هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان یه سوال داشتم...

فرض کنید من بازی The Evil Within رو با دیسک اجرا میکنم و حدود 4 گیگ هم آپدیتش رو دانلود کردم. همینطور 3 تا از DLCـهاش رو هم دانلود کردم و نصب شده که حدوداً 15 گیگ میشه. اما حالا فضای هارد کم آوردم و میخوام The Evil Within رو پاک کنم!!!

سوالم اینه که آیا با پاک کردن بازی، آپدیت و DLCـها هم پاک میشه؟ دفعه بعد که Disk رو بذارم داخل دستگاه و بازی نصب بشه، آیا من مجدداً باید آپدیت و DLCـها رو دانلود کنم؟

ممنون میشم جواب بدید، خیلی مهم هست این موضوع برام...

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
دوستان یه سوال داشتم...

فرض کنید من بازی The Evil Within رو با دیسک اجرا میکنم و حدود 4 گیگ هم آپدیتش رو دانلود کردم. همینطور 3 تا از DLCـهاش رو هم دانلود کردم و نصب شده که حدوداً 15 گیگ میشه. اما حالا فضای هارد کم آوردم و میخوام The Evil Within رو پاک کنم!!!

سوالم اینه که آیا با پاک کردن بازی، آپدیت و DLCـها هم پاک میشه؟ دفعه بعد که Disk رو بذارم داخل دستگاه و بازی نصب بشه، آیا من مجدداً باید آپدیت و DLCـها رو دانلود کنم؟

ممنون میشم جواب بدید، خیلی مهم هست این موضوع برام...
بله پاک میشه میتونید اگه با psx download helper زدید اون فایل هارو رو هارد کامپیوترتون نگه دارید بعدا استفاده کنید.;)

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بله پاک میشه میتونید اگه با psx download helper زدید اون فایل هارو رو هارد کامپیوترتون نگه دارید بعدا استفاده کنید.;)

ای بابا... اینجوری که من نابود میشم :| نه متاسفانه، با psx download helper دانلود نکردم و با خود PS4 دانلود کردم. آقا ممنون بابت جواب.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
آقا تو منوهای کنسول یخورده احساس میکنم دیر عمل میکنه برای مثال وقتی میخواهم برم تو قسمت تم تقریبا انگار 1 ثانیه مکث میکنه!!!
عادیه؟؟؟

من روی دو تا پلی 4 غیر از دستگاه خودم تست کردم همنیجوریه..سری ساخته دستگاهه من هم 2015 و کمی مکس داره...

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز این ظرفیت هایی ک باهاشون بازی کپی میکنن رو دستگاه کدومشون برای آنلاین بازی کردن پیشنهاد میشه؟اصلا شدنیه؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
برایه چه منظوری rebuild کرده بودی ؟
عجیبه اینطوری شده
از Save ها backup جایی نداری ؟
اگر load نمیشه هیج حوره که میتونی یه دور بازی رو پاک کنی دوباره نصبی کن و پچها رو هم نصب کنی ببینی تغییری میکنه یا نه.
از Save هات Backup بگیر بعد re-install فریمور کن ( البته از هارد backup بگیر ) ببین حل میشه یا نه
به هر حال ممکنه حل بشه ولی خب تضمینی نیست

load کردن friend list به سرعته نت هم بستگی داره.

ممنون دوست گل از راهنمایی.

آره من از سیوهام بک آپ گرفتم ولی بازم سیوهای قبلیمو نمیخونه و فقط هم سیوهای همین بازی قاطی کرده.

من کلا دیدم یکم عملکرد کنسول کند شده و گفتم rebuild کنم شاید بهتر بشه و قبلشم داشتم همین ویچر را بازی میکردم. میگم قربانت به نظرت همون طور که گفتی بازی را پاک کنم دوباره نصب کنم مشکل حل میشه؟ اخه فقط سیوهای قبلیمو نمیخونه و صفحه سیاه میشه اما وقتی میخوام از اول بازیش کنم هیچ مشکلی نداره ولی مشکل اینه که واقعا حال و حوصله 70 ساعت بازی کردن دوباره را ندارم.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,347
- - -ویرایش - -دوستان عزیز این ظرفیت هایی ک باهاشون بازی کپی میکنن رو دستگاه کدومشون برای آنلاین بازی کردن پیشنهاد میشه؟اصلا شدنیه؟
اگر از جای مطمئن و معتبر خرید کنی میشه با ظرفیت 2 و 3 انلاین بازی کرد
توی ظرفیت 3 نمی تونی تو اکانت خودت بازی کنی البته بعضی از بازی ها رو میشه با سوییچ یوزر رو اکانت خودت بازی کنی .ظرفیت 3 همیشه باید انلاین باشی برای چک کردن لایسنس .
ظرفیت 2 رو میتونی بدون نیاز به اینترنت بازی کنی و رو اکانت خودت میتونی بازی کنی
ظرفیت 1 رو فقط میتونی افلاین بازی کنی و اگه انلاین بشی بازی قفل میشه

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,757
نام
علی
سلام دوستان . من الان tlou رو دیجیتالی خرید کردم ولی به خاطر حجم بالاش نمیتونم دانلودش کنم... الان این دیتا رو میشه از فروشنده گرفت؟ قیمتش چطوره؟ روش انتقال دیتا چجوریه؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام دوستان . من الان tlou رو دیجیتالی خرید کردم ولی به خاطر حجم بالاش نمیتونم دانلودش کنم... الان این دیتا رو میشه از فروشنده گرفت؟ قیمتش چطوره؟ روش انتقال دیتا چجوریه؟

آره دیتا رو با برنامه psx میشه منتقل کرد . قیمت دیتا بستگی به فروشنده داره . حول و حوش 10 تومن هست .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون دوست گل از راهنمایی.

آره من از سیوهام بک آپ گرفتم ولی بازم سیوهای قبلیمو نمیخونه و فقط هم سیوهای همین بازی قاطی کرده.

من کلا دیدم یکم عملکرد کنسول کند شده و گفتم rebuild کنم شاید بهتر بشه و قبلشم داشتم همین ویچر را بازی میکردم. میگم قربانت به نظرت همون طور که گفتی بازی را پاک کنم دوباره نصب کنم مشکل حل میشه؟ اخه فقط سیوهای قبلیمو نمیخونه و صفحه سیاه میشه اما وقتی میخوام از اول بازیش کنم هیچ مشکلی نداره ولی مشکل اینه که واقعا حال و حوصله 70 ساعت بازی کردن دوباره را ندارم.
اگر Save ها corrupt شده باشه نمیشه کاریش کرد متاسفانه . ولی بازم احتمالش هست با اون کارا fix باشه بازم به نظرم شانسش زیاد نیست. باید پچه اخری هم نصب کنی چون Save هایه w3 فقط رو همون پچی که نصب شده کار میکنه ( و version بالاترش)

دوستان حالا که بتای کال آف برای همه در دسترس شده تا کی میشه بازیش کرد؟چون حجمش زیاده یه 3-4 شب طول مکیشه دانلود کنیم تو شبانه رایگان
تا 23 aug هست. چیزی نمونده تموم بشه. نمیرسی دانلود کنی . امروز 22 هست به وقته US . به زودی تموم میشه

سلام دوستان یه سوال داشتم.

برای خش های روی بلوری تا چه حد باید نگران بود؟

در مورد لک چی؟
خش تا زمانی که عمق دار نباشه مشکلی ایجاد نمیکنه. لک هم که میشه پاک کرد !!

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
دوستان یه تایپک یا سایت خوب و بروز میشه معرفی کنید واسه بازی رایگان و حراج های که سونی میذاره و ....
چندتا تایپیک همین جا هست ولی بروز نیست و قدیمی

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام
دوستان یه تایپک یا سایت خوب و بروز میشه معرفی کنید واسه بازی رایگان و حراج های که سونی میذاره و ....
چندتا تایپیک همین جا هست ولی بروز نیست و قدیمی
اگه تاپیکی باشه هموناست. بروز بودن یا نبودنش دیگه به صاحب تاپیک برمیگرده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر