هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
  • Like
Reactions: xxxmah

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام دوستان برای تهیه بازی ps4 به صورت دیجیتال باید از کدام سایت اقدام کنم ممنون میشم چند سایت خارجی با قیمت مناسب معرفی کنید نمیدانم کدام سایت نسخه فیزیکی ارائه میده کدام دیجیتال

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان برای تهیه بازی ps4 به صورت دیجیتال باید از کدام سایت اقدام کنم ممنون میشم چند سایت خارجی با قیمت مناسب معرفی کنید نمیدانم کدام سایت نسخه فیزیکی ارائه میده کدام دیجیتال
سلام
بهترین کار اینه که از استور خود کنسول اقدام به خرید بازی دیجیتالی کنید!

• Like
Reactions: rezab

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام
بهترین کار اینه که از استور خود کنسول اقدام به خرید بازی دیجیتالی کنید!
استورش که خیلی گران هست اندازه قیمت بازی فیزیکی در میاد بعد از کجا متوجه بشم که در استورش دیجیتالی هست یعنی تمام بازی ها در استورش دیجیتالی هست؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
استورش که خیلی گران هست اندازه قیمت بازی فیزیکی در میاد بعد از کجا متوجه بشم که در استورش دیجیتالی هست یعنی تمام بازی ها در استورش دیجیتالی هست؟
بله استور تماما دیجیتالی هست
ببینید باید یه ذره سیاست داشته باشید برای خرید از استور
هر هفته یه سری بازی توی استور تخفیف میخوره
جدا از اینکه هر ماه 4 هفته یعنی کلی بازی تخفیفی داره معمولا بارها طی مناسبت ها یا ... بازی های زیادی تخفیف میخوره
علاوه بر این اگر عضویت پلاس هم باشید که دیگه نور علی نوره :D
امسال سونی حسابی به کاربران پلاسش حال داده
هر ماه چندتا بازی خوب رو مجانی در اختیارشون قرار میده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
خب قرار نيست كه چون ديجيتالي ميخوايد بخريد بيان نصف قيمت بهتون بدن ديجيتالي هم مزيت هاي خودشو داره
بله تمام بازياي استور سوني ديجيتالي هست نسخه هاي فيزيكي از سايتايي مثل امازون و جاهاي ديگه خريداري ميشه معمولا
خوبياي بازي ديجيتالي اينه كه اولا ميتونيد اشتراكي بخريد و هزينتون نصف بشه
بعدم بازيو براي هميشه داريد و نيازي هم به ديسك نيست اين مورد براي بازياي مولتي اهميت زيادي داره كه ده بار در روز ديسك نميذاريد تو دستگاه
+بازيو از زماني كه منتشر ميشه ميتونيد بازي كنيد لازم نيست كلي صبر كنيد قيمت ديسك ثبات پيدا كنه بعد بريد بخريدش
اينم اضافه كنم كه قيمت بازياي ديجيتالي ارزونتر هست حتي خريدش بصورت اشتراكي كه قيمت بازيو نصف ميكنه هم درنظر نگيريم هر گيفت ده دلاري قيمتي دوروبر ٣٤٠٠ت داره خودتون حساب كنيد ميبينيد ارزونتر ميوفته

• Like

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
خب قرار نيست كه چون ديجيتالي ميخوايد بخريد بيان نصف قيمت بهتون بدن ديجيتالي هم مزيت هاي خودشو داره
بله تمام بازياي استور سوني ديجيتالي هست نسخه هاي فيزيكي از سايتايي مثل امازون و جاهاي ديگه خريداري ميشه معمولا
خوبياي بازي ديجيتالي اينه كه اولا ميتونيد اشتراكي بخريد و هزينتون نصف بشه
بعدم بازيو براي هميشه داريد و نيازي هم به ديسك نيست اين مورد براي بازياي مولتي اهميت زيادي داره كه ده بار در روز ديسك نميذاريد تو دستگاه
+بازيو از زماني كه منتشر ميشه ميتونيد بازي كنيد لازم نيست كلي صبر كنيد قيمت ديسك ثبات پيدا كنه بعد بريد بخريدش
اينم اضافه كنم كه قيمت بازياي ديجيتالي ارزونتر هست حتي خريدش بصورت اشتراكي كه قيمت بازيو نصف ميكنه هم درنظر نگيريم هر گيفت ده دلاري قيمتي دوروبر ٣٤٠٠ت داره خودتون حساب كنيد ميبينيد ارزونتر ميوفته
خوب از چه سایت ها پشنهادی میدی بخرم خودم نظرم روی این هست قیمتش ها مناسب هست تقریبا
Digital Console Games | Online Store UK | Xbox One, PS4

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
  • Like

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
كسي از سايت ديگه اي خريد نميكنه مستقيم والت شارژ كنيد بعدم از استور خود سوني بخريد.
بازی تخفیف خورده استور در کدام قسمت هست هر چی میگردم بازی تخفیف خورده مشاهده نمیکنم
https://store.playstation.com
بعد اطمینان داری فیزیکی هست اون سایت اخه زده Digital Console Games

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
بازی تخفیف خورده استور در کدام قسمت هست هر چی میگردم بازی تخفیف خورده مشاهده نمیکنم
https://store.playstation.com
بعد اطمینان داری فیزیکی هست اون سایت اخه زده Digital Console Games
https://store.playstation.com/#!/en-us/all-deals/cid=STORE-MSF77008-ALLDEALS
درمورد اون سايت اطلاع ندارم ولي هيچكدوم بدرد نميخورن وگرنه يه عده قبل از شما به فكر چنين چيزايي بودن
بعدم در نظر بگيريد گيفت psn ارزون ميوفته از هر سايتي بخوايد بخريد بايد دلار ٤ت حساب كنيد

• Like
Reactions: rezab and sorrowful

mehdirr2001

کاربر سایت
Aug 25, 2017
1
سلام ببخشید
من میخوام با دوستم انلاین فیفا بازی کنم
ولی وقتی اینوایت میدیم جوین ک میزنیم بعد ارور میده کسی نمیتونه حل کنه
تو رو خدا کمک کنید

سلام ببخشید من میخوام با دوستم انلاین فیفا بازی کنم
اما مشکل پیش میاد
وقتی ک جوین میزنیم ارور میده
تورو خدا کمک کنید

Last edited by a moderator:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام ببخشید من میخوام با دوستم انلاین فیفا بازی کنم
اما مشکل پیش میاد
وقتی ک جوین میزنیم ارور میده
تورو خدا کمک کنید
چند تا نکته رو بايد رعايت کنيد آخرين آپديت فيفا روى دستگاتون نصب باشه ريجن پلاس با اکانتتون يکى باشه مثلا پلاس امريکا گرفته باشيد بايد اکانتتون هم واسه امريکا ريجن 1 باشه بعد اگه ديسک شما به طور مثال ريجن 2 باشه براى آنلاين بازى کردن شما بايد يه اکانت ريجن 2 بسازيد بعد active as primary کنيد بريد داخل اکانت ريجن امريکا بعد انلاين بازى کنيد. در آخر هم نتتون رو چک کنيد قطعى و وصلى نداشته باشه حداقل سرعت 512kb/s لازم داريد و ping که بزنيد قطعى نده بهتون

Dark Way

کاربر سایت
Jul 24, 2013
18
چند تا نکته رو بايد رعايت کنيد آخرين آپديت فيفا روى دستگاتون نصب باشه ريجن پلاس با اکانتتون يکى باشه مثلا پلاس امريکا گرفته باشيد بايد اکانتتون هم واسه امريکا ريجن 1 باشه بعد اگه ديسک شما به طور مثال ريجن 2 باشه براى آنلاين بازى کردن شما بايد يه اکانت ريجن 2 بسازيد بعد active as primary کنيد بريد داخل اکانت ريجن امريکا بعد انلاين بازى کنيد. در آخر هم نتتون رو چک کنيد قطعى و وصلى نداشته باشه حداقل سرعت 512kb/s لازم داريد و ping که بزنيد قطعى نده بهتون

مگه پلاسم ریجن داره ؟؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
مگه پلاسم ریجن داره ؟؟
بله دوست عزيز پلاس ريجن امريکا هست
مگه پلاسم ریجن داره ؟؟
بله دوست عزيز پلاس هم مثل گيفت کارت ريجن بندى داره ولى تفاوتى نميکنه که چه پلاسى بخريم چون با ساخت اکانت ريجن اون پلاس و active as primary مشکل حل ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر