هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
1-فرقی نمیکنه اکانت مهمه (ریجن 1 بازی ها گرونتر و دلار و پلاس ارزونتر-ریجن 2 بازی ارزون دلار و پلاس گرونتر)
2-فرقی نمیکنه
3-فرقی نمیکنه
4-بعضیا میگن خطر بن هست بعضیا میگن نیست اینایی که میگن هست نقش شبح رو دارند نه PSN IDمشخص دارند نه فعالیت درستی! سندیت نیست حرفشون معتبر نیست
در صورت بن فقط خود بازی بن میشه!به عنوان مثال من یک اکانت میخرم توش GTAهست و بعدا بن میشم بازیGTAقفل میشه - خارج از این مورد حرف مفت من جز اولین کسایی بودم که از این طرح استفاده میکردم و به محض وارد شدن کنسول به ایران به قیمت گزاف خریداری کردم همین الان از چندین فروشنده اکانت میخرم همشون 6ماه گارانتی دارند
توضیح ظرفیت:ظرفیت :2 یعنی شما نفر دومی داری استفاده میکنی شما اکانت رو روی کنسول اکتیو میکنی و بازی های اون اکانت به اشتراک گذاشته میشه بعدش با اکانت خودتون بازی میکنید
ظرفیت 3:شما نفر سومی هستی و فقط باید با اون اکانت بازی کنی با اکانت خودت نمیشه و بازی به اشتراک گذاشته نمیشه برای بازی کردن باید همیشه آنلاین باشید حتی اگه بخواین آفلاین بازی کنید
5-مشخص نیست
6-ماهی 10دلار-اکانت ظرفیت دار هم میشه استفاده کرد ارزونتر در میاد

شوخي مي كنيد ؟
ريجن 2 هم ارز اش گرونتره هم بازي هاش كمتر هم گير مياد ! در حال حاضر ريجن 1 بهترين اكانته

در مورد اكانت هاي هك و غيره هم كلاً بهتره توي فروم حرفي زده نشه

من با یه یوزر دیگه رفتم براحتی به psn وصل شدم .. احتمالش هست که یوزر منو یکی داره استفاده میکنه و پسوردش رو هم تغییر داده باشه ؟؟؟؟
واسه بازی بتل 4 یادم یوزر پسوردمو دادم به یکی که یه کد واسم وارد کنه ولی بعدش سریع پسوردمو عوض کردم و فک نمیکنم کار اون طرف باشه ... ؟؟؟ احتمالش هست که بلاک شده باشم ؟؟؟
دمتون گم یکی یه راهنمایی کنه اصلا login نمیتونم بشم ...:(

يه بار برو توي تنظيمات از قسمت PSN امل ايميل و رمزت رو وارد كن ببين مي توني واردش شي يا نه
البته اين چند وقتهانگار اينترنت هم مشكل داره

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
اقا تا حالا دوبار برق رفته وقتی تو بازی دیجیتالی GUNS UP بودم و هر سری که دوباره خواستم وارد بشم خواسته آخرین آپدیت رو دانلود کنم در صورتی که بازی آپدیت جدید نداده!

مشکل کجاس ؟ چیکار کنم این پروسه هی تکرار نشه !

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام دوستان
چرا صدای فن در بعضی از بازی ها به شدت بالا میره انگار کنسول داره پرواز می کنه:d
در حالی تو بعضی دیگر اصلا صدایی نداره

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان
چرا صدای فن در بعضی از بازی ها به شدت بالا میره انگار کنسول داره پرواز می کنه
در حالی تو بعضی دیگر اصلا صدایی نداره
سلام
بخاطر فشار پردازشی اون بازیه
مثلا شما بازی متال اسلاگو بازی کنی فکر میکنی کنسول خاموش
ولی بازی ای مثل اساسین فکر میکنی تو فرودگاهی:d

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اقا تا حالا دوبار برق رفته وقتی تو بازی دیجیتالی GUNS UP بودم و هر سری که دوباره خواستم وارد بشم خواسته آخرین آپدیت رو دانلود کنم در صورتی که بازی آپدیت جدید نداده!

مشکل کجاس ؟ چیکار کنم این پروسه هی تکرار نشه !
مطمینی آپدیت بازی پاک نشده؟
برای خودم پیش اومده، وسط بازی برق رفته و آپدیت خیلی از بازیهام پاک شده
سلام
بخاطر فشار پردازشی اون بازیه
مثلا شما بازی متال اسلاگو بازی کنی فکر میکنی کنسول خاموش
ولی بازی ای مثل اساسین فکر میکنی تو فرودگاهی:d
عجیبه، من فقط وقتی آنلاین بازی میکنم صدای فن کنسول میره بالا
توی سنگینترین بازیها هم صدای کنسول خیلی زیاد نمیشه!

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
دوستان یه نسخه رایگان از world of tanks تو استور گذاشتن ، ایا ارزش دانلود داره؟
ایا بازی کامل هست یا در حد دمو هستش؟
حجمش هم حدود 30 گیگ هست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان یه نسخه رایگان از world of tanks تو استور گذاشتن ، ایا ارزش دانلود داره؟
ایا بازی کامل هست یا در حد دمو هستش؟
حجمش هم حدود 30 گیگ هست

WoT كلاً رايگانه
اون نسخه هاي پولي ايش يه سري خرت و پرت و تانك و پرميوم و ... دارن

ميتوني مجاني بازيش كني

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,773
نام
علی
دوستان یه مدتیه اینترنتم نامردانه اذیتم می کنه!
هر چند روز یه بار که بازی مکنم یکباره می بینم دیسکانکت شدم و بعد می بینم چراغ سبز اینترنت مودم قطع شده! باید صبر کنم بعد 5 دقیقه یا حتی 30 دقیقه مجددا وصل بشه و چندین بار این عمل تکرار بشه!
چراغ پاور و لن و adsl روشنه ولی چراغ اینترنت قط میشه! چندتا مودم هم تست کردم همین مشکل بود!
با کلی شوق و اشتیاق و خستگی از کار میام خونه که بشینم با دوستان آنلاین بازی کنم ولی چنان ضد حالی می خورم که عین بچه ی 7 ساله دوست دارم بشینم و زار زار گریه کنم ولی خودخوری می کنم!
امشب دیگه برام قابل تحمل نبود و رسیدم همه ی دوستان آماده بودن و وارد بازی شدیم ولی چند بار همین مشکل برام پیش اومد و ....
ممنون میشم کسی کمک کنه.
البته گاها با چراغ اینترنت هم چراغ adsl هم قطع میشه ولی بیشتر قطع شدن مربوط به چراغ اینترنت مودم هست

آخرین ویرایش:

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
مطمینی آپدیت بازی پاک نشده؟
برای خودم پیش اومده، وسط بازی برق رفته و آپدیت خیلی از بازیهام پاک شده

خب همون! میگم چرا وسط بازی برق میره آپدیت میپره ؟ چجوری میشه بک آپ گرفت که لازم نباشه باز آپدیت کرد با یه نوسان !

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان بنده اسپیکر گرفتم میخواستم بدونم چه جوری به ps4 وصلش کنم.؟
اسپیکر فقط به یک طریق به دستگاه PS4 وصل میشه اونم به خروجی صدایOptical که پشت کنسول هستش
روی دسته هم که یک خروجی داره صدای 3،5 اینچی داره آنچنان جالب نیست برا همچین کاری
راه سومی هم هست اونم اینکه کنسول رو با کابلHDMI وصل کن به نمایشگری که خروجی صدا یا خروجی هدفون داره بعد اسپیکر رو وصل کن به اون خروجی صدای روی نمایشگر

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
سلام
بازی کیلزون به قسمت مولتی پلیر بازی میشه وصل شد؟پلیر پیدا میکنه؟پینگ با اروپا 120هست. راحت میتونم بازی کنم؟

همین 6 ماه پیش که من داشتمش راحت پلیر پیدا میکرد اما الان که BO3 اومده نمیدونم کسی هست یا نه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
من خودم یه کنسول 500 گیگ دارم ولی میخوام یه کنسول جدید دیگه 1 ترا برای برادرم بخرم
فقط یچند سوال دارم
1---بین مدلهای جدید 1116b و 1216b کدوم بهتره؟اصلا فرق زیادی دارن؟
اینکه میگن واقعا کم صدا شدن صحت داره؟

2---و اینکه اگر من یه کنسول دیگه بگیرم میتونم اکانتم رو روی کنسول برادرم اکتیو پرایمری کنم تا برادرم هم بتونه از بازیهایی که من از استور خریدم استفاده کنه؟
من چند بازی مثل Rayman و Needforspeed و Trial Fusion رو از استور خریدم اگه بشه با اکتیو کردن کنسول دوم این بازیها رو براحتی بازی کرد عالی میشه

3--- و سوال اخر اینکه اگ یه اکانت پلاس بخریم میتونیم روی کنسول دوم هم به همین روش اکتیو کردن کنسول همزمان انلاین بازی کنیم؟
مثلا بازی فیفا رو دیجیتالی بخریم و روی هر دو کنسول بریزیم و با شیر کردن پلاس ایا میشه همزمان با اهم انلاین بزنیم؟

ممنون میشم در این سه مورد راهنمایی کنید
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر