هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amin_gamer

کاربر سایت
Sep 11, 2011
68
نام
امین
دوستان من دستگاهم 1216a هست،آپدیت 3.11 هم روش نصبه،گاهی که میذارم رو رست مود که دانلود آپدیت بازی انجام بده،دکمه ps رو دسته رو که میزنم دستگاه بالا نمیاد و چراغ نارنجی میمونه،دلیلش چی میتونه باشه؟

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام
من ps4ریجن دو اروپا خریدم. الان دارم اکانتpsnمیسازم.میخواستم بدونم اکانتم روی کدام کشور باشه(آمریکا یا لندن)
اگه روی آمریکا بسازم مشکل پیش نمیاد چون دستگام ریجن دو اروپا هست و پوستال کد رو چند بزنم؟و برای مولتی مشکلی پیش نمیاد. راحت میتونم مولتی بازی کنم؟واگرای روی لندن بسازم پوستال کدو چند بزنم؟
برای پلاس هم باید کدوم کشورر بگیرم؟
لطفا سریع جواب بدین چون منتظرم
سلام.روی آمریکا بذاری بهتره چون دلار ارزونتره
نه مشکلی پیش نمیاد.پستال کد رو نمیدونم باید چیکار کنی من دادم بیرون برام درست کردن.در این حد میدونم که یه کد پستیه.بگردی تو اینترنت پیدا میکنی یه چیزی.
اون پلاسی که میخری باید با ریجن اکانتت یکی باشه مثلا الان که میخوای اکانت آمریکا درست کنی باید پلاس آمریکا رو بخری.

- - -ویرایش - - -

دوستان من دستگاهم 1216a هست،آپدیت 3.11 هم روش نصبه،گاهی که میذارم رو رست مود که دانلود آپدیت بازی انجام بده،دکمه ps رو دسته رو که میزنم دستگاه بالا نمیاد و چراغ نارنجی میمونه،دلیلش چی میتونه باشه؟
فک کنم باید دکمه رو نگه داری.hold

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
استور انگلیس تخفیف خوبی برای بازی فیفا 2016 زده یعنی 29 پوند که تقریبا میشه 120 هزار تومن
اگر من بخوام این بازی رو بخرم با توجه به اینکه اکانت اصلی من امریکا هست میتونم بازی رو از استور انگلیس بخرم و بعد اکانت انگلیسم رو پرایمری اکتیو کنم و بازی رو در اکانت امریکام بدون مشکل انجام بدم
و اینکه در بازی انلان هم مشکلی ایجاد نمیشه؟
و مورد بعدی اینکه میخوام اگه بشه این بازی رو برای دوستم هم شیر کنم تا دو نفری بشه بازی رو انجام داد و هزینه خرید بازی هم نصف بشه
فقط سوال اینه که دو نفری هم میتونیم انلاین بازی کنیم یا خیر؟
و اینکه ایا میشه بازی رو برای نفر سومی هم فرستاد یا خیر؟ و همزمان سه نفری بازی کرد ؟
با تشکر

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
با سلام به دوستان
استور انگلیس تخفیف خوبی برای بازی فیفا 2016 زده یعنی 29 پوند که تقریبا میشه 120 هزار تومن
اگر من بخوام این بازی رو بخرم با توجه به اینکه اکانت اصلی من امریکا هست میتونم بازی رو از استور انگلیس بخرم و بعد اکانت انگلیسم رو پرایمری اکتیو کنم و بازی رو در اکانت امریکام بدون مشکل انجام بدم
و مورد بعدی اینکه میخوام اگه بشه این بازی رو برای دوستم هم شیر کنم تا دو نفری بشه بازی رو انجام داد و هزینه خرید بازی هم نصف بشه
و اینکه ایا میشه بازی رو برای نفر سومی هم فرستاد یا خیر؟ و همزمان سه نفری بازی کرد ؟
با تشکر
علیک سلام
شما اگر بازی رو روی اکانت دومت بخری و روی دستگاهت پرایمریش کنی.
دوست شما در صورتی میتونه بازی کنه که حتما با اکانت شما که روش بازی هست مستقیما بازی کنه.
خیر مشکلی نداره برای انلاین هیچ کدومتون.
میدونی که یکی از ظرفیت ها افلاینه و میشه به یک نفر سوم هم داد به شرط افلاین و دی اکتیو کردن کنسولش(توصیه نمیشه.)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
شما اگر بازی رو روی اکانت دومت بخری و روی دستگاهت پرایمریش کنی.
دوست شما در صورتی میتونه بازی کنه که حتما با اکانت شما که روش بازی هست مستقیما بازی کنه.
خیر مشکلی نداره برای انلاین هیچ کدومتون.
میدونی که یکی از ظرفیت ها افلاینه و میشه به یک نفر سوم هم داد به شرط افلاین و دی اکتیو کردن کنسولش(توصیه نمیشه.)
پس میشه دو نفری بازی کرد
البته منظور من اینه که یه بازی رو بخریم و دو نفری یا حتی سه نفری بازی کنیم
در ضمن منظور من اینه که دو نفرون با اکانت اصلی خودشون بازی کنن و هر کسی بتونه تروفی خودش رو بدست بیاره یا به عبارتی مثلا در بخش انلاین حتی بتونیم با هم رودر رو بازی کنیم
خلاصه حرف من اینه که ایا سه نفرمون میتونیم در یک زمان انلاین باشیم یا فقط یه نفر یا دو نفرمون میتونه انلاین باشه؟
ضمن اینکه از لحاظ امنیتی و اعتماد سه نفر مورد اعتماد هستند و از این بابت که اکانتم رو به کسی داده باشم مشکلی ندارم
فقط بحث اینه که اگر من بازی رو بخرم میتونم به دو نفر دیگه بازی رو بدم که اونها هم بتونن با اکانت خودشون هر وقت خواستن بازی کنن یا خیر
و اینکه یه وقت مشکل بن شدن وجود نداشته باشه

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام یه سوالیه که خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده توی وای فای گوشی یا لبتاب سرج میزنم یه wifi میاره به اسم ps4-45h71h که رمز هم داره چی هستش این؟؟؟به چه کاری میاد؟؟رمزش چیه؟؟/

- - -ویرایش - - -

با سلام به دوستان
با تشکر
مشکل اصلی که داری اینه چطوری میخای شارژ کنی اکانت رو به پوند .من الان در به ذر دنبال گیفت کارت یرو ی هستم پیدا نمیشه همش ذلاری هستش

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مشکل اصلی که داری اینه چطوری میخای شارژ کنی اکانت رو به پوند .من الان در به ذر دنبال گیفت کارت یرو ی هستم پیدا نمیشه همش ذلاری هستش
دوست عزیز

اولا که شارژ پوند در همه سایتها هست و قیمت 50 پوندیش حدود 210 تا 220 هزار تومن هست
معمولا پوند چون گرونتر هست اکانت پلاسش هم کمی گرونتر هست و در بین پلاس ها پلاس هنگ کنگ از همه ارزونتر هست
بگذریم
به هر حال استور انگلیس با پوند شارژ میشه و بازی فیفا هم که گفتم در استور انگلیس هست و بنده با استورهایی که واحد یورو دارن کار نکردم

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من تازه PS4 گرفتم می خوام اکانت PSN درست کنم . اکانت کدوم ریجن بسازم بهتر . آمریکا یا اروپا ؟
ریجن کنسول ۲ هستش

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
سلام
من تازه PS4 گرفتم می خوام اکانت PSN درست کنم . اکانت کدوم ریجن بسازم بهتر . آمریکا یا اروپا ؟
ریجن کنسول ۲ هستش

ریجن کنسولت هیچ اهمیتی نداره، شما می تونی یه اکانت اصلی ریجن یک بسازی و یه دونه هم ریجن دو واسه باز هایی ریجن دوئی که به تورت می خوره و می خوای dlc بگیری، چون خرید پلاس و... تو ریجن یک به صرفه تره

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام دوستان، یه سوال:

کسی هست بدونه تکلیف بازی World Of Tank نسخه PS4 چی شد؟! یه نسخه بتا اومد که حجمش 40 گیگ بود و میشد بازی کرد، ولی حالا که مهلت تست بتا تموم شده، معلوم نیست وضعیتش چه طوریه، سرورهای بازی هم به نظر میرسه غیر فعاله!

اگر کسی در مورد این بازی اطلاعای داره یا داره بازی میکنه لطفا توضیح بده

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
ریجن کنسولت هیچ اهمیتی نداره، شما می تونی یه اکانت اصلی ریجن یک بسازی و یه دونه هم ریجن دو واسه باز هایی ریجن دوئی که به تورت می خوره و می خوای dlc بگیری، چون خرید پلاس و... تو ریجن یک به صرفه تره
یه سوال دیگه هم داشتم آنلاین بازی کردن با اکانت اروپا راحت تر یا آمریکا ؟ یا فرقی نداره . به نظر من که نباید فرقی زیادی داشته باشه درسته ؟

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
دکمه r2 دسته من شکسته ایا خودم قادر به تعویضش هستم یعنی راحت میشه دسته رو باز کرد و این دکمه رو عوض کرد؟؟

کلا اینطور کارا بستگی به طرف داره ، آدمی هست psش رو هم خودش تعمیر میکنه! ولی آدمی هم هست برا نصب یه آپدیت کنسول رو میبره بیرون.

از نظر من بهتره بدیش بیرن برات درستش کنند چون با یه اشتباه فقط تو مرحله اول (باز کردنش) احتمال داره قاب دسته رو بشکونی ، حالا بعد از بازکردن که میتونه چه مشکلاتی ایجاد بشه بماند...!

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
با سلام
دوستان وقتی میگن اگه بازی دیجیتالی یا همون شیرینگ تقلبی ( منظور اکانتهای کانادا ) بخری سونی اکانتت رو بن میکنه منظور کدوم اکانته
مثلا من یه اکانت اصلی ریجن 1 دارم که تروفی ها و ... توش ذخیره میشه
اگه یه اکانت ترکیبی بخرم که توش چند تا بازی هست و یا اکانت تکی ظرفیت 2 بخرم و بعدها بنا به دلایلی سونی اکانت رو بن کنه کدوم اکانت رو بن میکنه
اکانت اصلی منو که برام خیلی مهمه یا اون مشخصات اون اکانتی که فروشنده بهم میده و به من ربطی نداره
چون الان تو آموزش اکانت ظرفیت 2 میگن بعد وارد شدن به مشخصات اکانتی که خریدار بهتون میده یه سری کارا بکنید و خارج بشید و برید سراغ اکانت اصلی خودتون
حالا اگه مشکلی پیش بیاد این وسط سونی کدوم اکانت رو بن میکنه :((((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر