هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
با سلام.
دوستان من دو تا بازی order و battlefield hardline رو دیجیتالی ظرفت 1 و یکی دیگشو 2 خریدم.
وقتی امروز بک آپ گرفتم از ps4 بعد اومدم توی منو ها روی هر دو تا بازی علامت قفل اومده و نوشته لیسانس شما در حال چک کردن هست.
چی شده؟(یعنی سونی فهمیده اونا از پول دزدی استفاده کردن و اکانتارو بن کرده؟)
راه برگشتی نیست؟
ممنون.

- - -ویرایش - - -

داش الان من گیرم دستگاهو بردم پلو فروشنده گفتم برام بازی بریز اونم گفت باشه از کجا بفهمم اکانت سه نمیریزه؟:([/QUOTE]

1.خوب آفلاین برو ببین باز میشه یا نه؟
2.با اکانت خودت برو.(نه با اونی که برات ساخته)ببین باز میشه یا نه.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723
با سلام.
دوستان من دو تا بازی order و battlefield hardline رو دیجیتالی ظرفت 1 و یکی دیگشو 2 خریدم.
وقتی امروز بک آپ گرفتم از ps4 بعد اومدم توی منو ها روی هر دو تا بازی علامت قفل اومده و نوشته لیسانس شما در حال چک کردن هست.
راه برگشتی نیست؟
ممنون.

اگه ظرفیت 1 گرفتی نیاز به اینترنت نداری
ولی با اینترنت امتحان کن اگه درست شد یعنی اکانت ظرفیت 3 بهت داده

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
اگه ظرفیت 1 گرفتی نیاز به اینترنت نداری
ولی با اینترنت امتحان کن اگه درست شد یعنی اکانت ظرفیت 3 بهت داده
ظرفیتش 3 نیست هر دوتاش.
آخه قبلا که باز می شد امتحانش کردم، در ضمن دارم با اکانت خودم میرم. اما الان باز نمیشن...

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
با سلام.
راه برگشتی نیست؟
ممنون.

- - -ویرایش - - -

داش الان من گیرم دستگاهو بردم پلو فروشنده گفتم برام بازی بریز اونم گفت باشه از کجا بفهمم اکانت سه نمیریزه؟:(

1.خوب آفلاین برو ببین باز میشه یا نه؟
2.با اکانت خودت برو.(نه با اونی که برات ساخته)ببین باز میشه یا نه.[/QUOTE]
اکانت خودم؟ چجوری اکانت بسازم :|

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
سلام.
دوستان بعد از آپدیت جدید و اضافه شدن قابلیت بک آپ به نظرتون میشه دیتای یک بازی رو از کس دیگه ای به صورت بک آپ رو هارد اکسترنال گرفت؟
منظورم اینه که هر دو اکانت(رو دو تا دستگاه مختلف) بازی رو به صورت دیجیتالی خریداری کردن.میشه از هارد یکیشون بک آپ گرفت ریخت رو اون یکی دستکاه بعد اکانت دستگاه اول رو پاک کرد ولی دیتای بازی باقی بمونه؟...کسی امتحان کرده؟

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان من میخوام ps4 بخرم پولشم دارم
ولی یه مشکا دارم اونم اینه که پول ندارم تا هر هفته 200 تومن بدم برا بازی
اگرم بخوام دیجیتالی بریزم بلد نیستم خیلی سخته یه بار یکی بم گفت اصن نفهمیدم :(
کرایه هم که بخوام بکنم باید 200 بدم به طرف پلوش باشه بعد بم میده
چیکار کنم؟:((
دیجیتالی شما چجوری میخرید واقعا حسودیم میشه خیلی سخته شما چجوری بلدین؟:((
:((

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
دوستان من میخوام ps4 بخرم پولشم دارم
ولی یه مشکا دارم اونم اینه که پول ندارم تا هر هفته 200 تومن بدم برا بازی
اگرم بخوام دیجیتالی بریزم بلد نیستم خیلی سخته یه بار یکی بم گفت اصن نفهمیدم :(
کرایه هم که بخوام بکنم باید 200 بدم به طرف پلوش باشه بعد بم میده
چیکار کنم؟:((
دیجیتالی شما چجوری میخرید واقعا حسودیم میشه خیلی سخته شما چجوری بلدین؟:((
:((

من خودم ۲تا از بازیام دیسک فیزیکی که هر وقت تمومش میکنم تو دیوار آگهیش میکنم و ۲تا دیگه میگیرم

بعضی بازیا که هیچوقت ازش خسته نمیشم مثل فوتبال و gta رو دیجیتالی میخرم که نصبش زیاد سخت نیست ، دستگاه رو بگیری و طبق راهنماش بری جلو راحت نصب میکنی

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
من خودم ۲تا از بازیام دیسک فیزیکی که هر وقت تمومش میکنم تو دیوار آگهیش میکنم و ۲تا دیگه میگیرم

بعضی بازیا که هیچوقت ازش خسته نمیشم مثل فوتبال و gta رو دیجیتالی میخرم که نصبش زیاد سخت نیست ، دستگاه رو بگیری و طبق راهنماش بری جلو راحت نصب میکنی
یعنی میشه بازی دست دوم بگیرم بعد طاق بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
دیجیتالی اگه راهنمایی بزارن بعد من برم راحته؟
اخه یکی گذاشت نوشت برو اکانت بخر بعد..... الان اکانت چجوری بخرم؟ اکانت چیه:|

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین

بعنی میشه بازی دست دوم بگیرم بعد طاق بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیچیتالی خیلی سخته اخه یکی راهنماییش گذاشت گف اول میری یه اکانت میخری
اصن اکانت چیه چحوری بخرم از کجا بخرم:|

- - -ویرایش - - -

خب همونطور که حدس زده بودم، به احتمال خیلی زیاد سونی با این آپدیت جلوی شیرینگ و این جور مسخره بازیا رو گرفته!!!!!
شیرینگ چیه؟
یعنی دیجتالی نمیشه ریخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,616
دوستان من اکانتم رو با گیفت کارت شارژ کردم و توسط PSN چنتا بازی دیجیتالی خریدم و نصب کردم ولی مشکل اینجاست که همش کنارش یه قفل هستش و تا به نت وصل نشم نمیذاره برم تو بازیها آیا راهی یا تنظیمی وجود داره که بشه آفلاین بازیشون کرد؟مثلا با اکانتم سینک بکنمش بازی رو تا دیگه آنلاین نخواهد؟دوستان واسه یه دست تتریس بازی کردن باید یه ساعت کنسولو وصل کنم به نت آخه :(
---------------------------
دوست عزیز از کجای منو ، از دیتای بازیها بکاپ میگیری؟من آپدیت کردم ولی پیداش نکردم بک آپ گرفتن از سیو بازیها هم که از قدیم بود...

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,526
دوستان من اکانتم رو با گیفت کارت شارژ کردم و توسط PSN چنتا بازی دیجیتالی خریدم و نصب کردم ولی مشکل اینجاست که همش کنارش یه قفل هستش و تا به نت وصل نشم نمیذاره برم تو بازیها آیا راهی یا تنظیمی وجود داره که بشه آفلاین بازیشون کرد؟مثلا با اکانتم سینک بکنمش بازی رو تا دیگه آنلاین نخواهد؟دوستان واسه یه دست تتریس بازی کردن باید یه ساعت کنسولو وصل کنم به نت آخه :(
دوست عزیز از کجای منو ، از دیتای بازیها بکاپ میگیری؟من آپدیت کردم ولی پیداش نکردم بک آپ گرفتن از سیو بازیها هم که از قدیم بود...
اکانتت رو روی کنسول خودت اکتیو کنه درست میشه آفلاین هم میتونی بازی کنی.

- - -ویرایش - - -

خب همونطور که حدس زده بودم، به احتمال خیلی زیاد سونی با این آپدیت جلوی شیرینگ و این جور مسخره بازیا رو گرفته!!!!!
البته نه به صورت مستقیم. اگر از بازی بک اپ بگیری قفل میاد روش ...

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
این مشکل من از تابستان هست تنها کاری که میتونی بکنی اکانت اصلی خوتو به اکانت دیگه اکتیو کنی( یک اکانت الکی بساز ) بعد دیگه میشه افلاین بازی کنی
هر کی این مشکل داره باید این کارو کنه تا درست بشه

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
238
سلام . دوستان یه چند تا سوال ؟؟؟

1- این اکانتای دیجیتالی که میفروشن چطوریه ظرفیت اول دوم و سوم مثل شیر کردنه یا فرق میکنه ؟
2- بازی که نصب میکنم باید انلاین باشم یا افلاین هم میتونم بازی کنم ؟
3- بازی که رو اکانتم هست پاک نمیشه ؟
4- اکانتای بازی دیجیتالی هم مثل نسخه فیزیکی رجین دارن یا نه ؟

ممنون میشم جواب بدید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر