هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان یه سوال :
مگه کنسول های ریجن 2 ژاپن همه تولید 2014 نیستن؟!
پس چرا سریال کنسول من CUH-1000A B01 هست؟!
تا اونجایی که من میدونم ﮐﻨﺴﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﯼ ﺍﻭﻝ ﻭ ﺳﺎﺧﺖ 2013 ﺑﺎ ﻋﺪﺩ 10 ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﺪﻥ که برای من هم با 10 شروع شده
در حالی که کنسول های 2014 با سریال CUH-11XXA هستن

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان یه سوال :
مگه کنسول های ریجن 2 ژاپن همه تولید 2014 نیستن؟!
پس چرا سریال کنسول من CUH-1000A B01 هست؟!
تا اونجایی که من میدونم ﮐﻨﺴﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﯼ ﺍﻭﻝ ﻭ ﺳﺎﺧﺖ 2013 ﺑﺎ ﻋﺪﺩ 10 ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﺪﻥ که برای من هم با 10 شروع شده
در حالی که کنسول های 2014 با سریال CUH-11XXA هستن
مشکل نداره....برای بنده هم ریجن ۲ ژاپن تولید ماه ۵ سال ۲۰۱۴ هستش و cuh 1000 هستش.
کلا ریجن ژاپن ۲۰۱۳ نداره و همش ۲۰۱۴ هست.

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
یه سوال، من اگه نسخه PSN یه بازی رو داشته باشم میتونم از سیو اون برای نسخه دیسکیش استفاده کنم؟
بعد جریان این اکانت های 1 ماهه سه ماهه چیه که بازی رو باهاش کرایه میدن و میشه باهاش آنلاین هم بازی کرد؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مشکل نداره....برای بنده هم ریجن ۲ ژاپن تولید ماه ۵ سال ۲۰۱۴ هستش و cuh 1000 هستش.
کلا ریجن ژاپن ۲۰۱۳ نداره و همش ۲۰۱۴ هست.

ممنون
خودمم مطمئن بودم که ریجن 2 ژاپن کلا تولید 2014 هست ولی این سریالش یکم منو به شک انداخت
و اینکه از کجا فهمیدی دقیقا کنسولت برای ماه پنجم هست؟
چون تو این ریجن سال ساخت رو نمیزنه که

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
اقا این gta v رو واسه ps4 کسی تاپیک نزده ؟ اگه زده کجاس پس ؟ هر چی می گردم پیداش نمی کنم !

http://forum.bazicenter.com/thread89437/page310/

- - -ویرایش - - -

بچه ها اگه من بخوام اکانت psn بسازم باید پلاس داشته باشم هر کاری میکنم نمیشه وقتی میزنم روی add a acount psn رو please wait گیر میکنه با کامپیوتر ساختم تو سایت سونی ولی بازم sign in نمیشه دیگه کلافه شدم اینترنتمم واسه مخابراته ولی سرعتش 16مگه شوخی بازی نیست نمیدونم چرا بازم نمیشه؟ یکی کمک کنه

به خاطر مشکلات اینترنتت هست، زمانی که استفاده کمتره مثل اولای صبح امتحان کن ، یا اینکه از اینترنت 3G همراه اول یا ایرانسل استفاده کن
بار اول وصل شه دیگه تا زمانی دستگاه روشن میتونی از نت مخابرات استفاده کنی و مشکلی هم نداره

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اتفاقاً این ویدیو رو به صورت شانسی دیدم که یه نفر میزان صدای این مدل و مدل دیگه ای رو با هم مقایسه کرده بود ویدیو رو
میذارم دانلود کنید به هرحال جالبه

حجم ویدیو 9 مگ
شاید طرف بدجور فیلم گرفته،کلن من مقاله ای خوندم میگه ورژن جدیده (1200) فقط 6دسیبل اونهم توی حداکثر قدرت کارکرد، صدای کمتری تولید میکنه تا ورژن 1100 و ورژن 1000 ، 6دسیبل با گوش انسان تو فاصله بیشتر از 1 متر ، قابل تشخیص نیست.پس خیالت راحت هر مدلی خواستی بخر نگران نباش.
راستی ورژن 1200 پلی استیشن، دکمه های خاموش و روشن و اجکت دیسک، بصورت فیزیکی هستند نه لمسی، اون کاور براق هارد دیسک رو هم ندارن ، بصورت مات هست و چیدمان پورت های پشتش فرق دارن.در کل تغییر خاصی نیست اگر قیمتشون خیلی تفاوت داشت سعی کن مدل معمولی بخری.هر جور صلاح میدونی.

امكانش هست كاري كرد كه اكانت من براي بعضي از فرند ها افلاين نمايش داده بشه در مواقعي كه انلاينم؟!(يا اگه اين امكان وجود نداره امكانش هست كه واسه همه افلاين نمايش داده بشه؟)
متاسفانه چنین قابلیتی در Ps4 نیست قبلا توی پلی3 میشد یه کارایی کرد ولی توی پلی4 نیست.
حتی اینجا هم دارن رای گیری می کنن که بزارن چنین چیزی رو یا خیر! »
Ability to appear offline ***8211; PlayStation.Blog Share
ولی بهرحال، بنظر من هم نیاز هست!! خیلی! حتی Steam هم چنین چیزی نداره ولی بجاش میشه انتخاب کرد که حالت مشغول یا در دسترس نبودن داشته باشه.

دوستان
black ops 3 نسخه delux به صورت فیزیکی عرضه میشه؟
یا فقط دیجیتالی میاد
4تا نسخه کال آف دیوتی (Call of Dute Black Ops iii ) هست »
1) نسخه معمولی 60 دلار قیمتشه که بصورت دیسکی عرضه میشه Standard Edition
2) نسخه Delux Edition فقط آنلاینه ، که 100 دلار قیمتشه، شامل هم بازی کامل داخلشه و هم یک عدد Season Pass که به شما امکان میده تمام DLC ها و پک هایی که واسش میاد رو بتونی دانلود کنی.فقط بصورت آنلاین قابل خریداری و دانلود هست و نسخه فیزیکی نداره.
3) نسخه Hardened Edition که فقط بصورت فیزیکی هستش و قیمتش 80 دلاره و شامل دفترچه کامل و چنتا شکلک و غیره هستش ولی Seaon Pass توش نیست! سیزن پس رو باید جدا بخری! ولی قابلیت آنلاین و زامبی و غیره هم داره.
4) نسخه Juggernaut Edition که نسخه کامل هست 200 دلار قیمتشه و فقط بصورت پیشخرید هستش و تمامی نسخه های قبلی رو شامل میشه و چنتا چیز اضافه هم داره.
اطلاعات بیشتر در اینجا :
Call of Duty Black Ops 3 Release: Which Edition to Buy?

بچه ها اگه من بخوام اکانت psn بسازم باید پلاس داشته باشم هر کاری میکنم نمیشه وقتی میزنم روی add a acount psn رو please wait گیر میکنه با کامپیوتر ساختم تو سایت سونی ولی بازم sign in نمیشه دیگه کلافه شدم اینترنتمم واسه مخابراته ولی سرعتش 16مگه شوخی بازی نیست نمیدونم چرا بازم نمیشه؟ یکی کمک کنه
نه برای ساخت اکانت نیاز به هیچ پلاس و پولی نیست فقط وقتی که ساختی بعدن اگر خواستی آنلاین بازی کنی و فلان، میتونی پلاس بخری و وارد کنی و حالشو ببری.
روش درستی داری میری ولی چیزیکه داری میگی مشکل از اینترنتت هست.ربطی به سرعت اینترنتت نداره، مهم اینه پینگت بسیار پایین باشه و پکت لاست نداشته باشی (پینگ پایین و پکت لاست رو باید چک کنی دیگه)
به نظر من با توجه به توضیحی که دادی، احتمالا اونقدر Pingـت بالا هستش که به Timeout میرسه.منظور از پینگ یعنی تاخیر زیاد، ربطی به سرعت دانلود نداره.ولی اگر در حین دانلود باشی پینگ میره بشدت بالا.بخصوص اگر اینترنتت شیر شده باشه و بقیه یکم دانلود کنن پینگت بجای اینکه 100میلی ثانیه باشه میشه 900 ! و تایم اوت میده و نمیتونی کانکت بدی.
خلاصه تو سعی کن تو ساعات مختلف روز امتحان کنی که خلوت تره، احتمال زیاد مشکلت حل میشه. امیدوارم.

اقا این gta v رو واسه ps4 کسی تاپیک نزده ؟ اگه زده کجاس پس ؟ هر چی می گردم پیداش نمی کنم !
چون واسه همه کنسول ها اومده و مخصوص پلی4 نیست، اینجاست »
http://forum.bazicenter.com/thread89437/

یه سوال، من اگه نسخه PSN یه بازی رو داشته باشم میتونم از سیو اون برای نسخه دیسکیش استفاده کنم؟
بعد جریان این اکانت های 1 ماهه سه ماهه چیه که بازی رو باهاش کرایه میدن و میشه باهاش آنلاین هم بازی کرد؟
اگر Regionـش یکی باشه بله میشه.مثلا اگر اکانتی که ساختی ، در آدرس زده باشی مثلا کشور آمریکا (میشه رجیون1) یا زده باشی کشور انگلیس و اروپایی ها یا خاورمیانه مثل کشور های عربی (میشه رجیون2)، یا زده باشی چین و ژاپن (میشه رجیون3)
حالا اگر دیسک رو بخری، پشت دیسک یه علامت بدین شکل هست »
http://i.imgur.com/niGc80i.jpg
پایین سمت چپ کنار سریال جعبه، عکس کره ی زمین با علامت 2 میبینی؟ اون یعنی رجیون 2 ، یعنی کجا؟! یعنی کشور های اروپایی و خاورمیانه
یعنی اگر اکانتی که بازی PSNـشو دانلود کردی، اون اکانته مال اروپا یا خاورمیانه بود (تو قسمت آدرس منزل)، شما میتونی از همون سیو برای هر دو بازی استفاده کنی.

در غیر اینصورت چیزی به مغزم خطور نمیکنه :d

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
ممنون
خودمم مطمئن بودم که ریجن 2 ژاپن کلا تولید 2014 هست ولی این سریالش یکم منو به شک انداخت
و اینکه از کجا فهمیدی دقیقا کنسولت برای ماه پنجم هست؟
چون تو این ریجن سال ساخت رو نمیزنه که
اره ریجن ژاپن تاریخ نمیزنه ... اما من اون اوایل که خریده بودم مدل دقیق کنسول رو که cuh 1000a a01 بود رو تو گوگل زدم یه سایتی دیدم که دقیقا زده بود مدل کنسول رو که پک دوربین دار برای ژاپن تاریخ ۲۸ یا ۳۰ اوریل وارد بازار شد که تقریبی زده بود 1.5.2014.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
با تشکر از دوستان بخاط توضیحاتی که دادن.
خبری از PS4 اسلیم نیست ؟

و اینکه دوربین جدید PS4 چه ویژگیهایی داره ؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام
خبری از PS4 اسلیم نیست ؟
سلام.
احتمال زیاد سال 2016 پلی4 اسلیم معرفی میشه وسطای 2016 میشه عید 95 ایشالا عرضه میشه.این رو بر اساس تجربه ای که از سونی دارم، میگم.
دوربین جدید؟! منظورت همین پلی استیشن کمرا هستش؟! یا منظورت مورفیوس عینک واقعیت مجازی هست؟
دوربین پلی 4 که هیچی خوبه سلام داره خدمتت :d فعلا بازی خاصی واسش نیست به جز Just Dance که میخرم تستش می کنم خبرشو میدم بهتون
اون عینک واقعیت مجازی مورفیوس هم اواسط سال 2016 میشه گفت همون عید 95 میادش که قیمتش هم قیمت با خود کنسول هست (حدود 400-500دلار!) ولی توی خودش مانیتور هست به قولی یعنی نیاز به مانیتور دیگه ندارید و اینکه 3 بعدیه،هدست باهاشه و خلاصه کامله.
احتمال بسیار بسیار بسیار زیاد Playstation 4 Slim Bundled with Morphus هم خواهید شنید و میادش و قیمتش هم باید بین 800 تا 1000 دلار باشه! ولی ارزش داره خداوکیلی من پلی4 رو فقط بخاطر عینک مورفیوس خریدم و دوربینش.

سلام دوستان
میخواستم بدونم برای انلاین بازی کردن پی اس 4 بهتره یا ایکس باکس ؟
تفاوتی نمیکنه ولی چون طرفدار پلی4 هستم میگم پلی4 بخر :d از طرفی کلا سونی بیشتر از مایکروسافت به فکر اوناییه که اینترنت خوبی ندارن! نمیدونم چطوری واست اثبات کنم ولی تو قبول کن :d

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
سلام دوستان
اکس باکس که سروراش بهتره.300هزار تا سرور داره و پشتش غولی مثل مایکروسافت هست.من خودم به همین دلیل میخواستم xbox1 بگیرم.ولی ps4 گرفتم .الانم راضی هستم بد نیست. در کل به امکانات دیگرش فکر کن ببین سلیقت با کدوم جور هست اونو بگیر.آنلاین هر دوشون خوبن.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام
خبری از PS4 اسلیم نیست ؟

سلام. نه فعلا. دوربین هم بازی درست درمونی واسش نیومده که ارزش خرید داشته باشه.

سلام دوستان

سلام. بستگی داره به اینترنت. داریم کسی که با فور اکثر مواقع راحت بازی میکنه ( مثله خودم:D ) و با وان اصلا نمی‌تونه بازی کنه یا برعکس.
اینترنت خیلی ملاکه.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,553
بچه ها کسی نمیدونه قیمت PS4 در دوبی به قیمت ما چه قدر میشه؟ چون من به احتمال زیاد تا یکی دو ماه دیگه میرم اونجا میخوام PS4 خودمو بفروشم اگه ارزون تر میشه از اونجا یه PS4 و یکی دو تا بازی بخرم.
از قیمتا خبر دارید؟
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر