هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها
بازی های ps3 رو چجور میشه تو ps4 بازی کرد؟
psn 50 دلار هم دارم.
به صورت مستقیم نمیشه
یه سیستمی هست PS NOW
که اجازه میده با پرداخت rental fees یا همون اجاره بازی رو از سرورهای سونی روی 4 استریم کنی
نت خیلی قوی میاد ( حداقل 5 مگ بر ثانیه دانلود ) -

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
تار شدن و لرزش صفحه TV

دوستان سلام. یه مشکلی هست که تا حالا 2بار باهاش برخورد کردم. نمیدونم برای کسی هم پیش اومده یا نه !!!
من چون شبها دانلود اینترنت رایگان دارم معمولا اگه بخوام بازی روی پلی استیشن 4 دانلود کنم، شبها کنسولو روشن میکنم و میذارم که تا صبح دانلود کنه. تا حالا 2 بار پیش اومده که وقتی صبح بیدار میشم میبینم که فن های کنسول روی دور تند کار میکنه و تصویر روی تلویزیون تار شده و لرزش داره و نوشته ها سر جای خودشون یکم لرزش دارن. کنسول رو که خاموش میکنم بعده یکساعت درست میشه این وضعیت !! نمیدونم علتش چیه !!! کنسول PS3 ام شده 2 روزم روشن باشه اینجوری نشده !!!

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
دوستان سلام. یه مشکلی هست که تا حالا 2بار باهاش برخورد کردم. نمیدونم برای کسی هم پیش اومده یا نه !!!
من چون شبها دانلود اینترنت رایگان دارم معمولا اگه بخوام بازی روی پلی استیشن 4 دانلود کنم، شبها کنسولو روشن میکنم و میذارم که تا صبح دانلود کنه. تا حالا 2 بار پیش اومده که وقتی صبح بیدار میشم میبینم که فن های کنسول روی دور تند کار میکنه و تصویر روی تلویزیون تار شده و لرزش داره و نوشته ها سر جای خودشون یکم لرزش دارن. کنسول رو که خاموش میکنم بعده یکساعت درست میشه این وضعیت !! نمیدونم علتش چیه !!! کنسول PS3 ام شده 2 روزم روشن باشه اینجوری نشده !!!
در مورد مشکلتون نمیدونم ولی بازی ها و آپدیت ها رو با psx انتقال بدید

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,659
من دانشجو ارشد نرم افزار هستم
ببیند هارد های هیبریدی در صورتی اون بخش ssd فعال میشه که سیستم عامل بتونه ازش استفاده کنه و اون بخش ب عنوان کش حساب میشه یعنی فایل های پرکاربرد روش بار گزاری میشن و ایا اینکه سیستم عامل پلی۴ میتونه این کار رو بکنه یا نه جای سوال هست..منظورم قابلیت ssdهست ولی خود هارد رو میشناسه
یک پیشنهاد بهت میکنم دیسک gta رو نخر اکانت بخر ۱۰۰ تومن هست من خودم عید ۲۰۵ خریدم الان ۱۴۰ هم نمیخرن انلانش هم خیلی سخت وصل میشه
یعنی تو psn قیمت v 30$ ـه؟
الان اینای که گفتی یعنی چی این هارد کار میکنه یا نه؟
HddCaddy | SSHD Seagate Hybrid Hard drive 1TB MLC/8GB 64MB 2.5Inch

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من دمای خروجی کنسول رو تقریبا اندازه گرفتم که بعد از ۱ ساعت بازی دمای هوای خروجی فن ها به حدود ۵۰ درجه میرسه و دمای روی سطح کنسول در حالت افقی به ۴۵ تقریبا میرسه .... به نظرتون این گرما در طولانی مدت باعث اسیب زدن به دستگاه نمیشه ؟کلا طبیعیه ؟

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
من دمای خروجی کنسول رو تقریبا اندازه گرفتم که بعد از ۱ ساعت بازی دمای هوای خروجی فن ها به حدود ۵۰ درجه میرسه و دمای روی سطح کنسول در حالت افقی به ۴۵ تقریبا میرسه .... به نظرتون این گرما در طولانی مدت باعث اسیب زدن به دستگاه نمیشه ؟کلا طبیعیه ؟

بابا حساس نشو
من اولا خیلی حساس بودم ولی الان نه
بشین بازیت و کن و حالشو ببر
من تا روزی 5 ساعت مداومم بازی کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Ps4 مشکله گرمایی نداره و نداشته
اینجاهم کسی رو یادم نمیاد به خاطره مشکل گرمایی کنسولش مشکل پیدا کرده باشه.

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام
این و دوستان بخونن ببینن چی میگه
به هک و اینا میگن مربوط میشه . حالا دقیقا نمیدونم چه میکنه

PS4 NOR Chip Dumping Process

http://www.ps4tuto.com/telechargements/PS4 NOR Chip Dumping Process.pdf
سلام
شایعه شده که در کشور برزیل هک این کنسول صورت گرفته به طوری که کنسول رو باز میکنن و سپس فیش رو به هارد میبندن و بازی کپی شده رو توش میریزن(البته گفته نشده که چیپ و مادربورد ها رو عوض کنن وبه نوعی هک کرده باشن)اینجوری فروشنده بدون هیچ تعویزی نزدیک یه هشت هفت بازی میریزن و هزینه همه اینا 350 دلار هست(البته بگم این هنوز در حد شایعه است و هنوز هیچ واکنشی از سوی شرکت سازنده داده نشده) موفق باشید

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
منم روزی 7و8 ساعت بازی میکنم پلی ایا اسیب میبینه?:dd

بستگی به دمای محیط و تهویه داره . کنسول رو توی یه جای باز بزار مثلا روی میز و از هر طرف هم فاصله داشته باشه و فضای بسته دورش نباشه . دمای محیط هم خوب و خنک باشه شما 24 ساعت بازی کن :D

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز کنسول رو برای دانلود و اینطور چیز ها بزار توی حالت REST MODE . دلیلی نداره شما کنسول رو از شب تا صبح همینطوری روشن بزاری . بزار توی RESTMODE و هم دانلودت انجام میشه هم کنسول کارکرد انچنانی نداره .

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان من میخوام بازیهای جدید ps4 رو بخرم.....ولی اغلب سایتها قسمت بازیهای ps4 رو تعطیل کردن!!!!پس تکلیف ما چی میشه؟؟اصلا کسی میدونه چه اتفاقی افتاده به ما شهرستانیها هم بگه....ممنون

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
باو خداوکیلی یه دوست نداریم تو ps4.
هرکیم اد میکنی یا لفت میده یا کلا نیست تو محیط.
ینفر بگه کجا دوست پیدا میشه غیر خدا؟!!!!:((
این ایرانیا کجان؟
فقط ینفر ادم کرد که یه گزینه ای بنام (رکوییز ریال نیم)اومد اگه بزنمش چی میشه؟یه همچین چیزی.

mahdi271

کاربر سایت
Aug 15, 2010
3
نام
mahdi
سلام به دوستان.
امکان پخش فایل های تصویری غیر صوتی رو داره ps4 ?
از هر طریقی فلش سی دی هارد وای فای و ..؟
شدید نیاز دارم به پخش تصاویر گوشی راه حل بدید
ps4 ریجن 3 و اپدیت 2.51
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر