هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوستان کمک تروخدا!!!!! بد گیرم
من الان کلی بازی دان کردم با لب تاپ میخوام بریزم توو PS4رم هرکاری میکنم ارور Cannot Download میده دیگه دارم دیوانه میشم !! :( چیکار کنم همه چی درسته همه کارارارو هم میکنم ولی بازم ارور Cannot Download میده دیگه خستم کرده!!! تروخدا یکی بگه چیکار کنم نرم افزار دیگه ای نیست یا اصلا راه دیگه ای نیست بشه انتقال داد!!؟؟؟؟
اطلاعاتی که در مورد مشکلتون دادید به شدت کم هست، لطفا سوالاتتون رو جزئیات بپرسید تا دوستان بتونند بهتر پاسخ گو باشند.

با برنامه PSXDownloadHelper کار میکنید؟
اگر بله به هنگام اجرا تیک سه گزینه ی Local raising و Offline raising و CDN رو بردارید، بعد از استارت، از منوی setting تیک گزینه ی Auto find replace File رو بذارید و ادرس پوشه ای که فایل های PKG در اون هست رو انتخاب کنید.
فایروال ویندوز و انتی ویروس رو غیر فعال کنید و ارتباط قند شکن یا پرو ... سکی رو هم اگر باز هست ببندید.
اگر تنظیمات ایپی در کنسول صحیح باشه، مشکلتون حل خواهد شد.

• Like
Reactions: AJD1991

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
اطلاعاتی که در مورد مشکلتون دادید به شدت کم هست، لطفا سوالاتتون رو جزئیات بپرسید تا دوستان بتونند بهتر پاسخ گو باشند.

اگر بله به هنگام اجرا تیک سه گزینه ی Local raising و Offline raising و CDN رو بردارید، بعد از استارت، از منوی setting تیک گزینه ی Auto find replace File رو بذارید و ادرس پوشه ای که فایل های PKG در اون هست رو انتخاب کنید.
فایروال ویندوز و انتی ویروس رو غیر فعال کنید و ارتباط قند شکن یا پرو ... سکی رو هم اگر باز هست ببندید.

این کاراریی که گفتینو کردم بازم ولی نشد !! بازم ارور Cannot Downloadرو میده !!! اول که دارم برنامه رو باز میکنم این ارور میاد دلیلشو میدونین؟؟
x29p_untitled.jpg

ببخش هی سوال میکنم خدایی اعصابمو خورد کرده ! اول میخواستم بگم من لب تاپو با کابل به مودم و PS4 رو با وایرلس به مودم متصل کردم درسته؟؟؟ بعد اینکه به غیر این نرم افزار نرم افزار دیگه ای نیست که بشه همین کارو انجام داد؟؟؟ ینی دیتارو انتقال داد؟؟؟

Last edited by a moderator:

4rvin

کاربر سایت
May 30, 2016
5
سلام من میخوام ps4 بخرم چند جا رفتم بازیای هکی رو دونه ای ۳۵ میریزن میگن آنلاینم‌ میشه بازی کرد و یکسال گارانتی میکنن من چون اگه ps4 بگیرم اصلا به اینترنت وصل نمیشم امکانش هست بازم کنسولم بن بشه؟ چون به این دلیل میخوام ps4 بخرم که بازیاش جدیدا به صرفه شدن و اگه بدون آنلاین شدن امکان بن شدن باشه نمیخرم. بعدش به نظرتون خرید کنسول ریجن ۲ 1216a بصرفه تره یا خرید ریجن ۳ 1206b چون قیمتا یکی هست ولی هارد ریجن ۳ بیشتره بنظرتون کدومش بهتره آیا این تغییر x,o تو ریجن ۳ فقط توی محیط کنسول هست یا توی بازی هم هست و آیا کیفیتاشون فرق داره؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام من میخوام ps4 بخرم چند جا رفتم بازیای هکی رو دونه ای ۳۵ میریزن میگن آنلاینم‌ میشه بازی کرد و یکسال گارانتی میکنن من چون اگه ps4 بگیرم اصلا به اینترنت وصل نمیشم امکانش هست بازم کنسولم بن بشه؟ چون به این دلیل میخوام ps4 بخرم که بازیاش جدیدا به صرفه شدن و اگه بدون آنلاین شدن امکان بن شدن باشه نمیخرم. بعدش به نظرتون خرید کنسول ریجن ۲ 1216a بصرفه تره یا خرید ریجن ۳ 1206b چون قیمتا یکی هست ولی هارد ریجن ۳ بیشتره بنظرتون کدومش بهتره آیا این تغییر x,o تو ریجن ۳ فقط توی محیط کنسول هست یا توی بازی هم هست و آیا کیفیتاشون فرق داره؟
داداش شما نخوای آنلاین بشی چجوری بن کننت ؟! حرفا میزنی مومن !

اگه نیاز به آنلاین شدن نداری که به مرور زمان خواهی داشت ! ( چون بازی های آنلاین حالش بیشتره ! ) مشکلی پیش نمیاد . بین ریجن ها هیچ تفاوتی نیست این صد هزار بارررررررر

قیمت کنسول هم به ترتیب ریجن 1 گرون تر از بقیه هست بعد ریجن 2 و بعد ریجن 3 هست . اون A و B هم تو مدل دستگاه ها مفهومش ظرفیت هارد کنسول هست . اگه A باشه یعنی 500 گیگه و اگه B باشه یعنی 1 ترا

قیمت 1 ترای ریجن 2 هم گرون تر از ریجن 3 هست داداش اطلاعات غلط بهت دادن

4rvin

کاربر سایت
May 30, 2016
5
داداش شما نخوای آنلاین بشی چجوری بن کننت ؟! حرفا میزنی مومن !

اگه نیاز به آنلاین شدن نداری که به مرور زمان خواهی داشت ! ( چون بازی های آنلاین حالش بیشتره ! ) مشکلی پیش نمیاد . بین ریجن ها هیچ تفاوتی نیست این صد هزار بارررررررر

قیمت کنسول هم به ترتیب ریجن 1 گرون تر از بقیه هست بعد ریجن 2 و بعد ریجن 3 هست . اون A و B هم تو مدل دستگاه ها مفهومش ظرفیت هارد کنسول هست . اگه A باشه یعنی 500 گیگه و اگه B باشه یعنی 1 ترا

قیمت 1 ترای ریجن 2 هم گرون تر از ریجن 3 هست داداش اطلاعات غلط بهت دادن
میدونم ۱ ترای ریجن ۲ گرون تره پس اگه من ریجن ۳ ۱ ترا بخرم بهتر از ریجن ۲ ۵۰۰ گیگ هست دیگه؟ من برای این آنلاین بازی نمیکنم چون پینگم ثبات نداره یبار ۱۳۰ هست یه بار‌ ۱۸۰۰! بعد به نظرتچن بعد از two step شدن psn بازم امکان داره که از این اکانت ها بخرم؟

بعد یه سوال دیگه به نظرتون تا e3 صبر کنم واسه خرید کنسول ؟ بعد اگه کنسول جدید معرفی شه بازی ها واسه هر دو میاد یا فقط واسه جدید تر ؟ بعد تاثیری تو قیمت کنسول ps4 داره؟

Last edited by a moderator:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
بعد یه سوال دیگه به نظرتون تا e3 صبر کنم واسه خرید کنسول ؟ بعد اگه کنسول جدید معرفی شه بازی ها واسه هر دو میاد یا فقط واسه جدید تر ؟ بعد تاثیری تو قیمت کنسول ps4 داره؟
به نظرم صبر کن تا 25 خرداد که ببینیم تکلیف کنسول میان رده ! یا جدید چی میشه . بعد بخر البته اینم در نظر داشته باش که با نزدیک شدن به تابستون کنسول گرون میشه تو ایران !

ریجن 3 با هارد 1 ترا با ریجن 2 با هارد 500 از هیچ نظری جز هارد تفاوت ندارن . پس اگه میبینی بازی زیاد میخوای داشته باشی 1 ترا بخر اگه نه همون 500 گیگ کافیه .

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
توی صفحه اصلی تعداد بازی که قرار میگیره و قابل رویت هست گویا محدوده است ایا راهی وجود داره که همه بازیها در صفحه اصلی باشه قابل رویت باشه

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
bbchzlah0ej1c6f3ke2a.jpg

دوستان برای از کار انداختن تمام به روز رسانی های خودکار باید تیک هر سه گزینه رو بزنیم؟ممنون
بله.
البته باید توجه داشته باشید که با ورود به هر بازی اگه اپدیت داشته باشه شروع به دانلود میکنه...

• Like
Reactions: YAKUZA_2

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,709
نام
milad
دوستان بنظرتون یه پلاس 12 ماهه بگیرم چون زیاد نمیتونم بازی بگیرم مجبورم همین کارارو بکنم در ضمن ps3 و ps4 هم دارم ویتا هم میگیرم 160 تومنه ارزشش رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان بنظرتون یه پلاس 12 ماهه بگیرم چون زیاد نمیتونم بازی بگیرم مجبورم همین کارارو بکنم در ضمن ps3 و ps4 هم دارم ویتا هم میگیرم 160 تومنه ارزشش رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بنظرم جواب این سوال پیش خودتونه
شما بازیهای پلاس رو نگاه کنید اگه باب میلتون بود بگیرید بعلاوه اینکه میتونید با پلاس PS4 بازیهای خیلی عالی رو مالتی پلایر بازی کنید و حالش رو ببرید
راستی الان پلاس برا PS3 , VITA مثل بلیط بهشت میمونه اینقدر بازیهای خوبی رایگان میکنه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,709
نام
milad
دوستان برای بالا رفتن امنیت اکانت psn چه کار هایی لازمه بطور مثال اکانت تو یه ایمیل با قابلیت تایید 2 مرحله ای و رمز های بالای 15 رقم کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون میگن اکانت هارو هک می کنن و بصورت ظرفیتی می فروشن و.........

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,709
نام
milad
سلام دوستان ارزش داره کنسول دسته دوم بگیرم؟
فارق از موافق یا مخالف بودن موقع خرید به چیا دقت کنم؟
مونده به قیمتش بالای 700 تومن باشه ارزش نداره
دقت کن کنسول باز نشده باشه
قطعاتیش عوض نشده باشه
بعد یه مدت خود بخود خاموش نشه یا تصویر سیاه نشه مواردیه که کنسول ها خراب رو میارن 200 تومن یکم درستش می کنن میدن 800 یا 900 بعضی مواقع هم جای پلمپ
هیچی مثل صفر خریدن نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر