هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام به همگی
دوستان اساتید یه لینک برای معرفی کامل این ظرفیت یک و دو ... معرفی میکنین؟
اصلا سر در نمیارم چیه
بدرد چی میخوره؟اصلا چرا همچین چیزی گذاشتن؟چه فرقی با هم دارن؟

علیک سلام
http://forum.bazicenter.com/thread74854/page2014/#post3936748
یه همچین ویژگی رو گذاشتن تا افراد یک خانواده وقتی دارن روی یک دستگاه یا چند دستگاه بازی میکنند بتونند با خرید یک بازی در یک اکانت روی سایر اکانت هاشون هم بازی کنند. (البته شرایط بسیار محدود هست.)
مثلا وقتی چهار اکانت پدر مادر و دو فرزند رو دستگاه هست. پدر با خرید بازی و پرایمری کردنش اجازه بازی رو به سایر افراد خانواده هم میده. ولی تو ایران استفاده های دیگه ای میشه ازش.
تفاوت هاشون رو توضیح دادم تو اون لینک.

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
چندتا سئوال دیگه.
1-اگه حساب استور رو شارژ کنم میتونم باهاش psn plus هم بخرم؟از خود سایت سونی.
2-این بازیهای که دیسکت دارن(فیزیکی)هم ظرفیت های مختلف دارن؟یا فقط بازیهای دیجیتالی میتونه ظرفیت یک و دو، سه داشته باشه.اخه تو تایپیک یکی از دوستان گفته که میتونی ظرفیت یک بخری که ارزونتره!(البته در جواب یه دوست دیگه)
3-تفاوت قیمت بازی فیزیکی و دیجیتال معمولا چقدر هست؟مثلا cod black ops نسخه دیجیتال و فیزیکیش چقدر تفاوت قیمت داره؟
میخوام ببینم اصلا میصرفه ادم استور شارژ کنه و دیجیتال بخره یا نه؟با توجه به اینکه من نتم نامحدوده زیاد هزینه اضافه ندارم.

ممنون میشم یه توضیح اماتور پسند بدین

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام
وقتی ی بازی که تو پلاس رایگان هست رو دان میکنیم فقط تا وقتی پلاسمون فعاله اون بازی مال ماست یا برای همیشه؟

علیک سلام
تا وقتی که پلاس داشته باشید. اگر یه مدت تمدید نکنید بعدا دوباره تمدید کنید باز هم پلاس بگیرید بازی همچنان سر جاشه و میتونید دوباره بازی کنید.
بازی های رایگان پلاس روی PS4 مقادیر امنیتی داره حتما باید انلاین باشید تا لایسنس رو چک کنه و اجازه بازی بهتون بده.

چندتا سئوال دیگه.
1-اگه حساب استور رو شارژ کنم میتونم باهاش psn plus هم بخرم؟از خود سایت سونی.
2-این بازیهای که دیسکت دارن(فیزیکی)هم ظرفیت های مختلف دارن؟یا فقط بازیهای دیجیتالی میتونه ظرفیت یک و دو، سه داشته باشه.اخه تو تایپیک یکی از دوستان گفته که میتونی ظرفیت یک بخری که ارزونتره!(البته در جواب یه دوست دیگه)
3-تفاوت قیمت بازی فیزیکی و دیجیتال معمولا چقدر هست؟مثلا cod black ops نسخه دیجیتال و فیزیکیش چقدر تفاوت قیمت داره؟
میخوام ببینم اصلا میصرفه ادم استور شارژ کنه و دیجیتال بخره یا نه؟با توجه به اینکه من نتم نامحدوده زیاد هزینه اضافه ندارم.

ممنون میشم یه توضیح اماتور پسند بدین

1-بله، امکان خریدش از استور هست.
2-خیر بازی فیزیکی ظرفیت نداره و فقط روی یک دستگاه اجرا میشه. (دستگاهی که دیسک داخلش هست.)
3-تفاوت ها مختلف اند نمیشه نظر کلی داد. معمولا ظرفیت بندی ها از فیزیکی ارزون تر اند ولی ارزش انچنانی معاملاتی ندارند. (تعویض و خرید فروش مجدد و مجدد و...)
بازی های فیزیکی معمولا اولش که میان رجیون یک 225 و رجیون 2 معمولا 200 تومان هستند و رفته رفته کمتر و کمتر میشند. معمولا هفته دوم انتشار هر بازی رجیون یک و دو رو میشه 170-180 خرید. و خیلی قدیمیا هم 90-60 هستند. (نو/کارکرده) البته کمی بالا و پایین هم میشند.

کال اف الان فیزیکی نو 180 تومان هست. ظرفیت ها هم معمولا 100 تومان به پایین.

نظر شخصی بنده، فیزیکی - آرشیو- تعویض قرض دادن و قرض گرفتن مقطعی با دوستان هست.

y00nes

کاربر سایت
Jul 13, 2015
27
نام
yoones
دوستان پلاس رایگان تموم شد دیگه؟؟؟
هیچ راه جدیدی نیست واسه گرفتن پلاس رایگان؟

اگه از پلاسای هکی استفاده کنیم اکانت بن میشه یا کنسول؟؟

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
علیک سلام
تا وقتی که پلاس داشته باشید. اگر یه مدت تمدید نکنید بعدا دوباره تمدید کنید باز هم پلاس بگیرید بازی همچنان سر جاشه و میتونید دوباره بازی کنید.
بازی های رایگان پلاس روی PS4 مقادیر امنیتی داره حتما باید انلاین باشید تا لایسنس رو چک کنه و اجازه بازی بهتون بده.

1-بله، امکان خریدش از استور هست.
2-خیر بازی فیزیکی ظرفیت نداره و فقط روی یک دستگاه اجرا میشه. (دستگاهی که دیسک داخلش هست.)
3-تفاوت ها مختلف اند نمیشه نظر کلی داد. معمولا ظرفیت بندی ها از فیزیکی ارزون تر اند ولی ارزش انچنانی معاملاتی ندارند. (تعویض و خرید فروش مجدد و مجدد و...)
بازی های فیزیکی معمولا اولش که میان رجیون یک 225 و رجیون 2 معمولا 200 تومان هستند و رفته رفته کمتر و کمتر میشند. معمولا هفته دوم انتشار هر بازی رجیون یک و دو رو میشه 170-180 خرید. و خیلی قدیمیا هم 90-60 هستند. (نو/کارکرده) البته کمی بالا و پایین هم میشند.

کال اف الان فیزیکی نو 180 تومان هست. ظرفیت ها هم معمولا 100 تومان به پایین.

نظر شخصی بنده، فیزیکی - آرشیو- تعویض قرض دادن و قرض گرفتن مقطعی با دوستان هست.
من اهل انلاین بازی کردن هم نیستم.بیشتر به خاطر خرید بازی میخواستم استور شارژ کنم.
که با این اوصافی که شما میگین،فیزیکیا بیشتر میصرفن.
چون راحتر قابل فروش یا تعویضن.
ممنون از راهنماییتون

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان من تقریبا ثانیه ای 400kbسرعت دانلودم هست
الان میخوام بتل چهارو رو اپدیت کنم تا شش مگ اول خوب دان میکنه ولی بعد شش مگ سرعت دانلود خیلی افت میکنه
الان از صبح داره دانلود میکنه تموم نشده
کابل لنوو میکشم بعد دوباره میزنم درست میشه بعد شش مگ دوباره سرعت افت میکنه؟؟؟
لطفا یکی سریع راهنمایی کنه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام
الان میخوام بتل چهارو رو اپدیت کنم تا شش مگ اول خوب دان میکنه ولی بعد شش مگ سرعت دانلود خیلی افت میکنه

مستقیم از استور دانلود میکنی؟ منظورم اینه از PSX استفاده نمیکنی؟

اگه کابل دیگه ای هست از اون استفاده کنید ولی من بعید میدونم مشکل از کابل باشه

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
مستقیم از استور دانلود میکنی؟ منظورم اینه از PSX استفاده نمیکنی؟

اگه کابل دیگه ای هست از اون استفاده کنید ولی من بعید میدونم مشکل از کابل باشه

چطوری اپدیت بازی رو psx بریزم
مگه فقط برای دانلود کامل بازی نیست

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام

سلام
متاسفانه از آپدیت اخر اینجوری شده و فقط بتل این مشکل را داره. منم همینجوری بودم . کاری نمیشه کرد. از دی ان اس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 استفاده کنید کمی بهتر میشه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
دوستان من همیشه ظرفیت دو خریدم یک بار هم ظرفیت سه خریدم که همیشه باید آنلاین میبودی.
حالا میخام ظرفیت یک بخرم.
سوال:
تو ظرفیت یک میگن نباید آنلاین بشی ولی تروفی ها رو میتونی بار گذاری بکنی چه جوری؟
میگن آنلاین بشی میپره ، یعنی با اکانت دیگه هم کنسول فقط نت وصل بشه میپره یا تو بازی بخای آنلاین بازی کنی میپره؟
من کلا + ندارم و همیشه آفلاین میزنم ، فکر کنم ظرفیت یک واسم بهتره ولی یکم راهنمایی میخام
پیشاپیش تشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر