هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,697
آقا من فردا پلاسم تمومه اگه من بازی MGS بزارم دانلود و بعد مثلآ 1٪ رفت پاس بزنم و پلاسم تموم شد میشه بعد از تموم شدن اون 99٪ دانلود بازی و بگیرم بعد مثلآ ماه بعد شارژ کنم پلاسمو میتونم بازیش کنم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,722
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3760203]آقا من فردا پلاسم تمومه اگه من بازی MGS بزارم دانلود و بعد مثلآ 1٪ رفت پاس بزنم و پلاسم تموم شد میشه بعد از تموم شدن اون 99٪ دانلود بازی و بگیرم بعد مثلآ ماه بعد شارژ کنم پلاسمو میتونم بازیش کنم؟
اره می تونید

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوستان پی اس فور ریجن سه خوبه؟
بعد من توی انباکسینگ ها دیدم بعضی هاشون یه کاور مقوایی دارن بعد خود جعبهخ سفیده و پلمپ نداره مربوط به کدوم ریجن هست؟
کرایه بازی ها چطوره؟من یه جا خوندم نوشته بود200هزار تومن میدی برای 5سال و هفته ایی یه بازی ور می داری
هفته ایی2هزار تومن واقعیه؟
همه ریجن ها کیفیت ساخت یکسانی دارن تنها تفاوت تو ریجن ۳ و ۲ ژاپن هست که تو منو تایید دکمه دایره هست ولی تو بازی ضربدر که اوایل یکمی ادم قاطی میکنه بعد عادت میشه. سونی هم میتونه با یه اپدیت کاری کنی که مورد انتخابی بشه اتفاقن قابلیتشو اضافه کرد تو فریمور های اخیر ولی درست درمون نیست باز مورد داره. خودم ریجن ۲ ژاپن گرفتم بخاطر هزینه کمتر و البته رنگ سفید. به برچسب پلمپ زیاد توجه نکن. از جایه معتبر بگیر مهلت یه هفته تست رو هم یه سری فروشنده میدن...
در مورد بازی بنظرم کارکرده بگیری بازی کنی بعد ردش کنی بهتره تا کرایه.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من بازی shadow of mordor رو کرایه کردم، کنار جای حلقه دیسک از اول سه تا ترک داشت. بازی نصب شد ولی اجرا نشد. بازی رو پس فرستادم و طرف گفت بازی راحت اجرا میشه. به حرفشم اعتماد دارم و دلیلی نداره دروغ بگه.
میگه هد دستگاهت ضعیفه یا خرابه.
بنظرتون مشکل از کجای. دستگاهمه و چیکارش کنم؟
راستی AC Unity هم اول سالم بود ولی بعدا ترک برداشت. ولی فرقش با این این بود که یونیتی رو که میذارم تو دستگاه صدا میده یه بار و نصب هم نمیشه.
اروری که میداد چی بود ؟ چون مهمه بدونم ارورش چی بود که ببینیم مشکل از کجاست.
سوال بعدی اینکه چی کار میکنی که اینا ترک بر میداره ؟؟؟؟؟ باید حواست جمع باشه تو نگه داریشون.
دقیقا نمیشه گفت مشکل از کجاست
دیسکی که ترک بخوره احتماله اجرا نشدن هست
اگر مشکل از دستگاه باشه با هرچی بازی گذاشتی تا الان باید مشکل داشته باشه
اگر از این دو نباشه ممکنه نیاز باشه یه دور کله هارد رو full format کنی ببینی چی میشه

سلام دوستان
در هنگام خرید به چه چیز هایی باید توجه کرد؟
زیاد جای نگرانی نیست ولی
یادت باشه بین ریجنها فرقی نیست از نظره کیفیتی
اگر خواستن پوله اپدیت کردن اینا بگیرن اصلا این کارو انجام نده. اپدیت کردن بسیار ساده هست ..
اگر میشد مهلت تست بگیر
اگر میتونستی تست کن یه دور روشن کن تست کن همه چیز رو ...
به غیر از اینا ok هست

داداش چجوری میشه اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کرد؟

- - -ویرایش - - -

نه داداش مجانیه
Setting > System >Automatic downloads
تیکش رو بردار
باز برای بازیهای که به صورت معمول اخرین دفعه بازی کرده احتمال داره چک کنه اپدیتها رو اضافه کنه. برای اونا یا پاک کن یا پاز کن.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
فکر کنم ps4 من وارد مشکلات عجیبی شده

وقتی میخوام هر چیزی رو از psn دانلود کنم سرعت دانلود بیشتر از 60 کیلو بایت نمیشه

با انواع اینترنت ها . با انواع سرعت هه از 1 مگ گرفته تا 10 مگ تو خونه رفیقام هم امتحان کردم
عجیب اینه تست کانکشن میزنم سرعت مینویسه 4 مگ و type 2 و سرعت تو psn عالیه

ولی دانلود بیشتر از 50-60 نمیشه 2 گیگ مینویسه 8 ساعت

mahe6abe14

کاربر سایت
Jun 27, 2014
42
سلام دو تا سوال دارم ممنون ميشم كمكم كنيد
١ -من كنسولو از يه نفر خريدم اكانت پلاسم روش بوده ٧ روز ديگه ازش مونده از روي بازيها قسمت information متوجه شدم و فيفا رو هم انلاين بازي كردم،ولي نمي تونم بازي رايگان مثل متال گر رو دانلود كنم ميگه join بشين براي دانلود حالا چه كاري بايد بكنم
٢- اكانتي كه بازيها روشه مال صاحب اوله،الان من چه يوزر و پسوردي رو ازش بگيرمْ؟ اخه يه يوزر پسورد داره كه ميگه مال جيميلمه و نميدم بهت يا اينكه پسورد ايميلمو عوض ميكنم همون پسورد قديمي رو بهت ميدم،اگه يوزر پسورد اكانت psn رو ازش بگيرم بازي ها توي همون اكانته كه مال خودم بشه؟ ممنون ميشم كمكم كنيد

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
دوستان میدونم سوال تکراریه ولی ریجن کنسول و اکانت واقعا مهم نیست ینی برای خرید بازی و پلاس کاری بهشون نداریم؟
و دیگه کهcod aw gold edition شامل تمامی مپ پک ها میشه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نوشته شده توسط .:[emoji14:
UИK::.;3760203]آقا من فردا پلاسم تمومه اگه من بازی MGS بزارم دانلود و بعد مثلآ 1٪ رفت پاس بزنم و پلاسم تموم شد میشه بعد از تموم شدن اون 99٪ دانلود بازی و بگیرم بعد مثلآ ماه بعد شارژ کنم پلاسمو میتونم بازیش کنم؟
خب چه کاریه:D برو تو استور Add To Library رو بزن. هر وقت پلاس خریدی میتونی دانلودش کنی بازیو:D
دوستان میدونم سوال تکراریه ولی ریجن کنسول و اکانت واقعا مهم نیست ینی برای خرید بازی و پلاس کاری بهشون نداریم؟
و دیگه کهcod aw gold edition شامل تمامی مپ پک ها میشه؟
ریجن کنسول مهم نیست.
اکانت مهمه.
برای خرید پلاس و گیفت کارت باید مطابق کشوری که اکانت رو طبق اون ساختید خرید کنید. پیشنهاد من هم آمریکاست. واسه بازی اما فقط در صورتی یکی بودن ریجن اکانت و بازی مهمه که بخواین دی ال سی بخرین. وگرنه با بازی ریجن سه هم میشه رو اکانت امریکا انلاین بازی کرد.
در مورد CoD هم فکر کنم شامل دی ال سیا و مپا بشه.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دو تا سوال دارم ممنون ميشم كمكم كنيد
١ -من كنسولو از يه نفر خريدم اكانت پلاسم روش بوده ٧ روز ديگه ازش مونده از روي بازيها قسمت information متوجه شدم و فيفا رو هم انلاين بازي كردم،ولي نمي تونم بازي رايگان مثل متال گر رو دانلود كنم ميگه join بشين براي دانلود حالا چه كاري بايد بكنم
٢- اكانتي كه بازيها روشه مال صاحب اوله،الان من چه يوزر و پسوردي رو ازش بگيرمْ؟ اخه يه يوزر پسورد داره كه ميگه مال جيميلمه و نميدم بهت يا اينكه پسورد ايميلمو عوض ميكنم همون پسورد قديمي رو بهت ميدم،اگه يوزر پسورد اكانت psn رو ازش بگيرم بازي ها توي همون اكانته كه مال خودم بشه؟ ممنون ميشم كمكم كنيد
1. بازیهای رایگان پلاس فقط زمانی قابله اضافه شدن تو Library هستن که شما پلاس داشته باشید . در غیر این صورت هیچ راهی نیست تا زمانی که دوباره پلاس اکانت رو تمدید کنید. همچنین بازیای پلاس تا زمانی در دسترس هستن که پلاس داشته باشی . وقتی تموم بشه تا تمدید نکنی قابله بازی نمیشن

وقتی میخوام هر چیزی رو از psn دانلود کنم سرعت دانلود بیشتر از 60 کیلو بایت نمیشه

با انواع اینترنت ها . با انواع سرعت هه از 1 مگ گرفته تا 10 مگ تو خونه رفیقام هم امتحان کردم

احتمالا مشکل از dns ها باشه
8.8.8.8
8.8.4.4
امتحان کردی تا حالا ؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام
تا حالا کسی اینجا ps4 بن شده؟مثلا از یه اکانت هکی استفاده کرده باشه و بن شده باشه؟
بن بشه یعنی فقط بازیش قفل میشه؟

دوست خوبم من یه اکانت دارم که بازی هارو از استور خریده بودم ولی چون واسه یه دستگاه دیگه شیر کرده بودم سونی فهمید و دستگاه رو بن کرد من هم ایمیل واسشون فرستادم بعد از دو ماه دوباره رمز جدید بهم داد البته خودم رمز رو وارد کردم و الان دوباره از بن شدن در اومده راستی من میتونستم بازی کنم چون بازیهارو خودم از استور خریده بودم ولی کسایی که قفل میاد رو بازیشون اونا واسه چند دستگاه شیر شده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

منم همین مشکل شمارو دارم.با du meter که نگا میکنم 2مگو کامل دارم اما دانلود نهایت 80 هست.با تعویض dns هم درست نشد
بهترین راه استفاده از چ ی ل ت ر ش ک ن خوب هست که برا من دانلود 250 رو کامل میده

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
1. بازیهای رایگان پلاس فقط زمانی قابله اضافه شدن تو Library هستن که شما پلاس داشته باشید . در غیر این صورت هیچ راهی نیست تا زمانی که دوباره پلاس اکانت رو تمدید کنید. همچنین بازیای پلاس تا زمانی در دسترس هستن که پلاس داشته باشی . وقتی تموم بشه تا تمدید نکنی قابله بازی نمیشن

احتمالا مشکل از dns ها باشه
8.8.8.8
8.8.4.4
امتحان کردی تا حالا ؟

بله dns هم عوض کردم کار نکرد

میخوام the witcher 3 دانلود کنم 2 گیگش مونده سه روز گرفتار همین دو گیگم:d

- - -ویرایش - - -

یکی اموزش میده چطور قند شکن رو ps4 استفاده کنیم

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، ببخشید دوستان . من دارم میرم یه ps4 ریجن 2 بگیرم. میخاستم بدونم که نکته ای چیزی هست که قبل از خریدن باید بهش توجه شه؟ مثل سال ساخت یا محتویات داخل یا هرچیزی که مهمه؟
راستی قیمت این ریجن رو به من 1340 داده!
خیلی خیلی ممنون

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام، ببخشید دوستان . من دارم میرم یه ps4 ریجن 2 بگیرم. میخاستم بدونم که نکته ای چیزی هست که قبل از خریدن باید بهش توجه شه؟ مثل سال ساخت یا محتویات داخل یا هرچیزی که مهمه؟
راستی قیمت این ریجن رو به من 1340 داده!
خیلی خیلی ممنون

. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .

3. سریال نامبر کنسول و سریال نامبر کارتن دستگاه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه

5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .

6. تا حد ممکن از فروشنده مهلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .

- - -ویرایش - - -

بله dns هم عوض کردم کار نکرد

میخوام the witcher 3 دانلود کنم 2 گیگش مونده سه روز گرفتار همین دو گیگم:d

- - -ویرایش - - -

یکی اموزش میده چطور قند شکن رو ps4 استفاده کنیم

سلام . از PSX DOWNLOAD HELPER استفاده کن . دیتا رو با کامپیوتر دانلود کن و انتقال بده !
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر