هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
ممنون میشم یکیم جواب منو بده
برای دیدن فیلم بلوری با دیسک اولش باید به نت وصل باشیم؟
برای اولین بار برای فعال شدن سرویسش لازمه ولی بعدش نه.تو dvd که من تست کردم اینطور بود

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
سلام. من میخام یه بازی از استور بخرم.. برای اینکه خرجم کمتر بشه... میخام تقسیم بشه قیمتش... فقط چه جوری میشه اکانت قانونی رو بین 2 نفر و شاید 3 نفر تقسیم کرد؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من امروز هدست گلد گرفتم، بعد بدون مشکل کار میکرد، دانگل رو وصل کردم به لپتاب و آهنگ گوش کردم، بعد از اینکه دانگل رو از لپتاپ جدا کردم و به PS4 وصل کردم وقتی از طریق wifi وصل میشه به PS4 صدای هدست کم میشه :| هرچقدر هم زیاد میکنم زیاد نمیشه
در صورتی که از طریق کابل Aux وصلش میکنم به دسته صدا درسته، از طریق دانگل بلوتوث هم به لپتاپ وصل میشه درسته صداش

فکر کنم درایورش روی PS4 مشکل پیدا کرده، کسی میدونه چهطوری باید این مشکل رو درست کنم؟

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان وقتی اکانت هکی میگیرم... چطوری بازی رو از خود استور بفرستیم رو کنسول؟ از طریق خود کنسول بلدم ولی از طریق store نمیدونم کدوم گزینست؟

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
سلام
من دستگاه قبلیمو فروختم و یه pro گرفتم . الان ک میخام از اکانته psn ک تو دستگاه قبلیم داشتم استفاده کنم رمز و ایمیل رو میزنم و اکانت بالا میاد ولی اکتیو نمیشه و هر بار ک روشن و خاموش میکنم سیو ها و تنظیماتی ک کردم میپره و منو ب عنوان یوزر مهمان میشناسه!!. حتی گزینه delete usser یا active کردن کلا نیستش!!!
مشکل چیه. خواهشا راهنماییم کنید. کلی تروفی داشتم تو اکانت قبلیم .

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723
سلام
من دستگاه قبلیمو فروختم و یه pro گرفتم . الان ک میخام از اکانته psn ک تو دستگاه قبلیم داشتم استفاده کنم رمز و ایمیل رو میزنم و اکانت بالا میاد ولی اکتیو نمیشه و هر بار ک روشن و خاموش میکنم سیو ها و تنظیماتی ک کردم میپره و منو ب عنوان یوزر مهمان میشناسه!!. حتی گزینه delete usser یا active کردن کلا نیستش!!!
مشکل چیه. خواهشا راهنماییم کنید. کلی تروفی داشتم تو اکانت قبلیم .
از طریق کامپیوتر برین توی اکانتتون دستگاه قبلی دی اکتیو کنید و کنسول جدید رو اکتیو کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,318
نام
مهدی
سلام

من امروز هدست گلد گرفتم، بعد بدون مشکل کار میکرد، دانگل رو وصل کردم به لپتاب و آهنگ گوش کردم، بعد از اینکه دانگل رو از لپتاپ جدا کردم و به PS4 وصل کردم وقتی از طریق wifi وصل میشه به PS4 صدای هدست کم میشه :| هرچقدر هم زیاد میکنم زیاد نمیشه
در صورتی که از طریق کابل Aux وصلش میکنم به دسته صدا درسته، از طریق دانگل بلوتوث هم به لپتاپ وصل میشه درسته صداش

فکر کنم درایورش روی PS4 مشکل پیدا کرده، کسی میدونه چهطوری باید این مشکل رو درست کنم؟
سلام مبارکت باشه.
مشکلت از اون مشکلات نایاب هست ها.
یعنی اول که روی ps4 هدست رو زدی درست بود و از وقتی که وصلش کردی لپ تاب این مشکل روی کنسول واسش پیش اومد؟؟؟یا از اول که خریدی روی لپ تاب درست بود و روی ps4 خراب؟؟؟
...........
نمیگم اصلا نزنش به لپتاب و خدایی این هدست اصلا به درد آهنگ گوش دادن نمیخوره و مختص بازی هست چوم من خودن بارها تست کردم کیفیت آهنگ رو باهاش.
وقتی روی دیوایس های دیگه مشکلی نداره و فقط روی ps4 اینجوره پس نشون میده هدست و دانگلش سالمه.متاسفانه هدست گزینه ای به اسم ریستارت فکتوری نداره.ولی میخوای جهت اطمینان app هدست رو از کنسول کامل پاک کن و مجدد از استور دانلودش کن ببین شاید جواب داد.

درود
اقا لطفا ادرس تاپیک Dishonored 2 رو بدین گشتم پیدا نکردم
گشتی نبود ، نگرد پیداش کردم برات:D
بفرما
Dishonored 2

Last edited by a moderator:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام

سلام

پشت گوشی سمت راست دوتا دکمه هست میزان صدای بازی و چت رو تنظیم میکنه ببینید که تمام ظرفیت روی صدای بازی باشه نه چت.
شاید مشکل از این باشه

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر