هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام دوست عزیزم
ممنونم از راهنماییتون
فقط یک سوال
ما کلا دو نفریم و میخوایم باهم آنلاین بازی کنیم اصلا بازی که میخوایم بخریم کلا آنلاین هستش(star wars)
این روشی که شما گفتید باید 3 تا دستگاه باشه دستگاه اولی که آنلاین نباید بشه(خوب پس چجوری بازی که کلان آنلاین هست بازی کنیم؟) بعد دستگاه دوم و سوم هم که شیر میشه مشکل اینجاست که ما کلا دوتا دستگاه داریم اولی که من باشم نباید آنلاین بشم دومی که دوستمه میتونه خوب این فایده نداره بازی کلا آنلاین هستش

علیک سلام
همه بازیا ظرفیت اول نداره، همین بازی انلاین Star wars یا Need for Speed بعد تا دی اکتیو نکنی نمیشه ظرفیت اول

الان برو این حرکت رو بزن مشکلت حل میشه.
شما و رفیقت دو تا اکانت دارید به فرض اولی به اسم X دومی به اسم Y
شما بازی رو روی اکانت X بخر دیتاش رو هم با PSX دانلود کن که نخوای دوبار دانلود کنید.

بازی رو که خریدید اکانت X به اسم شما هست و روی دستگاه خودت بازی رو میریزی و تمام. کاری با اکانت Y روی دستگاه شما نداریم.

برو روی دستگاه رفیقت پروفایل خودت رو بزن از توی تنظیمات بخش PSN هم پرایمری اکتیوش کن.
بعد بازی رو دانلود کن و از پروفایل خارج شو.
حالا اکانت Y که مال رفیقت هست و روی دستگاه رفیقتم هست رو باز کن بده بهش باهاش بازی کنه.

در اینجا شما ظرفیت اول و رفیقت ظرفیت دوم حله؟ سخته؟

آخرین ویرایش:

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
من دارم ps4میگیرم.میخواستم بدونم چه بازی هایی قسمت انلاینشون روی ps4 کار میکنه و چه بازی هایی کار نمیکنه؟و بتلفیلد مولتیش سرور پیدا میکنه؟

لطفا سریع جواب بدین دوستان؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
علیک سلام
همه بازیا ظرفیت سه نداره، همین بازی انلاین Star wars یا Need for Speed بعد تا دی اکتیو نکنی نمیشه ظرفیت سه

شما بازی رو روی اکانت X بخر دیتاش رو هم با PSX دانلود کن که نخوای دوبار دانلود کنید.

بازی رو که خریدید اکانت X به اسم شما هست و روی دستگاه خودت بازی رو میریزی و تمام. کاری با اکانت Y روی دستگاه شما نداریم.

برو روی دستگاه رفیقت پروفایل خودت رو بزن از توی تنظیمات بخش PSN هم پرایمری اکتیوش کن.
حالا اکانت Y که مال رفیقت هست و روی دستگاه رفیقتم هست رو باز کن بده بهش باهاش بازی کنه.

در اینجا شما ظرفیت سومی و رفیقت ظرفیت دوم حله؟ سخته؟
ممنونم فهمیدم مرسی
فقط من باید همیشه آنلاین باشم؟چون سومم؟اگر آره بهتر نیست دوم باشم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
علیک سلام
همه بازیا ظرفیت سه نداره، همین بازی انلاین Star wars یا Need for Speed بعد تا دی اکتیو نکنی نمیشه ظرفیت سه

در اینجا شما ظرفیت سومی و رفیقت ظرفیت دوم حله؟ سخته؟

ممنونم فهمیدم مرسی
فقط من باید همیشه آنلاین باشم؟چون سومم؟اگر آره بهتر نیست دوم باشم؟

Saint475 خیلی ساده و روان توضیح دادن فقط اینجا یه نکته رو بگم که اگه بازی روی اکانت شما خریداری بشه اکانت شما میشه ظرفیت 1 نه ظرفیت 3.
و شما هم اگه میخوای همیشه هم بصورت آنلاین بازی کنی هم بصورت آفلاین باید بازی رو روی اکانت دوستت خریداری کنی که بعد که اکانت دوستت رو روی کنسولت پرایمری کردی دوستت بشه ظرفیت 1 و شما 2

البته در مورد بازی های که کاملا باید بصورت آنلاین بازی بشن دیگه فرقی نداره که ظزفیت 1 باشی یا 2 و باید همیشه آنلاین باشی مگه اینگه بازی بخش آفلاین هم داشته باشه که اون موقع ظرفیت 2 میتونه بصورت آفلاین هم بازی کنه.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
Saint475 خیلی ساده و روان توضیح دادن فقط اینجا یه نکته رو بگم که اگه بازی روی اکانت شما خریداری بشه اکانت شما میشه ظرفیت 1 نه ظرفیت 3.
و شما هم اگه میخوای همیشه هم بصورت آنلاین بازی کنی هم بصورت آفلاین باید بازی رو روی اکانت دوستت خریداری کنی که بعد که اکانت دوستت رو روی کنسولت پرایمری کردی دوستت بشه ظرفیت 1 و شما 2

البته در مورد بازی های که کاملا باید بصورت آنلاین بازی بشن دیگه فرقی نداره که ظزفیت 1 باشی یا 2 و باید همیشه آنلاین باشی مگه اینگه بازی بخش آفلاین هم داشته باشه که اون موقع ظرفیت 2 میتونه بصورت آفلاین هم بازی کنه.

مرسی عزیز
بله من ظرفیت اول رو با سوم اشتباه گرفتم.
اینجوری برام یکی از دوستان توضیح داده بود.
الان سرچ کردم دیدم اول و سوم رو برعکس گفتم.

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
خرابی خاصی غیر مشکل auto eject یا auto rest mode نداره کلا که این هم خیلی کم و بندرت پیش میاد ....
یعنی مشکل با اپدیت هل میشه یا نه؟
حالا چطور بفهمیم کنسول دست دوم که میخوایم بخریم این مشکلاتو داره؟ با چه بازی کنسولو تست کنیم که حسابی به دستگاه فشار بیاره؟

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15

خیلی ممنون از اطلاعات شما وآقای saint باتوجه به مشکلات خرید ظرفیتps4 و عدم اطلاع کافی خریداران که اکثرا منجر به سو استفاده فروشنده های از خدا بی خبر میشه..جای خالی یه تاپیک عنوان «خرید و فروش ظرفیت ps4»توی فروم احساس میشه ..فقط یه نفر مطلع استارت کننده باشه دعای خیر همه دنبالشه

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
سلام.من وقتی میخوام وارد اکانت psn بشم این پیغامو میده:
Your account is suspended. If the problem persists, please contact Customer Services.
حالا چطوری وارد اکانت بشم؟از طریق خود دستگاه میشه؟
در ضمن این قضیه هک CTurt چیه؟واقعیت داره؟

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
من ps4ریجن دو اروپا خریدم. الان دارم اکانتpsnمیسازم.میخواستم بدونم اکانتم روی کدام کشور باشه(آمریکا یا لندن)
اگه روی آمریکا بسازم مشکل پیش نمیاد چون دستگام ریجن دو اروپا هست و پوستال کد رو چند بزنم؟و برای مولتی مشکلی پیش نمیاد. راحت میتونم مولتی بازی کنم؟واگرای روی لندن بسازم پوستال کدو چند بزنم؟
برای پلاس هم باید کدوم کشورر بگیرم؟
لطفا سریع جواب بدین چون منتظرم

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
یعنی مشکل با اپدیت هل میشه یا نه؟
حالا چطور بفهمیم کنسول دست دوم که میخوایم بخریم این مشکلاتو داره؟ با چه بازی کنسولو تست کنیم که حسابی به دستگاه فشار بیاره؟
این مشکلاتی که مثال زدم ربطی به اپدیت نداره چون نرم‌افزاری نیست و بر میگرده به اون دکمه های حساس و لمسی eject و power .برای تست هم حداقل ۲۴ ساعت مهلت تست داشته باشه تا بشه به تناوب و در ساعت های مختلف دستگاه رو تست کرد .هر بازی شد هم فرقی نداره .
مشکلات هم اینجوری که مثلا وسط بازی یهو کنسول ۲تا بوق میزنه دیسک رو میده بیرون یا اینکه خود به خود میره روی حالت rest mode .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر