هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
490
نام
پیمان
سلام دوستان یک سوال فنی داشتم مربوط به این تایپیک نیست ولی اگه میشه راهنمایی کنید .من کارمند شرکت نفتم و کارم ۱۵ به ۱۵ هست اونجا یک تلوزیون پاناسونیک معمولی داره که از کمپونت هم پشتیبانی میکنه اگه من پلی ۴ رو ببرم و دستگاه تبدیل اچ دی به ا وی رو بخرم از اونا که نیاز به تامین برق داره واسه تبدیل جواب میده یا نه و اینکه اون تلوزیونا کیفیت۷۲۰ پیکسل رو پشتیبانی می کنند?

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
درود
مشکله auto eject دهنه بنده رو اسفالت کرد اگه کسی لطف کنه یه راهی رو یاد بده که درستش کنه ممنون میشم دیگه واقعا اعصابمو خورد کرده.وقتی بازی رو میزارم توی دستگاه بازی خود به خود میاد بیرون واقعا این مشکلا توی این کنسولای نسل جدید نباید وجود داشته باشن.

رفع مشکل Auto Eject بصورت 100%

سلام دوستان یک سوال فنی داشتم مربوط به این تایپیک نیست ولی اگه میشه راهنمایی کنید .من کارمند شرکت نفتم و کارم ۱۵ به ۱۵ هست اونجا یک تلوزیون پاناسونیک معمولی داره که از کمپونت هم پشتیبانی میکنه اگه من پلی ۴ رو ببرم و دستگاه تبدیل اچ دی به ا وی رو بخرم از اونا که نیاز به تامین برق داره واسه تبدیل جواب میده یا نه و اینکه اون تلوزیونا کیفیت۷۲۰ پیکسل رو پشتیبانی می کنند?

سلام...
به هیچ عنوان توصیه نمیشه با این تی وی چون کلا از بازیها هیچ لذتی نمیبرید....واسه این تی ویها فقط پلی 1 و 2 مفیده حتی پلی 3 هم پیشنهاد نمیشه روی این تی وی ها...
در هر صورت تصمیم با خودتون....

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Demon.Hunter

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان امروز کنسول رو که روشن کردم بعد از آرم پلی استیشن(قبل از لوگین به اکانت و اون نوشته) این ارور اومد واکسپت رو زدم.میدونم ریپورت کردن ارور بوده ولی میخوام دلیلش رو بدونم.چیزی شده که این ارور اومده؟خطری نداره؟بعدش یه ساعت بازی کردم مشکلی نبود خداروشکر.نیازه کاری انجام بدم؟کنسول هم آپدیته

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان این مشکل کرش توی U4 جدی هست؟من کنسولم رو فروختم یه جت بلک خریدم روی این نخسه ام همینطوره؟من بازی رو نخریدم می ترسم بخرم بفهمم کنسولم مشکل داره

-AzAzEl-

کاربر سایت
Jun 1, 2016
20
سلام..
دوستان ب نظر شما ارزش داره تا یه ماه دیگه ps4 بگیرم؟با توجه ب افزایش قیمت تو تابستون؟و احتمال اینکه نئو معرفی شه و قیمتا کاهش پیدا کنه؟میخوام کنسولی بگیرم ک حداقل ۳سال دیگه ساپورت شه اگه نه ک پی سیمو ارتقا بدم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان امروز کنسول رو که روشن کردم بعد از آرم پلی استیشن(قبل از لوگین به اکانت و اون نوشته) این ارور اومد واکسپت رو زدم.میدونم ریپورت کردن ارور بوده ولی میخوام دلیلش رو بدونم.چیزی شده که این ارور اومده؟خطری نداره؟بعدش یه ساعت بازی کردم مشکلی نبود خداروشکر.نیازه کاری انجام بدم؟کنسول هم آپدیته

سلام...
این ارورها عادیه چیزه خاصی نیست...دو نات ریپورت کنید....

دوستان این مشکل کرش توی U4 جدی هست؟من کنسولم رو فروختم یه جت بلک خریدم روی این نخسه ام همینطوره؟من بازی رو نخریدم می ترسم بخرم بفهمم کنسولم مشکل داره
سلام...
بله این مشکل عادیه..برای بنده و دوستان هم بارها پیش اومده....

سلام..
دوستان ب نظر شما ارزش داره تا یه ماه دیگه ps4 بگیرم؟با توجه ب افزایش قیمت تو تابستون؟و احتمال اینکه نئو معرفی شه و قیمتا کاهش پیدا کنه؟میخوام کنسولی بگیرم ک حداقل ۳سال دیگه ساپورت شه اگه نه ک پی سیمو ارتقا بدم

سلام...
به نظره بنده کنسول پلی 4 هر زمان که بگیرید ارزش داره...البته نئو بدون تی وی 4کی یعنی هیچ....این نظره شخصی بندست...
تصمیم نهایی با خودتون

• Like
Reactions: -AzAzEl- and ehsas1

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام..

به نظر من اگه میتونی تی وی 4k بگیری،صبر کن اون بیاد،البته تقریبا یک سال و خورده ای طول میکشه تا بیاد.چون هنوز حتی رونمایی هم نشده.فقط گفتن میخواییم تولید کنیم!!!
اما اگه دنبال 4k نیستی،شک نکن همینو بگیر،چون تا وقتی اونو ساپورت کنن،اینم ساپورت میکنن،بدون هیچ کمو کاستی.فقط اون 4k ساپورته.
این نظر منه البته.
دوستان من باز اینو میگم،سونی نمیاد هیچ وقت خودش محدود کنه به داشتن تی وی 4k.
برای استفاده از اون کنسول(که هنوز حتی رونمایی هم نشده!)داشتن تی وی 4k لازمه،به غیر از این هیچ خاصیتی نداره.اینم یعنی محدودیت،سونی نمیاد خودشو محدود کنه به کسایی که فقط تی وی 4k دارن.
به نظر من ای یک نوع ترفند هست برای فروش بیشتر محصولات،یه جور شوک وارد کردن به بازار.

• Like
Reactions: ehsas1 and -AzAzEl-

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام...
اون سرعتی که موقع تست داخل کنسول نشون میده میزان پهنای باند اینترنت شماست نه میزان سرعت دانلودتون که همه دوستان معمولا اشتباه میگیرن....
شما اول بگید پهنای باند اینترنتتون 2 مگ هست یا سرعت دانلود تا بتونم راهنماییتون کنم....این دو کاملا متفاوته

با IDM داخل کامپیوتر یا لپ تاپ یک فایل رو دانلود کنید . میزان سرعتتون رو بگید تا جواب درست رو بهتون بدم.....
پهنای باندم 2 مگ هست
سرعت دانلودم حدودا 250 kb هست

وای فای یا لن؟
اینا گیرنده وای فایشون ضعیفه
اگر لن نمی دونم
با لن هست ولی مودم توی فاصله 2 متری هستش و سیگنال 100 % زده
اینم بگم که وای فای رو پیدا نمی کرد دی ان اس دستی ست کردم

• Like
Reactions: pouria_k

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام...
بله این مشکل عادیه..برای بنده و دوستان هم بارها پیش اومده....
سلام داداش این داستانش چیه؟

با لن هست ولی مودم توی فاصله 2 متری هستش و سیگنال 100 % زده
اینم بگم که وای فای رو پیدا نمی کرد دی ان اس دستی ست کردم

منم با وای فای متصلم سرعتش بالا نیست اما لن امتحان نکردم بدونم...مال من وای فای راحت پیدا کرد
شاید ایراد از مودمت باشه

• Like
Reactions: naeim_n1

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام داداش این داستانش چیه؟

منم با وای فای متصلم سرعتش بالا نیست اما لن امتحان نکردم بدونم...مال من وای فای راحت پیدا کرد
شاید ایراد از مودمت باشه
مودم روتر هست
قبلا که به صورت مودم استفاده می کردم خوب بود و سریع پیدا می کرد ولی وقتی به روتر تبدیلش کردم اینجوری شد
حالا باید با کابل تست کنم ببینم چی میشه

• Like
Reactions: pouria_k

KING OF WORLD

کاربر سایت
Nov 18, 2010
84
نام
Omid
مجددا سلام
دوستان چرا وقتی وارد بازی میشم لایت بار کنسول سفید میمونه و آبی رنگ نمیشه ؟!
مدل کنسولم CUH 1216B 1TB هست
فقط وقتی روشن میکنم چند ثانیه اول آبی رنگ میشه و توی منو سفید رنگه توی بازی هم سفید رنگه
چجور میشه آبیش کرد ؟!

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
مجددا سلام
فقط وقتی روشن میکنم چند ثانیه اول آبی رنگ میشه و توی منو سفید رنگه توی بازی هم سفید رنگه
چجور میشه آبیش کرد ؟!
سلام دوست عزیز
مال منم همین طوری هستش و مشکلی نیست
مال منم سری 1216A هستش
سری قبلی ها فکر کنم اینجوری نبود.سری جدید اینطوری هستش

• Like
Reactions: KING OF WORLD

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
دو تا سوال در رابطه با خرید Ps4 داشتم
1-به نظرتون الان تایم خوبی برا خریدش هست؟ با توجه به اینکه حداقل یک سال دیگه Neo میاد و الان هم بازیای بزرگ و خوبی هم در حال معرفی هستن هم بزودی معرفی خواهند شد .
2- اگر جوابتون به سوال اول مثبته , لطفا بنا به نظر خودتون 4 تا از بازیای تاپی که تا الان برای ps4 منتشر شدن رو بگید(نظر خودتون)

آخرین ویرایش:

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ولی باز با اجرای بازی دانلود شروع میشه
فقط با PUse کردن میتونید متوقفش کنید....

پهنای باندم 2 مگ هست
سرعت دانلودم حدودا 250 kb هست
پس مشکل به UP Time اینترنت شما برمیگرده...

در مورد LAN یا WiFi هیچ تغییری در سرعت ایجاد نمیشه....مگر اینکه Device های دیگری به مودم وصل باشه...

مجددا سلام
چجور میشه آبیش کرد ؟!
سلام...
این رنگ لایت بار به وسیله تعریفی که در هر نقطه از بازی یا منو باعث عوض شدنش میشه به وسیله همین آپدیتها ایجاد میشه...در بازی ها رنگ لایت بار متغیره و در همه بازی ها یکی نیست.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر