هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723
سلام
دوستان من چند وقتیه احساس میکنم دسته خیلی سریع شارژ خالی میکنه مثلن 3 ساعت اینطور کار میکنه باتریش از 100 به صفر میرسه بنظرتون مشکل چیه؟ دسته فابریک دستگاه هست و زیادم استفاده نمیشده و قبلن ها خیلی خوب حتی تا 5 روزم کار میکرد اما الان ...

بنظرتون مشکل چیه؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

خب باتریش خراب شده دیگه دسته باز کنید باتریش رو عوض کنید

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
خب باتریش خراب شده دیگه دسته باز کنید باتریش رو عوض کنید
اخه اینقدر سریع؟ من کلا پنج ماهه دستگاه رگ دارم و سرجمع 6 تا بازی رو شاید تموم کرده باشم، البته حدود دو ماه دستگاه رو روشن نکردم این اواخر الان روشن کردم متوجه ضعفه باتری شدم

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
سلام دوستان
من به تازگی ps4 گرفتم
یک مشکلی با بازی آنلاین تو فیفا 15 دارم و اونم اینه که الا که تست کانکشن می گیرم تایپ 2 هست ولی تو بازی چند بار باید سرچ کنم از هر 10 بار یک دفعه وصل می شه و بقیه رو می گه NAT IS RESTRICTED می ده ممکنه من رو رهنمایی کنین
قابل ذکره که UNPN رو تو مودم فعال کردم
ممنون از کمکتون

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان من میخوام کنسول بخرم و چن تا سوال دارم از خدمتتون:
دوستان این قضیه ظرفیت 1 یا ظرفیت 2 که میگن در مورد بازی ها چیه؟
و اینکه این که میگن ps4 اپدیت های امنیتی مکرر و سنگین برای فریم ور و بازی ها میده حقیقت داره؟ (اپدیت های حجیم تر و تعداد بیشتر نسبت به one)
چه ریجنی برای خرید کنسول مناسب تره؟؟ از لحاظ بازی و....
این که میگن ps network ف.ی.ل.ت.ر شده و باید با چیز پی ان وصل بشی حقیقت داره؟
از لحاظ انلاین و افلاین کدوم کنسول برتری داره؟ ps4 vs one
و اگه نکته ای هس در مورد خرید لطفا راهنمایی بفرمائید

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723
و اینکه این که میگن ps4 اپدیت های امنیتی مکرر و سنگین برای فریم ور و بازی ها میده حقیقت داره؟ (اپدیت های حجیم تر و تعداد بیشتر نسبت به one)

1) اکانتی هست که اون بازی رو که میخواین توش هست و به 2 یا 3 نفر فروخته میشه به قیمت ها مختلف
2) هر ماه اپدیت 250 مگی میده اگه به نظر شما سنگینه دیگه من حرفی ندارم
3) پیلتر نیست
4) به نظر من ps4 کابر ایرانی بیشتر داره
5) ریجن کنسول مهم نیست هر کدوم ارزوتر بود بگیر

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
اینا اکانت های شیرینگ هستند یعنی اکانت کامل بهت نمیدن اکانت یه نفر دیگه رو بهت میدن و اکتیو میکنی روی کنسول ظرفیت 2 رو میتونی روی اکانت خودت استفاده کنی ولی اکانت ظرفیت 1 اصلا خوب نیست چون به محض وصل شدن به اینترنت بازی میپره
در مورد حجم ام اپدیت های ps4 همیشه 250mb ـه اما اپدیت ها بازی خیلی حجیمه مثلا من برای ویچر 3 مجبور شدم 17 گیگ دانلود کنم واسه اپدیت جدید برا بلابورن ام 10 گیگ اگر کنسول میخری باید به فکر یه اینترنت خوب ام باشی با توجه به حجم اپدیت های گیم البته بدون اپدیت ام میتونی بازی هارو اجرا کنی ولی نمیتونی از امکانات انلاین بازی استفاده کنی و ممکنه بازی پر از باگ باشه
ریجن کنسول اصلا مهم نیست بهش توجه نکن مهم ریجن اکانته
نه حقیقت نداره من راحت استفاده میکنم بدون قند شکن
در این مورد چون xbox one رو امتحان نکردم نمیتونم نظر بدم ولی در مورد ps4 کاملا راضی ام
دوستان چرا سرعت کپی ویدیو وعکس به فلش اینقد کمه یعنی 15مگ تو یک دقیقه واسه همه همیحوریه​
نه به احتمال زیاد مشکل از فلشه
سلام
دوستان من چند وقتیه احساس میکنم دسته خیلی سریع شارژ خالی میکنه مثلن 3 ساعت اینطور کار میکنه باتریش از 100 به صفر میرسه بنظرتون مشکل چیه؟ دسته فابریک دستگاه هست و زیادم استفاده نمیشده و قبلن ها خیلی خوب حتی تا 5 روزم کار میکرد اما الان ...

بنظرتون مشکل چیه؟

مشکل از عمر کم باتریـه متاسفانه همه ی دسته های dualshock 4 این ایراد رو دارن برا منم اینطوری شده باید امید وار باشیم که مدل های بعدی این مشکل رو برطرف کنن

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
دوستان من دوتا اکانت دارم یکی ریجن 1 که primary هست و یکی ریجن 2 که برای DLC ها ساختم حالا وقتی میخوام primary کنمش نمیشه یعنی تو گزینه ها اصلا همچین گزینه ای نیست.
چیکارش کنم؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من اساسین سیندیکیت رو ریجن یک ظرفیت دو خریدم و رو کنسولم پریماری کردم و رو اکانت خودم بازی میکنم . اگر الان دی اس سی رو روی اکانت خودم بخرم مشکل پیش نمیاد ؟ یا حتما باید رو اکانت بازی که پریماری کردم بخرم ؟ اکانت خودم هم ریجن یک هست .

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
عضو شدم
میشه بگی دقیقا کدوم قسمتش برم و چکار کنم؟
تو قسمت ریموت رفتم ولی تو Adding file گیر کرده و جلو نمیره

گزینه آپلودو که بزنی یه کادری باز میشه.تب دوم برای ریموت کردن لینکهای بازی هستش.لینکهای بازی رو اونجا میذاری و استارت یا ترانسفر یا هرچی که هست رو میزنی تا ریموت بشه روی آپ سنتر.بعد که تموم شد یه 20-30 ثانیه مینویسه که در حال اضافه شدن به اکانت.بعد برو تو اکانتت و دانلود کن.50گیگ هم فضا بهت میده با موندگاری 90روز فک کنم
لینک بازیهارو رو هم که از psx درمیاری همون رو ریموت کن

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من اساسین سیندیکیت رو ریجن یک ظرفیت دو خریدم و رو کنسولم پریماری کردم و رو اکانت خودم بازی میکنم . اگر الان دی اس سی رو روی اکانت خودم بخرم مشکل پیش نمیاد ؟ یا حتما باید رو اکانت بازی که پریماری کردم بخرم ؟ اکانت خودم هم ریجن یک هست .

سلام داداش.

نه مشكلي نداره و چون هر دو اكانتا ريجن 1 هستن، ميتوني رو اكانت خودت DLC بازي را بخري.

البته من پيشنهاد ميكنم كه يه اكانت ريجن 1 بساز و DLC را تو اون اكانت بخر تا اگه زماني خواستي ظرفيت دو اساسين را بفروشي، DLC بازي را هم بتوني بفروشي.

- - -ویرایش - - -

دوستان من دوتا اکانت دارم یکی ریجن 1 که primary هست و یکی ریجن 2 که برای DLC ها ساختم حالا وقتی میخوام primary کنمش نمیشه یعنی تو گزینه ها اصلا همچین گزینه ای نیست.
چیکارش کنم؟
سلام داداش شما اول برو تو بخش SETTING و به ترتيب آموزش زير ميتوني اكانت را اكتيو كني

[PlayStation™Network/Account Management] > [Activate as Your Primary PS4] > [Activate].

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چیکارش کنم؟
راهی جز این نیست
[PlayStation™Network/Account Management] -> [Activate as Your Primary PS4] -> [Activate]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
سلام داداش شما اول برو تو بخش SETTING و به ترتيب آموزش زير ميتوني اكانت را اكتيو كني

[PlayStation™Network/Account Management] > [Activate as Your Primary PS4] > [Activate].

راهی جز این نیست
[PlayStation™Network/Account Management] -> [Activate as Your Primary PS4] -> [Activate]

خب من برای اکانت ریجن 1 ام همینکار رو کردم و primary شد اما تو اکانت ریجن 2 نداره.
/////////
اکانت ریجن 1 رو deactive کردم و وقتی وارد اکانت ریجن 2 شدم گزینش اومد.
مگه روی یه کنسول 16 تا اکانت primary نمیشه؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
خب من برای اکانت ریجن 1 ام همینکار رو کردم و primary شد اما تو اکانت ریجن 2 نداره.
/////////
اکانت ریجن 1 رو deactive کردم و وقتی وارد اکانت ریجن 2 شدم گزینش اومد.
مگه روی یه کنسول 16 تا اکانت primary نمیشه؟

آره تا 16 تا اكانت را ميشه اكتيو كرد.

ولي مشكل عجيبيه. چون من خودم راحت همه اكانت هام گزينه اكتيو شدن را دارن و همزمان هم اكتيوشون كردم.

و كلا همون لحظه اول كه اكانت را بسازي، خودش يه پيغام ميده كه ميخواي اكتيو بشه يا نه.

الان شما ميتوني دوباره اكانت اصليتو هم اكتيو كني؟

- - -ویرایش - - -

سلام.
عنوان Pro Evolution Soccer 2016 Free to Play
برای دانلود واجرا پلاس میخواد؟

سلام داداش. نه پلاس نميخواد كلا آفلاين هم ميتوني بازيش كني.

فقط براي آنلاين زدن پلاس ميخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر