هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام دوستان
من این به دنبال بازی ویچر ۳ اکسپنشن blood &wine میگردم ولی موفق نشدم
ایا بلوری از این اکسپنشن توبازار هست یا کد دانلود کلا چجوری میتونم این نسخه رو گیر بیارم؟

اکسپنشن ها وDLC ها کلا دیسک ندارن و باید خودت از استور بخری.
اکانت هم ریجن با بازیتو شارژ کن و بخر

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
روزی چند بار آدم شاید خاموش روشن کنه کنسول رو . به نظرتون درسته هر سری در بیاریم دیسک دوباره بزاریم ؟
واسه خودم این سئواله. که ضرر این کار از منفعتش بیشتر نیست ؟

ببين اين مدل بستگي داره كه چقدر دستگاه رو تكون ميدي يا جاش محكم هست يا نه اگر يه جاي خاصي ثابته نه اشكال نداره بذاري بمون

دوستان من PS4م رو کپیخور کردم، الان میخوام کپیخورش بپره، فقط کافیه آپدیتش کنم یا باید ببرم پشت شهرداری؟
اگه آپدیتش کنم بن نمیشم یا میشم؟ ممنون میشم توضیح کاملی بدید

PS4 كپي خور نشده مگر اون روش هاي خاصي كه به اكانت رو روي چندتا دستگاه ميزنن كه بايد اخرش ببري پيش خودش يا يه اين كاره تا دوباره همون كارو بكنه

سلام
اگه من قبلا یک بازی رو ریجن 2 ش رو بازی کرده باشم حالا الان ریجن 1 اش رو بگیرم بخوام بازی کنم سیو های قبلیم مشکل پیدا میکنن ؟ یا بدون مشکل میتونم ادامه بدم ؟

بعضي بازي هاي سيو هاشون ريجن لاك داره و اين وسط من فقط LBP رو ديدم كه ريجن لاك سيو داشته بقيه بازي هاي اكثراً چنين مشكلي ندارن

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام
اگه من قبلا یک بازی رو ریجن 2 ش رو بازی کرده باشم حالا الان ریجن 1 اش رو بگیرم بخوام بازی کنم سیو های قبلیم مشکل پیدا میکنن ؟ یا بدون مشکل میتونم ادامه بدم ؟

نمیشه...کلا سیو ها برای هر ریجن فرق میکنن

milan021

کاربر سایت
Aug 23, 2015
22
سلام
دوستان من نمیتونم اکانت اوریجین بسازم برای فیفا
اکانت قبلیم اشتباهی لوگ اوت کردم رمزش یادم نمیاد
اکانت جدید ساختم که اوریجین نمیسازه
با ***** شکن از پی سی تست میکنم اکی ه
کسی راه حلی داره

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام
دوستان من نمیتونم اکانت اوریجین بسازم برای فیفا
اکانت قبلیم اشتباهی لوگ اوت کردم رمزش یادم نمیاد
اکانت جدید ساختم که اوریجین نمیسازه
با ***** شکن از پی سی تست میکنم اکی ه
کسی راه حلی داره

کلا نفهمیدم چی گفتی.
چه اکانت جدیدی ساختی که اوریجین نمیسازه ؟؟؟اوریجین چی نمیسازه؟
چی رو با شیلتر شکن تست کردی؟

Amir8000

کاربر سایت
Jan 18, 2016
3
سلام دوستان من دیشب ps4 گرفتم ریجن 2 اکانت ریجن 1 ساختم بعدش یه پلاس یه ساله هم فعال کردم اون علامت زرد هم اومد حالا دوتا مشکل دارم:
1. بازی های ماهیانه که توی پلاس رایگان میشن توی استور نیست کل پلی فور رو زیر و رو کردم نبود انگار که پلاس فعال نشده باشه یه همچین چیزی بعد رفتم the last of us انلاینش رو وصل کنم بعد از دانلود کردن مپ هاش رفت تو استور ویه ارور داد خواهشن کمک کنید.
2. چجوری میتونم ***** شکن وصل کنم به پلی فور ؟

- - -ویرایش - - -

اینم بگم که پلاس که فعال کردم مال امریکا بود

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
سلام

دوستان چرا نمیشه بازی رو روی هارد دستگاه کپی کرد و بعد با دیسک همون بازی اجراش کرد؟

البته من بازی انچارتد کالکشن رو اول نصب کردم بعد اجرا
ولی لست او اس گزینه اینستال نداشت
ممنون میشم راهنماییم کنین

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
سلام

دوستان چرا نمیشه بازی رو روی هارد دستگاه کپی کرد و بعد با دیسک همون بازی اجراش کرد؟

البته من بازی انچارتد کالکشن رو اول نصب کردم بعد اجرا
ولی لست او اس گزینه اینستال نداشت
ممنون میشم راهنماییم کنین

من دقیقا متوجه سوالت نشدم.
ولی میدونم اگه دیسکو تازه بزاری رو دستگاه اول یه اینستال دو الی سه دقیقه ای داره بعدش میره تو بازی با همون دیسک.البته اگر دیسک متفاوت باشه ریجینش با اون چیزی ک اینیستال شده نمیره تو بازی

mmoghimih

کاربر سایت
Jan 17, 2016
10
سلام به همه یه مشکل عجیب برا من پیش اومده
کنسول من امروز از سه راهی کشیدم
الان با هر سه راهی تست می کنم کنسول روشن نمی شه ولی با برق مستقیم راحت روشن می شه چرا اینطوری شده؟ با سه راهی که 1 سال داشت کار می کردم روشن نمی شه
سر در نمی یارم الان با برق مستقیم راحت داره کار می کنه
به نظرتون ربطی به کنسول داره؟با سه تا سه راهی هم تست کردم ولی روشن نشود

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
ضمن تشکر از پاسخگویی شما دوست خوبم و داداش گلم
وقتی دیسک وارد میشه شروع به لود کردن میکنه از 1 درصد تا 100% بعد میره توی بازی
اما من این بازی رو اکبند خریدم و دارم ازش استفاده میکنم
منظور من اینه که مگه نباید برای یک بار از روی یک دیسک بازی نصب بشه و مثلا اگه دیسک رو در اوردی و دستگاهت رو خاموش کردی مرتبه بعدی دوباره اون قضیه لود از 1% تا 100 % انجام نشه
شاید هم فرمت این بازی اینطوریه؟
در رباطه با بازی انچارتد کالکشن وقتی برای اولین بار بازی وارد دریاو شد وقت اجرا سوال کرد که اول نصب میکنی یا بازی
من نصب رو انتخاب کردم
اما سری های بعد وقتی میخواستم بعد از اینکه دیسکش رو وارد کردم بازی رو انجام بدم فقط اجرا میکردش
اما لست اف اس از اول گزینه نصب رو نداشت

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ضمن تشکر از پاسخگویی شما دوست خوبم و داداش گلم
وقتی دیسک وارد میشه شروع به لود کردن میکنه از 1 درصد تا 100% بعد میره توی بازی
اما من این بازی رو اکبند خریدم و دارم ازش استفاده میکنم
منظور من اینه که مگه نباید برای یک بار از روی یک دیسک بازی نصب بشه و مثلا اگه دیسک رو در اوردی و دستگاهت رو خاموش کردی مرتبه بعدی دوباره اون قضیه لود از 1% تا 100 % انجام نشه
شاید هم فرمت این بازی اینطوریه؟
در رباطه با بازی انچارتد کالکشن وقتی برای اولین بار بازی وارد دریاو شد وقت اجرا سوال کرد که اول نصب میکنی یا بازی
من نصب رو انتخاب کردم
اما سری های بعد وقتی میخواستم بعد از اینکه دیسکش رو وارد کردم بازی رو انجام بدم فقط اجرا میکردش
اما لست اف اس از اول گزینه نصب رو نداشت

منظورت اینه که TLoU هر دفعه میری تو بازی دیتا نصب میکنه؟
اگه آره که اون مشکل از بازیه، بعد از آپدیت ورژن 3 کنسول TLoU اونجوری شد
بازیرو آپدیت کنی درست میشه دوست عزیز

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,798
آقا من وقتی تو بازی لگ میخورم پینگم میره رو 4000 اینا فنه دستگام صدا میده چون جدیدآ اینترنتم هر 5 دیقه یه بار مشکل میخوره این اتاق میفته
نکته جالب اینجاست تو بازی های که لگ نمیخورم اصلآ صدا نمیده
مشکل ساز نیست؟

Amir8000

کاربر سایت
Jan 18, 2016
3
بالا که گفتم هیچ کدوم از بازی های رایگان پلاس توی استور نیست فکر کنم اشتباه کردم الان دوباره دیدم فقط ۲ تا بازی اومده بود grim با یه بازی ماشینی دیگه حالا مشکل اینجاست که چرا فقط همین دوتا پس بقیه بازی هایی که ماه های پیش در پلاس رایگان شدن کجا هستن ؟؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,727
بالا که گفتم هیچ کدوم از بازی های رایگان پلاس توی استور نیست فکر کنم اشتباه کردم الان دوباره دیدم فقط ۲ تا بازی اومده بود grim با یه بازی ماشینی دیگه حالا مشکل اینجاست که چرا فقط همین دوتا پس بقیه بازی هایی که ماه های پیش در پلاس رایگان شدن کجا هستن ؟؟

بازی ها رایگان ماه پیش رو نمی تونید رایگان دانلود کنید باید می زاشتین توی لایبراری که بتونید بعدا دانلود کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر