هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
میگه این اکانت که شما می خوای primary کنی قبلا روی دستگاه دیگه اکتیو شده نمی تونید روی این دستگاه قعال کنید
خو اینو میدونم عزیز. ایشون پرسیدن چه error یی میده منم گذاشتم. مشکل اینجاست من این اکانت رو به کسی نداده بودم

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
باید موفع بازی به نت وصل باشید هر چند دقیقه یه بار چک میکنه و اگر نت رو قطع کنید بعد چند دقیقه از بازی خارج میشه . ظرفیت سه میشه و با نت گوشی هم میشه . هر صورت که نت برسونید به کنسول اکی هست .

برای همه همینطوره من نت 6 مگ دا م آپدیت 250 مگ که با کامپیوتر تو 10 دقیقه دان میشه نیم ساعت طول کشید . شما برای ps4 سرعت تک کانکشن رو باید حساب کنی نه دانلود منیجر .

کاریش نمیشه کرد ؟؟
راهی هست آپدیت هارو با pc بگیرم بعد بریزم رو کنسول ؟؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
خو اینو میدونم عزیز. ایشون پرسیدن چه error یی میده منم گذاشتم. مشکل اینجاست من این اکانت رو به کسی نداده بودم

اگه به کسی ندادی پس برو پسورد و ایمیل رو عوض کن .

به نت متصله هست همونطور که گفتم جناب به psn ساین این ( sign in ) نیست !! میخوام بدونم در این صورت توی لیست فرند هام انلاین میزنه یا افلاین ؟؟

آفلاین هست دیگه ...طرف باید به psn وصل باشه تا اکانتش آنلاین بشه....مثلا الان شما به نت وصلی و از اکانت بازی سنتر میای بیرون تو بازی سنتر آنلاینی یا آفلاین؟

کاریش نمیشه کرد ؟؟

برو تو تاپیک PSX اونجا لینک های آپدیت رو با توجه به ریجن بازیت با کامپوتر دانلود کن و با PSX انتقال بده به کنسول.

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روز پیش از دیجی کالا یه کارت شبکه خریدم حدود سی و شش تومن وای فای هم هستش
مودمم هم وای فای هستش و هم چهارتا پورت لن داره
حالا چند تا سوال دارم

با داداشم خیلی نشستیم کار کردیم ولی به نتیجه ای نرسیدیم
اولا اینترنتم واسه یه شرکت خصوصیه داخل کرمانشاهه پینگمم ثابت رو صد و بیست هستش
ولی متاسفانه جی تی آی رو نمیشه آنلاین زد و همون ارور خفن نشناختن سرور هارو میده
ما با خودمون گفتیم که اگه وی پی ان یا کاهش پینگ بزنیم سر راهش شاید بشه آنلاینش کرد
حالا ما کمک خیلی بزرگی میخوایم
اولن اینکه باید کارت شبکه رو میخریدیم یا نه ؟
وقتی که مودم خودش وای فایه و چهارتا هم پورت لن داره بازم کارت شبکه لازمش بود ؟
همونطور که میبینید یا متوجه هستین زیاد گیج شدیم چون هرکسی یه راهی رو رفته و نوشته و واقعا هیچکی درست و صحیح و گام به گام ننوشته یا دلیل فلان حرکت رو واسه فلان کار ننوشته و کلا واقعا گیج کننده نوشتن
حالا سوالات بعدی
پنج هزار هم پول وی پی ان و کاهش پینگ دادیم و و حدودا با پول باربری چهل و پنج هم پول کارت شبکه شده پنجاه هزار واقعا زور داره اگه نتونی باهاش کاری کنی
حالا
دقیقا یکی که خیلی وارده و حتما وی پی ان رو شیر کرده واسه پلی استیشنش و حتما فیسبوکش رو با پلی استیشنش بالا آورده جواب بده خواهشا
چون مطمئنم تونسته این کار رو بکنه
آقا جان ما باید چیکار کنیم
کابل لن هم داریم تا دلتون بخواد
هم ال ای دی هست و هم مانیتور و هم پی سی
همه چی موجوده کارت شبکه و پلی استیشن هم موجوده
خداشاهده گیج گیج گیج و کفری کفری شدیم
یکی بیاد مرحله به مرحله و کلیک به کلیک رو بره و بگه چیکار کنیم
خواهشا فقط با وسایل فضایی و نمیدونم شبیه به وسایل من نگید دقیقا وسایل من جلو دستتون باشه و بگید که منم بتونم همون کارارو انجام بدم
همین مرسی

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کاریش نمیشه کرد ؟؟
با psx بگیر بریز رو کنسول.برا منم با کنسول سرعتش کمه.رو سیستمم با دانلود منیجر هم سرعت کمه(32کانکشنه) اگه 2 کانکشنه درست کنم خوبه ولی عالی نیست.بهترین راه ریموت کردن فایل تو Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple هست.سرعتشم عالیه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عوض کردن ایمیل و پسورد هم فایده ای نداشت =((
اصولا این ارور نباید بیاد وقتی رو کنسول دیگه فعال نشده این اکانت .
اگرم باگ باشه میتونی فریمور رو دوباره نصب کنی و دستگاه رو فرمت کنی ولی قبلش یه بار rebuild database رو امتحان کن
ولی قبل از اینها بهتره با سونی در این رابطه تماس بگیری/

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. توی این 3.00 ps4 هر موقع به اینترنت وصل میشم سریع خودش شروع می کنه به آپدیت بازی ها. راهی نیست بشه جلو شو گرفت ( مثلا قدیم توی تنظیماتش یه گزینه داشت که دستگاه خودش رو وقتی آپدیت جدیدی برای ps4 اومد اتومتیک آپدیت کنه یا نه. مثلا چنین گزینه ای نداره ؟ )

khoonasham

کاربر سایت
Jun 8, 2013
24
نام
zedbazi
دوستان پسورد اکانت من فراموش شده ریست هم میزنم میگه تاریخ تولدت بگو بازم نمیدونم چی زدم اون موقع
ولی ایمیل اکانت رو دارم . کسی راهی بلده پسورد رو برگردونم ؟؟؟؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان
مث اینکه بعد ابدیت3 واسه انتقال دیتا باید ابدیت بازیرم داشته باشیم :(
راهی نداره بدون ابدیت بازی دیتای بازیرو انتقال بدیم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان پسورد اکانت من فراموش شده ریست هم میزنم میگه تاریخ تولدت بگو بازم نمیدونم چی زدم اون موقع
ولی ایمیل اکانت رو دارم . کسی راهی بلده پسورد رو برگردونم ؟؟؟؟
هیچ راهی نداره اگه تاریخ تولد رو نمیدونی
تنها راهش تماسه مستقیم با سونی هست. یه سری اطلاعات میخوان در مورده اکانت ازت که درست باشه لینک ریست پسورد رو میفرستن به email ات. اگر اکانتت ریجن 1 هست که میتونی به Live chat وصل بشی. در غیر این صورت باید به ایمیل مربوط به ریجنه خودن تماس بگیری.

nashna150

عضو جدید
Oct 17, 2014
18
سلام. من تازه کنسول گرفتم. حالا میخام چندتا بازی دیجیتالی بخرم. یکی اینکه از کجا بفهمم که با این اکانت های هکی نباشه؟؟؟ و چطور میشه فهمید چه ظرفیتی هست؟؟؟ مرسی

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام. من تازه کنسول گرفتم. حالا میخام چندتا بازی دیجیتالی بخرم. یکی اینکه از کجا بفهمم که با این اکانت های هکی نباشه؟؟؟ و چطور میشه فهمید چه ظرفیتی هست؟؟؟ مرسی

بازی های دیجیتالی که قیمت بالاتری دارند نسبت به سایر فروشگاه ها( قیمت یک بازی دیجیتالی 60 دلاری میشه بین 200 تا 220).

یعنی فروشگاهی که ظرفیت 2 یا 3 رو چیزی بین حدود 110 تا 120 میده معتبر هست.

خودتون میتونید گیفت کار بگیرید و هزینه رو با دوستتون تقسیم کنید.

ظرفیت دوم از یه اکانت آکبند که شما میتونید با اون بازی رو تو اکانت خودتون بازی کنید و تروفی ها هم در اکانت خودتون ثبت میشه .

ظرفیت سوم از یه اکانت آکبند که شما باید با اون تو اکانت ساخته شده بازی کنید . اما باید موقع بازی همیشه آنلاین باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر