هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
سونی این اجازه رو قبلا می داد که یه بازی تا حداکثر بین سه نفر شیر کنی که هر کدوم مزایا و معایب خودش داره فکر کنم ظرفیت یک روی اکانت خودت میتونی بازی کنی ظرفیت دو توی اکانتی که بهت میدن باید بازی کنی و باید آنلاین باشی چون هر نیم ساعت سونی چکت می کنه برای لایسنس و ظرفیت سه که از همه ارزون تر نباید کنسول به نت وصل باشه چون بازی قفل میشه ولی بازم جزئیات دقیق ظرفیت ها رو از سایت های شیرینگ نگاه کن
اونی که الان شما میگی اگه اشتباه نکنم ظرفیت سه هست که دیگه سونی ساپورتش نمی کنه و اگه کنسولت آپدیت باشه اصلا اجرا نمیشه انگار بازیای جدیدم که دیگه اصلا ظرفیت سه ندارن
من تا حالا امتحان نکردم ولی یه چیزی تو این مایه ها
راستی مراقب باشه که اکانت هکی بهت نندازن که اگه سونی بفهمه پولت پریده
دوست عزیز برعکس گفتی.
ظرفیت 1 که پایدار نیست و نباید آنلاین شی و اگر هم آنلاین شی بن نمیشی بلکه بازی قفل میشه.
ظرفیت 2 رو روی خود اکانتت بازی میکنی و تروفی اینارو راحت میگیری و میتونی هم آنلاین باشی هم آفلاین و بهترین ظرفیته.فرقی با دیسک نداره.و قیمتش هم تقریبا نصف دیسکه.
ظرفیت 3 هم روی اکانتی که فروشگاه بهت میده بازی میکنی و تروفی نمیتونی بگیری،همچنین باید همیشه آنلاین باشی.
قیمت ها هم به این صورته:
ظرفیت 1 حدودا بین 10 تا 30 هزار تومن.
ظرفیت 2 حدودا بین 70 تا 120 هزار تومن.(بستگی به فروشگاه داره)
ظرفیت 3 حدودا بین 25 تا 60 هزار تومن.

- - -ویرایش - - -

ممنون. ولی یه جا خوندم ایکس باکس وان احتیاج داره همون ابتدا به اینترنت وصل بشه آپدیت کنه..بعد از اون هم هر روز باید برای آپدیت گاهی اوقت به اینترنت وصل بشه..چون کنسول رو میخوام بررای برادر زاده ام بگیرم و اونها هم اصلن اینترنت ندارن و از این چیزا سر در نمیارن..یه کنسولی که بتونه فقط بازی کنه و بازیهاشم نسبتن بیشتر تبادل بشه...فکر کنم پس اس 4 بیشتر بازیها تبادل میشه تا ایکس باکس وان.
با این شرایط بنظرم ایکس باکس 360 بگیری بهتره چون بازیاش خیلی ارزون تره و از این مشکلات هم نداره.

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
512
نام
آریو
دوستان من یه مشکل عجیب با دستم پیدا کردم
وقتی که کامل شارژش میکنم بعد از 20 دقیقه بازی کردن دستگاه نوتیفیکیشن میده که باتری دسته داره تموم میشه و باتری دسته رو خالی نشون میده بعد از 10 دقیقه خود دسته یهو خاموش میشه . بعد که دسته رو دوباره روشن میکنم فول باتری نشون میده ولی بازم این اتفاق میفته . یعنی من همش بعد 1 ساعت (حالا کمتر یا بیشتر) همش باید دستم رو روشن کنم.
میخواستم بدونم این مشکل دسته هست یا مشکل چیز دیگست؟

sami47

کاربر سایت
Jun 2, 2007
120
دوستان راه حلی وجود داره که برای دانلود time گذاشت؟ (در حالت ریست مود) مثلا بعد 2 3 ساعت اتوماتیک دستگاه خاموش بشه
آخه من نت free شبانه دارم میخوام تو یه محدوده زمانی دانلود کنم

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
دوست عزیز برعکس گفتی.
ظرفیت 1 که پایدار نیست و نباید آنلاین شی و اگر هم آنلاین شی بن نمیشی بلکه بازی قفل میشه.
ظرفیت 2 رو روی خود اکانتت بازی میکنی و تروفی اینارو راحت میگیری و میتونی هم آنلاین باشی هم آفلاین و بهترین ظرفیته.فرقی با دیسک نداره.و قیمتش هم تقریبا نصف دیسکه.
ظرفیت 3 هم روی اکانتی که فروشگاه بهت میده بازی میکنی و تروفی نمیتونی بگیری،همچنین باید همیشه آنلاین باشی.
قیمت ها هم به این صورته:
ظرفیت 1 حدودا بین 10 تا 30 هزار تومن.
ظرفیت 2 حدودا بین 70 تا 120 هزار تومن.(بستگی به فروشگاه داره)
ظرفیت 3 حدودا بین 25 تا 60 هزار تومن.

بله درست میگید دوست عزیز هر فروشنده ای سلیقه ای یه عددی میده به این ظرفیت ها منم فراموش کرده بودم هر کدوم چه ظرفیتیه دقیقا برای همینم گفتم بره یه سر سایت های شیرینگ چک کنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان راه حلی وجود داره که برای دانلود time گذاشت؟ (در حالت ریست مود) مثلا بعد 2 3 ساعت اتوماتیک دستگاه خاموش بشه
آخه من نت free شبانه دارم میخوام تو یه محدوده زمانی دانلود کنم
متاسفانه نداره

دوستان من یه مشکل عجیب با دستم پیدا کردم
وقتی که کامل شارژش میکنم بعد از 20 دقیقه بازی کردن دستگاه نوتیفیکیشن میده که باتری دسته داره تموم میشه و باتری دسته رو خالی نشون میده بعد از 10 دقیقه خود دسته یهو خاموش میشه . بعد که دسته رو دوباره روشن میکنم فول باتری نشون میده ولی بازم این اتفاق میفته . یعنی من همش بعد 1 ساعت (حالا کمتر یا بیشتر) همش باید دستم رو روشن کنم.
میخواستم بدونم این مشکل دسته هست یا مشکل چیز دیگست؟
ممکنه مشکل از دسته باشه ولی اگر باگه نرم افزاری باشه اصولا با یه reset کردن دسته و rebuild باید درست بشه.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,270
نام
Мojtaba
من امروز به یک مشکلی خوردم . تصویر به مدت یک یا دو ثانیه قطع میشه و دوباره بر می گرده ممکنه به خاطر کابل HDMI باشه؟

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
دوستان یه سوال داشتم
دوستم بتلفیلد رو دیجیتالی خریده .
رمز اکانتشو داده به من و من اکانتشو رو سیستم خودم وارد کردم.
حالا سوال من اینه که میتونیم همزمان بازی کنیم؟؟

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
با سلامدوستان من یک بازی رو از psn میزارم دانلود شه شب تا صبح و کنسول رو تو حالت رست مود میزارم اما صبح که بیدار میشم چیزی پیشرفت نکرده الان دو شب هست تست کردم خواستم بدونم تو رست مود مگر نباید دانلود ادامه پیدا کنه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلامدوستان من یک بازی رو از psn میزارم دانلود شه شب تا صبح و کنسول رو تو حالت رست مود میزارم اما صبح که بیدار میشم چیزی پیشرفت نکرده الان دو شب هست تست کردم خواستم بدونم تو رست مود مگر نباید دانلود ادامه پیدا کنه؟؟؟
تیکه enable internet conncetion رو باید تو قسمت Power saving زده باشی ( بخشه Set functions )

سلام
دوستان یه سوال داشتم
اره .
انلاینش رو نمیدونم ولی D: یکی از بچه ها قبلا تست کرده بود ولی جوابی که داده بود رو خاطرم نیست اصلا متاسفانه

من امروز به یک مشکلی خوردم . تصویر به مدت یک یا دو ثانیه قطع میشه و دوباره بر می گرده ممکنه به خاطر کابل HDMI باشه؟
احتمالش هست

با سلام برای ابدیت بازی اگر ریجن بازی و دستگاه با هم فرق کنند مشکلی پیش نمی اید؟
فک نمیکنم.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
دوستان در بخش Download وقتی یک بازی رو به حالت دانلود میزارم و بقیه غیر فعالن بعد از چند دقیقه بقیه هم بصورت خودکار فعال میشن و میرم تو حالت دانلود یهو میبینی ده تا هم زمان داره دانلود میکنه ، چیکار باید بکنم که این اتفاق نیفته؟

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
سلام
دوستان یه سوال داشتم
اره میشه باهم بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر