هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من از مانیتور استفاده میکنم و کامپیتور رو با یک کابل DVi to HDMI به مانیتور وصل کردم و دارم استفاده میکنم و مشکلی ندارم فقط توی ps4 هست که مشکل نویز دارم. با یک کابل مرغوب از مارک monster هم میخواستم تست کنم که ظاهرا با کنسول مچ نبود و تصویر نمیداد!
به نظرتون کابل رو تعویض کنم ممکنه مشکل حل بشه؟ چون دیده بودم تعضی کاربرا گفته بودن کابلی که همراه کنسول کیفیت بالایی نداره و ترجیحا از یه کابل دیگه استفاده کنید.

نه دوست عزیز. من با تبدیل دو سه تا کابل امتحان کردم و اون نویز وجود داره چون مانیتورتون hdmi نمیخوره و از تبدیل استفاده میکنید این مشکل وجود داره و به کابل ربطی نداره.

c.ronaldo7

کاربر سایت
Sep 24, 2013
6
نه دوست عزیز. من با تبدیل دو سه تا کابل امتحان کردم و اون نویز وجود داره چون مانیتورتون hdmi نمیخوره و از تبدیل استفاده میکنید این مشکل وجود داره و به کابل ربطی نداره.

یعنی خروجی HDMI نداره ؟
من شخصا با کابلش مشکلی ندارم !!!
میتونی استفاده کنی ببینی تغییری ایجاد میکنه یا نه ...

مانیتور 2 ورودی hdmi داره مدلش هم ASUS VN247H هست.من منظورم این بود که کامپیوتر هم بوسیله تبدیل hdmi به مانیتور متصل هست و مشکلی نداره ولی ps4 که با کابل خود کنسول متصل هست مشکل نویز داره.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
کسی مشکل دانلود داره؟ من با تمام Device های که به نت وصله کمه کم 1.4 MB دانلود میکنم ولی ps4 انطور نیست!.
مثلا آپدیتهای 400 مگی PvZ2 رو از PlayGoogle با گوشی دان میکنم تهش 8-9 دقیقه طول میکشه ولی همون فایل 400 مگی با ps4 یک ساعت و نیم تا دو ساعت.... اونم اگر وسطش ارور نده و قطع نشه اینا. مشکلش چیه این؟

ممنون

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
من يك روش تازه براي وصل شدن به استور امتحان كردم مشكل حل شد.

رفتم لپتاب رو با كابل به مودم وصل كردم و تو تنظيمات مودم گزينهMTU بود كه گذاشتم رو ١٤٧٣ سيو كردم. بعد تو خود ps4 تو تنظيمات mtu رو ١٤٥٠ گذاشتم وصل شد. از ديروز وصل شدم.

اگر ديديد وصل نشد بعد از اعمال تنظيمات. يك بار ps4 را خاموش بعد چند دقيقه دوباره روشن كنيد و امتحان كنيد ببينيد وصل ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی مشکل دانلود داره؟ من با تمام Device های که به نت وصله کمه کم 1.4 MB دانلود میکنم ولی ps4 انطور نیست!.
مثلا آپدیتهای 400 مگی PvZ2 رو از PlayGoogle با گوشی دان میکنم تهش 8-9 دقیقه طول میکشه ولی همون فایل 400 مگی با ps4 یک ساعت و نیم تا دو ساعت.... اونم اگر وسطش ارور نده و قطع نشه اینا. مشکلش چیه این؟

ممنون
DNS هات رو عوض کن
یا راحتر
از این استفاده کن
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
سلام دوستان
1- آیا با خرید Plus ا ساله که برخی سایت حدودا 50 دلار یا همون 180 تومان بفروش میرسانند و و وارد کردن یوزر و پسورد در اکانتمون به غیر از بازی کردن انلاین fifa 2015 .... میشود بازیهای رایگانی که سونی در psn میزارد رو بدون اینکه dvd اونو بخزیم بازی کرد یا باید PSN Card بخریم ؟

2 - یه سوال در مورده اکانت پلاست که بالا کفتم 1 ساله 50 دلاره.... آیا این اکانت اجازه استفاده 1 نفر با 1 اکانت رو میده یا بیشتر ؟

3 - ایا اون اکانتی که ساختم و یوزر و پسورد psn رو واردش کردم میتون رو دستکگاه دیگه ای استفاده کنم ؟

بسیار ممنوم که جواب این تازه وازد رو میدید..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
1- آیا با خرید Plus ا ساله که برخی سایت حدودا 50 دلار یا همون 180 تومان بفروش میرسانند و و وارد کردن یوزر و پسورد در اکانتمون به غیر از بازی کردن انلاین fifa 2015 .... میشود بازیهای رایگانی که سونی در psn میزارد رو بدون اینکه dvd اونو بخزیم بازی کرد یا باید PSN Card بخریم ؟

2 - یه سوال در مورده اکانت پلاست که بالا کفتم 1 ساله 50 دلاره.... آیا این اکانت اجازه استفاده 1 نفر با 1 اکانت رو میده یا بیشتر ؟

3 - ایا اون اکانتی که ساختم و یوزر و پسورد psn رو واردش کردم میتون رو دستکگاه دیگه ای استفاده کنم ؟

بسیار ممنوم که جواب این تازه وازد رو میدید..
سلام عزیز
1. بازیهای رایگان پلاس رو دانلود میکنی و میتونی بازی کنی - بازیهایی که از psn خریداری میشه نیاز به disc نداره . psn cart مبلغه پوله درج شده روی کارت رو به اکانت شما برای خرید واریز میکنه.
2. پلاس فقط روی یک اکانت قابل استفاده هست منتهی با primary کردن اکانت ( یا درسترش انتخابه کنسول primary ) میتونی از قابلیت انلاین روی مابقی اکانتها و بازیها این کنسول روی مابقی اکانتها استفاده کنی .
3. بله . حداکثر 2 دستگاه.

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
دسته ها رو ک باید خود طرف بشناسه تا بدونه کدوم اصله کدوم تقلبی.
اینم ک قیمت ها متفاوته چون هر مغازه داری دوس داره جنس خودش رو ب بالاترین قیمت بفروشه و اصلا هم اطلاعاتشون زیر حد فقره خودشون میگن همینو بردار اصله..
بگزریم
دسته های ک پشتش نوشتهli-ion دسته های عالی و با کیفیت هست یعنی شرکت li-ion یکی از بزرگترین شرکت ها در ضمینه ی تولید باطری لیتیومی هست ک هر کسی خواست دسته ps4 بخره به همین مارک توجه کنه.البته دسته هایی نیز هستند ک پشتش چیزی ننوشته یا مثلا نوشته nomیا اسم های دیگه ک این دسته ها فیک یا بدرد نخوره و بعد از مدتی با مشکل شارژ کردن مرتب دسته مواجه میشین.
کلام آخر شما حتما از دسته های li-ion استفاده کنید و بخرید و از گرفتن مارک های دیگه خودداری کنید

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
سلام عزیز
1. بازیهای رایگان پلاس رو دانلود میکنی و میتونی بازی کنی - بازیهایی که از psn خریداری میشه نیاز به disc نداره . psn cart مبلغه پوله درج شده روی کارت رو به اکانت شما برای خرید واریز میکنه.
2. پلاس فقط روی یک اکانت قابل استفاده هست منتهی با primary کردن اکانت ( یا درسترش انتخابه کنسول primary ) میتونی از قابلیت انلاین روی مابقی اکانتها و بازیها این کنسول روی مابقی اکانتها استفاده کنی .
3. بله . حداکثر 2 دستگاه.

ممنو دوست من
میتونید راجب این جملتون در مورده primary توضیح بدید ؟(میتونی از قابلیت انلاین روی مابقی اکانتها و بازیها این کنسول روی مابقی اکانتها استفاده کنی .)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنو دوست من
میتونید راجب این جملتون در مورده primary توضیح بدید ؟(میتونی از قابلیت انلاین روی مابقی اکانتها و بازیها این کنسول روی مابقی اکانتها استفاده کنی .)
این امکان زمانی فراهم میشه که اکانت شما کنسول رو به عنوانه primary انتخاب کنه. از قسمت setting و قسمت PSN میشه این کار رو کرد
هر اکانت در یک زمان فقط یک کنسوله primary میتونه داشته باشه . برای اینکه روی کنسول دیگه بشه باید از کنسولی که هست de-active بشه.

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
این امکان زمانی فراهم میشه که اکانت شما کنسول رو به عنوانه primary انتخاب کنه. از قسمت setting و قسمت PSN میشه این کار رو کرد
هر اکانت در یک زمان فقط یک کنسوله primary میتونه داشته باشه . برای اینکه روی کنسول دیگه بشه باید از کنسولی که هست de-active بشه.

منظورم اینه که چه قابلیتی به من میده ؟ چه مزیتی داره ؟ چه قابلیتی رو ارائه میده ؟

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
آقا اين دسته ها چرا قيمت هاشون فرق ميكنه؟ از ١٩٠ هست تا ٢٥٠ مگه چه فرقي دارن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

دلال بازیه. وگرنه هیچ فرقی ندارن. اون رنگ مشکی خورده بقیه رنگی.همین...راحت بهت بگم : دزدی تو روزه روشن میشه قضیه این دسته ها.../:)

دسته ها دو نوع دارن. پک بلند و پک کوتاه.... پک بلند سفارش آمریکا و اروپا پک کوتاه سفارش آسیا جنس هردو هم کاملا یکیه....
- - -ویرایش - - -

منظورم اینه که چه قابلیتی به من میده ؟ چه مزیتی داره ؟ چه قابلیتی رو ارائه میده ؟

کلا کارش Share کردن هست. بازیها / دی ال سی ها / پلاس و ...... روی بقیه آکانتها.....

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام به همگی من shadow of mordorدیجیتالی خریدم بعد 4 گیگ دانلود رفتم داخل بازی که پیام داد که بازی باید کامل دانلود بشه حجم بازی فک کنم24 گیگ بود و اینکه میدونم دانلود در پس زمینه انجام میشه میخام بدونم راهی هست که بتونم ادامه دانلود قطع کنم چون در notificatin وقتی رو بازی کلیک میکنم میره داخل منو بازی

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد

ممنون
DNS ها رو بزار رو
8.8.8.8
8.8.4.4
واسه منو خیلیا جواب داده

سلام به همگی من shadow of mordorدیجیتالی خریدم بعد 4 گیگ دانلود رفتم داخل بازی که پیام داد که بازی باید کامل دانلود بشه حجم بازی فک کنم24 گیگ بود و اینکه میدونم دانلود در پس زمینه انجام میشه میخام بدونم راهی هست که بتونم ادامه دانلود قطع کنم چون در notificatin وقتی رو بازی کلیک میکنم میره داخل منو بازی
نه دیگه نیست متاسفانه!!

سلام
دسته ها رو ک باید خود طرف بشناسه تا بدونه کدوم اصله کدوم تقلبی.
اینم ک قیمت ها متفاوته چون هر مغازه داری دوس داره جنس خودش رو ب بالاترین قیمت بفروشه و اصلا هم اطلاعاتشون زیر حد فقره خودشون میگن همینو بردار اصله..
بگزریم
دسته های ک پشتش نوشتهli-ion دسته های عالی و با کیفیت هست یعنی شرکت li-ion یکی از بزرگترین شرکت ها در ضمینه ی تولید باطری لیتیومی هست ک هر کسی خواست دسته ps4 بخره به همین مارک توجه کنه.البته دسته هایی نیز هستند ک پشتش چیزی ننوشته یا مثلا نوشته nomیا اسم های دیگه ک این دسته ها فیک یا بدرد نخوره و بعد از مدتی با مشکل شارژ کردن مرتب دسته مواجه میشین.
کلام آخر شما حتما از دسته های li-ion استفاده کنید و بخرید و از گرفتن مارک های دیگه خودداری کنید
عزیز شما با چه رویی میگی فروشنده ها اطلاعاتشون زیر حد فقره li-ion برند شرکت نیست مهندس این یعنی باطری ای که یون لیتیوم ولیتیوم استفاده شده توش پشت همه باطری موبایل ها و لپ تاپ ها هم زده ((لیتیوم هم یه عنصره تو جدول تناوبی اگه نمیدونید!!!))
محض اطلاع بیشتر http://en.wikipedia.org/wiki/Lithium-ion_battery
تا جایی هم که من میدونم دسته تقلبی نداریم هنوز فقط دو نوع پک هست که دوستمون بالا تر گفته تفاوتش رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر