هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
ممنونم

داره جدیدا اضافه شده میتونید از هارد اکسترنال استفاده کنید

در مورد وصل کردن هارد به کنسول کار خاصی باید انجام داد؟ تو ایکس باکس اینطوری بود که هارد رو که وصل می کردیم به کنسول و فرمت می کردیم دیگه PC هارد رو نمی شناخت و باید از یه برنامه حاصی استفاده می کردیم که اجازه سوییچ بین ایکس باکس مد و پی سی مد رو میداد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
در مورد وصل کردن هارد به کنسول کار خاصی باید انجام داد؟ تو ایکس باکس اینطوری بود که هارد رو که وصل می کردیم به کنسول و فرمت می کردیم دیگه PC هارد رو نمی شناخت و باید از یه برنامه حاصی استفاده می کردیم که اجازه سوییچ بین ایکس باکس مد و پی سی مد رو میداد
اینجا هم همینطوره مثل اونجا

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چند تا سئوال دیگه هم از خدمتتون داشتم.
اول اینکه آیا حتما باید آنچارتد کالکشن رو اول بازی کنم بعد برم سراغ آنچارتد 4 ؟
دوم اینکه تو دسته ایکس باکس دکمه اصلی رو اگه چند ثانیه نگه میداشتیم صفحه ایی باز میشد که می تونستیم بین خاموش کردن دسته یا کنسول یکی رو انتخاب می کردیم و می تونستیم دسته رو خاموش کنیم حالا تو دسته پلی استیشن چطوری میشه فقط دسته رو خاموش کرد و کنسول رو روشن نگه داشت؟
سوم اینکه غیراز Uncharted و The Last of us و Until Dawn بازی های داستان محور خوب انحصاری PS4 چی هست که بخرم؟
ممنون
سلام
بله اون کالکشن یعنی نسخه شماره 1.2.3 بازی که معقولانه تره که از 1 شروع کنید
شاید ابتدا به خاطر گرافیک فنی تو ذوقتون بخوره اخه بازی ریمستر نسل قبل هست!اما از لحاظ داستان و گرافیک هنری بی نظیر هستن و کم کم گرافیک فنی هم در نسخه های بعدی بهتر و بهتر میشه و نهایتا 4 که اوج خودشه!
به غیر از un و tlou و until بله بازی تا دلتون بخواد داستان محور وجود داره و موضوع اینه که شما با کدومش بهتر ارتباط برقرار کنید
از لاست گاردین و لایف استرنج و اوردر و.....(حتی ویچر هم یه جورایی داستان محور هست حالا علاوه بر مبارزاتش!)

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام عزیزان.
در مورد اکانت های هَکی سوال داشتم. از هرکسی می پرسم، یه چیزی می گه! یکی می گه کنسول بن می شه، یکی می شه نمیشه! یکی می گه آنلاین می شه زد، یکی می گه آنلاین نزن!!!!
از شما خواهش می کنم روشن کنید منو! :|
بنده قصد خرید اکانت هَکی دارم. آیا با خرید اکانت هَکی می شه آنلاین بازی کرد؟ آیا کنسول بن می شه؟

با اکانت و پلاس هکی آنلاین هم میشه بازی کرد اما بن شدن اکانت یا بن شدن کنسول کاملا شانسیه و آنلاین بودن احتمالش رو بالاتر میبره.
تو همین فروم چندین نفر بودن در اولین تجربشون از اکانت هکی کنسولشون بن شده.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با اکانت و پلاس هکی آنلاین هم میشه بازی کرد اما بن شدن اکانت یا بن شدن کنسول کاملا شانسیه و آنلاین بودن احتمالش رو بالاتر میبره.
بنم نشه معمولا قفل میشه اصلا ارزش نداره

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
چند تا سئوال دیگه هم از خدمتتون داشتم.
اول اینکه آیا حتما باید آنچارتد کالکشن رو اول بازی کنم بعد برم سراغ آنچارتد 4 ؟
دوم اینکه تو دسته ایکس باکس دکمه اصلی رو اگه چند ثانیه نگه میداشتیم صفحه ایی باز میشد که می تونستیم بین خاموش کردن دسته یا کنسول یکی رو انتخاب می کردیم و می تونستیم دسته رو خاموش کنیم حالا تو دسته پلی استیشن چطوری میشه فقط دسته رو خاموش کرد و کنسول رو روشن نگه داشت؟
سوم اینکه غیراز Uncharted و The Last of us و Until Dawn بازی های داستان محور خوب انحصاری PS4 چی هست که بخرم؟
ممنون

شما دکمه PS رو که وسط دوتا آنالوگا هست رو چند ثانیه بگیر...بعدش یه منو میاد بالا از اونجا گزینه Sound/Divice رو بزن بعد یه منو دیگه باز میشه....اونجا گزینه آخری رو بزن میتونی دسته رو در حالی که کنسول روشن هست خاموش کنی.... و یه سری تنظیمات دیگه هم مربوط به صدای هندزفری و چراغ دسته و همینطور صدای دسته هم هست.

شما آنچارتد کالکشن رو بازی کن بعدشم آنچارتد 4 و بعدش هم لست آف آس رو بازی کن....تا آخر تابستون سرگرم میشی... این بازیا جوری هستن که بعد از تمام کردنشون دوباره بازیشون میکنی...

• Like
Reactions: shahriyar_pc

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
برای ریجن2 شدن منظورته؟
اگه آره موقع انتخاب کشور انگلیس رو انتخاب کن حله

روی کنسولم یه یوزر دیگه به جز یوزر اصلی خودم دارم....میخوام برا همون یوزر psn بسازم....

میشه این کار رو کرد یا باید یه new user بزنم و برا اون بسازم ؟؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
روی کنسولم یه یوزر دیگه به جز یوزر اصلی خودم دارم....میخوام برا همون یوزر psn بسازم....

میشه این کار رو کرد یا باید یه new user بزنم و برا اون بسازم ؟؟

میشه برای همون دومی بساز
من خودم یه انگلیس دارم یه آمریکا

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
میشه برای همون دومی بساز
من خودم یه انگلیس دارم یه آمریکا

منم یه آمریکا دارم که اکانت اصلی خودم هست میخوام یه انگلیس هم بسازم برا DLC بازیم که ریجن 2 هست...

حالا بخوام برا اون یوزری که از قبل دارم ولی PSN نداره....PSN بسازم کجا باید برم ؟؟ چطور براش بسازم ؟؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
من چند نفرا رو می شناسم که اکانت هکی دارن و به عنوان مثال، بازی GTA V رو یک ماهه ساعت ها به صورت آنلاین بازی می کنن! تعجب می کنم چطور اکانت و یا کنسولشون بن نمی شه!
بن شدن کنسول به چه شکل هست؟ می شه درباره ش توضیح بدید؟ راهی برای برگشت هست یا خیر؟
دقیقا چه اتفاقی میوفته؟

بنم نشه معمولا قفل میشه اصلا ارزش نداره
قفل دقیقا به چه صورت هست؟
این اتفاق زمانی که از اکانت هکی به صورتِ آفلاین و سینگل پلیر استفاده کنیم نمیوفته، درسته؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
for honor سه روز رایگان شده اما تو پیجش که میرم چیزی برای دانلود نیست.
از کجا باید دانلودش کنم

برا چی رایگان شده ؟؟

بازی 60 دلاری رایگان شده ؟؟
سلام
بعضی بازی ها یه چند روز مجانی میشن بهش میگن آخر هفته‌ی رایگان
واسه این بازی دهم الی چهاردم آگوست برای تمامی پلتفرم‌ها مجانیه(نسخه‌ی رایگان شامل پنج مد مختلف از بخش چندنفره‌ی بازی هست)
بیشتر برای جذب گیمر هست و مدت هم که دیدن محدود هست

• Like
Reactions: 947947

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
بعضی بازی ها یه چند روز مجانی میشن بهش میگن آخر هفته‌ی رایگان
واسه این بازی دهم الی چهاردم آگوست برای تمامی پلتفرم‌ها مجانیه(نسخه‌ی رایگان شامل پنج مد مختلف از بخش چندنفره‌ی بازی هست)
بیشتر برای جذب گیمر هست و مدت هم که دیدن محدود هست

از کی میشه دانلودش کرد
اگه از خود دهم باشه که فایده ای نداره.تا دیتاش بخواد دان بشه مهلتش تمومه.

من چند نفرا رو می شناسم که اکانت هکی دارن و به عنوان مثال، بازی GTA V رو یک ماهه ساعت ها به صورت آنلاین بازی می کنن! تعجب می کنم چطور اکانت و یا کنسولشون بن نمی شه!
بن شدن کنسول به چه شکل هست؟ می شه درباره ش توضیح بدید؟ راهی برای برگشت هست یا خیر؟
دقیقا چه اتفاقی میوفته؟

قفل دقیقا به چه صورت هست؟
این اتفاق زمانی که از اکانت هکی به صورتِ آفلاین و سینگل پلیر استفاده کنیم نمیوفته، درسته؟

گفتم که شانسیه. هر چی اکانت، بازی کمتری داشته باشه به طبع احتمال قفل شدنش کمتره
وقتی یه اکانت بن میشه کنار بازیها علامت قفل ظاهر میشه
مدت بن شدن هم متغیره. یا موقت یا دائم

• Like
Reactions: Dr.Trax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر