بده.متاسافانه قند شکن ها که قطع هستن وگرنه یوتیوب که پر بود فیلمش.

خودم نه اصلا بلد نیستم پس باید بدمش دم مغازه ای برای تعمیرات.

برای اینکه از حالت سیف مود بیام بیرون و کنسول رو خاموش کنم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟
یه راست از همین منو سیف مود دکمه پاور رو بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
خودم نه اصلا بلد نیستم پس باید بدمش دم مغازه ای برای تعمیرات.

برای اینکه از حالت سیف مود بیام بیرون و کنسول رو خاموش کنم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟
یه راست از همین منو سیف مود دکمه پاور رو بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟
نه مشکلی پیش نمیاد همون پاور رو بزن.
دادیش مغازه دار خودت بالا سرش باشی یوقت نری خونه اون یارو کلاه بردار باشه بخواد قطعه ای از کنسولتو تعویض کنه یا هرچی.همونجور که گفتم کمتر از 15 دقیقه درست میشه

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دمت گرم آقا مهدی یه دنیا ممنون .
لااقل از نگرانی دراومدم اصلا نمی دانستم مشکل از کجاست.
به امید خدا کنسول هم درست میشه.

بازم ممنون

• Like

samed

کاربر سایت
Jan 5, 2018
2
سلام دوستان.قصد خریدps4 دارم.اکانتی توی پلی استور ساختم و می خوام بازی دیجیتالی قانونی بخرم.کریسمسه و بازیها تخفیف خورده.هنوز دستگاه تهیه نکردم ولی چندتا بازی داخل سبد خریدم گذاشتم و قصد دارم بخرمشون.بعدا که دستگاه خریدم میتونم با اکانتی که تو استور ساختم وارد بشم و بازی هایی که خریدم دانلود کنم رو دستگاه؟مشکلی پیش نمیاد؟

samed

کاربر سایت
Jan 5, 2018
2
مشکلی نیست شما الان بازیها رو بگیر بعدا کنسول خریدی اکانت رو وارد کن و بازیهات رو دانلود کن
راهنمایی خاصی ندارید؟مثلا کار خاصی چیزی نباید انجام بدم؟اگه مورد خاصی میدونید که باید انجام بدم لطف کنید بهم بگید

راهنمایی خاصی ندارید؟مثلا کار خاصی چیزی نباید انجام بدم؟اگه مورد خاصی میدونید که باید انجام بدم لطف کنید بهم بگید
میخوام دستگاه رو دسته دو بخرم

یه سوال دیگه اینکه دو تا اکانت میتونم وارد دستگاه کنم؟یه اکانت امارات و یه اکانت ایرلند؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,103
یه سوال دیگه اینکه دو تا اکانت میتونم وارد دستگاه کنم؟یه اکانت امارات و یه اکانت ایرلند؟
فرقي نميكنه هيچ مشكلي نداره تا ١٦ اكانت همزمان ميشه رو دستگاه گذاشت بازي هم ميتونيد زودتر بخريد كنسولو خريديد وارد اكانت ميشيد از تو لايبرري دانلود ميكنيد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,554
سلام، من خیلی وقت پیش Saveهای PS4 رو روی فلش ذخیره کرده بودم ولی الان فهمیدم پاک شدن. ریکاوری که کردم درست نام گذاری نکرد، یه سری فولدر داده با سیوهای داخلشون اما اسم فولدر مشخص نیست چه بازیه.
نمیدونید چطور از روی فایل های سیو بفهمم اون فایل برای چه بازی هست؟
مثلا یه نمونه:
ka25kcfx7yky.png

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام، من خیلی وقت پیش Saveهای PS4 رو روی فلش ذخیره کرده بودم ولی الان فهمیدم پاک شدن. ریکاوری که کردم درست نام گذاری نکرد، یه سری فولدر داده با سیوهای داخلشون اما اسم فولدر مشخص نیست چه بازیه.
نمیدونید چطور از روی فایل های سیو بفهمم اون فایل برای چه بازی هست؟
مثلا یه نمونه:
ka25kcfx7yky.png
اگه پلاس داشتی سیو ها بصورت کلاود ذخیره میشن

farzadplang

کاربر سایت
Jan 9, 2018
3
سلام من کنسول رو بردم یک نفر برام پلاس یک ساله ریخت از کجا بدونم اون کد پلاس من رو برا خودش یا کسی دیگه نزنه؟ جای خاصی هست از کنسول ببینم چه کسی وارد شده؟ و اگر خودم خواستم شخصی با پلاسم بازی کنه تاثیر داره روی کندی بازی من یعنی بازی من کند میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر