هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
سلام
یه تاپیک بود که طریقه share کردن کاهش پینگ با ps4 رو آموزش داده بود .
میشه آدرسشو بگین؟
//////////
و اینکه زیره کنسول تو راستای دکمه پاور اون خط سیاهه دوتا برامدگی اول و آخر هست...طبیعیه؟
سوال اولیتو خبر ندارم ولی دومی آره طبیعیه

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام

دوستان موزیک رو باید چطوری روی فلش بریزیم که دستگاه بخونه؟ باید توی فولدر خاصی باشه یا روی خود فلش باشه؟

راستی ویدئو که نمی خوانه نه؟

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام
میشه آدرسشو بگین؟
//////////
و اینکه زیره کنسول تو راستای دکمه پاور اون خط سیاهه دوتا برامدگی اول و آخر هست...طبیعیه؟

در مرود شیر کردن کاهش پینک خود همون شرکته یه توضیحاتی داده بود اما من اینجا چیزی ندیدم اما سوال دوم طبیعی هستش اون دوتا برآمدگی و البته اون برامدگی جلو همچنین ایجکت اضطراری درایو بلو ری هم هست

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
سلام
میشه آدرسشو بگین؟
//////////
فروش سرویس کاهش پینگ تایم
راحت ترینش این
اون هم طبیعی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام

دوستان موزیک رو باید چطوری روی فلش بریزیم که دستگاه بخونه؟ باید توی فولدر خاصی باشه یا روی خود فلش باشه؟

راستی ویدئو که نمی خوانه نه؟
فلشت باید فرمت fat32 باشه یه پوشه میسازی به اسم MUSIC اهنگها رو کپی میکنی توی پوشه بعد فلش رو میزنی به کنسول

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اصولا بازی هایی که توی یک سبک نیستن رو نمیشه باهم از هیچ لحاظی مقایسه کرد . مثلا نمیشه Gta V رو با Far Cry 4 مقایسه کرد . اما Gta V با Watch Dogs رو میشه مقایسه کرد که Gta V واقعا خیلی بهتره از همه لحاظ بهتره . البته به طور کلی اگر بازی هارو در سبک خودشون مورد بررسی قرار بدیم هم Gta V و هم Far Cry 4 نمره بالایی رو کسب کردند و موفق بودن اما اینکه کدوم رو میخوایید برای خرید انتخاب کنید اگر Gta V رو در نسل قبل بازی نکردید حتما Gta V رو خریداری کنید اما اگر Gta V رو تو نسل قبل (Ps3 و X360) بازی کردید دیگه سمتش نرید و Far Cry 4 رو بگیرید . در کل بهترین و چشم نوازترین گرافیک حال حاضر بین بازی های Ps4 به نظر بنده Gta V هستش چون یک بازی کاملا Open World هست که در همه مناطق گرافیک چشم نوازی داره . به طور مثال در کنار ساحل و یا در جنگل و یا خیابان و آسمان خراش ها و ... همه ی اینها رو در خودش داره که هر کدوم هم جذابیت خودشون رو دارن .
مرسی از اطلاعات خوب شما
اینطور که به نظر میاد و از دموهایی که از GTA دیده بودیم به نظر میاد انتظارات رو براورده کرده و تقریبا بیشتر دوستان راضی هستند
البته بازی فاری کرای هم بازی خوب و زمانبری هست و میتونه ماهها فرد رو درگیر کنسول کنه خصوصا با این تعریف و تمجیدهای دوستان
خوبی این دو بازی اینه که تقریبا میتونن ماهها ادم رو مشغول کنن و همیشه چیز جدیدی برای ارائه دارن برخلاف برخی بازیها مثل کال او دیوتی که به نظر میاد با اتمام بازی دیگه کسی مایل به انجام اون نباشه
البته بحث مالتی پلیر فعلا جداست

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
دوستان چند تا سوال داشتم لطفا به ترتیب پاسخ بدین:

۱.بازی هایی که رجین ال هستن پشت جعبه بغل عکس کره زده ال؟
۲.من بازی رجین ال بگیرم,دی ال سی هاشو میتونم رو اکانت رجین دو بخرم و تروفی بگیرم؟
۳.من بازی رجین ۱ بگیرم و دی ال سی هاشو با اکانت رجین ۱ بخرم, اگر اکانت رجین ۱ رو به عنوان پرایمری (اگه درست نوشته باشم :D ) اکتیوش کنم میتونم تو اکانت رجین ۲ برم و تروفی بگیرم؟
۴.ایمیل پشتیبانی سونی بخش پی اس ان رجین ۲ (کشورو زدم امارات) رو هم میخواستم
۵.دوستان الان که دوتا تم جدید (لیتل بیگ پلانت و د اوردر ) اومده میشه اینا رو به جای خرید از اینترنت دانلود کرد و روی کنسول نصب کرد؟

و در اخر خیلی ممنون که پاسخ میدید @};-

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad

۲.من بازی رجین ال بگیرم,دی ال سی هاشو میتونم رو اکانت رجین دو بخرم و تروفی بگیرم؟
۳.من بازی رجین ۱ بگیرم و دی ال سی هاشو با اکانت رجین ۱ بخرم, اگر اکانت رجین ۱ رو به عنوان پرایمری (اگه درست نوشته باشم :D ) اکتیوش کنم میتونم تو اکانت رجین ۲ برم و تروفی بگیرم؟
۵.دوستان الان که دوتا تم جدید (لیتل بیگ پلانت و د اوردر ) اومده میشه اینا رو به جای خرید از اینترنت دانلود کرد و روی کنسول نصب کرد؟

۱. بله ریجن all همون ۱ هست۲.نه ریجن بازی باید با ریجن اکانتتون برای DLC یکی باشه
۳. بله
۵. فک نمیکنم

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65

سلام
1- بله نوشته ALL
2-بله فرقی نداره وقتی آل باشه مشکلی نداری که دی ال سی ها رو از کدوم ریجن بگیری
3-بله میشه بگیرید
4- نمیدونم دادا
5-خیر نمیشه باید حتما یه 3الی 4 دلار بدهید تا بتوانید استفاده کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا یه سوال...
کسی که یه بازی رو دیجیتالی میگیره ...برای اجرای بازی حتما باید به نت وصل باشه یا نه؟
خیر نیازی نیست الا اینکه نفره دومی باشه که از اکانت استفاده میکنه هر دفعه باید وصل شه تا license ها verify بشن.

1. بله ولی به معنای همون REGION 1 هست .
2. خواهشا توجه داشته باشید اینطور نیست. REGION ALL همون REGION 1 هست و نیاز هست DLC از ریجن 1 خریداری بشه تا نصب بشه. توجه کنید در هیچ گونه شرایطی Online Content در PSN اصلا Free Region نیست.
3. بله میشه این کار رو کرد .
4. از اینجا پیدا کن Contact Us | Official PlayStation website: Help & Support
5. بایستی از PSN بخری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر