هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
دوستان عشق هک یک خبر خوب!
اکسپلویت webkit توسط دو توسعه دهنده به نام های Nas و proxima منتشر شد.
یک قدم دیگه تا هک.
انشاالله زودتر هک بشه همه بازی هارو خودمون دانلود کنیم مجانی
منبع و متن کامل: Webkit exploit confirmed to run on PS4 Firmware 1.76! - Wololo.net

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
سلام دوستان همین الان از بازار برگشتم که فروشنده میگفت دیگه لازم نیست بازی رو بخری خودم هاردتو هک میکنم و بازیو برات کپی میکنم رو دستگاه و دیگه نیاز ب دیسک نباشه و بازیهارو از رو هاردت بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چنین پیزی واقعیت دازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سلام دوستان همین الان از بازار برگشتم که فروشنده میگفت دیگه لازم نیست بازی رو بخری خودم هاردتو هک میکنم و بازیو برات کپی میکنم رو دستگاه و دیگه نیاز ب دیسک نباشه و بازیهارو از رو هاردت بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چنین پیزی واقعیت دازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون گیم شیرینگ هست که تو کلی جا ها هست
مثلا برای یک بازی 70 تومان میگیره به 3 نفر دیگه هم میده

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام....

دوستان برای PS4 لازم هست که پایه استند بگیرم....؟؟
یا از این چیزایی هست که میزارن زیر لپ تاپ,فن دارن....(اسمش یادم رفت:d) از اونا بگیرم براش ؟؟

نظرتون چیه ؟

faridbandari

کاربر سایت
Dec 1, 2013
17
نام
فرید
دوستان کنسول من روش نوشته 1004a/b01. فکر کنم b01ش مال تاریخ باشه. نه؟ چه تاریخیه؟

این کد مربوط به مدلش هست که میشه ریجن 2 اروپا

تاریخ ساخت زیر خود کنسول زده سمت راست نوشته‌ها Date Code داره
مثلا اگه 4B باشه میشه سه ماهه دوم 2014

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
سلام دوستان یه سوال داشتم من چند روزی هستش که ps4 گرفتم و خیلی ازش راضی هستم قبلا ایکی باکس360 داشتم ولی دیگه حال نکردم طرف ایکس باکس برم ایا این کنسول جدید ایکس باکس وان چیز جالبی هستش به نظرتون تا یادم نرفته گرم شدن دستگاه طبیعی هستش ؟؟؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام....

دوستان برای PS4 لازم هست که پایه استند بگیرم....؟؟
یا از این چیزایی هست که میزارن زیر لپ تاپ,فن دارن....(اسمش یادم رفت:d) از اونا بگیرم براش ؟؟

نظرتون چیه ؟
لازم نیست . بحث سلیقه س . اگه دوست داری میتونی بگیری :d
نه به نظر من طرف این چیزا نرو بزار دستگاه طبیعی کارشو بکنه . خیلی وقتا بروبچ میان از خودشون حرکت بزنن بدتر یکاری میکنن که کارایی فن خوده کنسول هم میاد پایین :d
فقط کنسولو یه جایی بزار که دور و اطرافش بسته نباشه و هوا جریان داشته باشه

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
2-3 سوال کلی :

1- کلا اون استندبای به چه دردی میخوره ؟؟ باهاش فک کنم نمیشه دسته رو شارژ کرد حتی ؟! ( یعنی بازم باید در حالت روشن دسته رو گذاشت شارژ کرد دیگه !؟؟)

2- در مورد ریجن و بازیش هم یه توضیحی بدید !! الان مثلا من ریجن 2 هستم، فقط باید بازیهای ریجن 2 رو بگیرم ... یعنی فقط اونطوری مچ میشه ؟؟؟

3- اون led پشت دسته، رو خاموش کنیم خیلی رو افزایش ماندگاری شارژ دسته کمک میکنه ؟؟ ( بعدم چرا هی رنگ عوض میکنه !؟ :D ) !!

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
2-3 سوال کلی :

1- کلا اون استندبای به چه دردی میخوره ؟؟ باهاش فک کنم نمیشه دسته رو شارژ کرد حتی ؟! ( یعنی بازم باید در حالت روشن دسته رو گذاشت شارژ کرد دیگه !؟؟)

2- در مورد ریجن و بازیش هم یه توضیحی بدید !! الان مثلا من ریجن 2 هستم، فقط باید بازیهای ریجن 2 رو بگیرم ... یعنی فقط اونطوری مچ میشه ؟؟؟

3- اون led پشت دسته، رو خاموش کنیم خیلی رو افزایش ماندگاری شارژ دسته کمک میکنه ؟؟ ( بعدم چرا هی رنگ عوض میکنه !؟ :D ) !!
سلام در مورد سوال اول اگر شما کنسول به فرمور 1.76 آپدیت کنید در حالت استند بای هم کنسول دانلود می کنه و هم دسته رو شارژ می کنه یعنی اگر کنسول شما به فریمور 1.75 و قبل اون آپدیت باشه این مزایا رو نداره
در مورد سوال دوم ریجن کنسول شما برای بازی کردن اصلا مهم نیست و اصل بر ریجن اکانت شماست که باید بازی و اکانت یکی باشند هر چند همه بازی ها در ریجنهای مختلف در همه کنسولها با ریجن های مختلف اجرا می شند اما یک سری محتواهای دانلودی در بعضی بازی ها وجود داره که وقتی آزاد میشه که ریجن اکانت و بازی یکی باشه
سوال سوم اون چراغ هیچ وقت خاموش نمیشه اما اگر کنسول شما به آخرین فریمور آپدیت باشه نور چراغ دسته کم میشه و باعث طولانی تر شدن نگهداری باطری دسته میشه ودر وضعیت های مختلف در بازی رنگ اون چراغ عوض میشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان این game sharing چجوریه؟ یعنی میشه به جای خرید دیسک بازی از روی هارد اجراش کرد؟ تاثیری تو آنلاین بازی کردن نداره احیانا؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هیچکس حالشو یک راهنمای کنه
از اولش auto بزاری سره این نمیاد. هیچ کدومش اجباری نیست. skip کن ...

سلام امروز تصمیم گرفتم یک کنسول PS4 دسته دوم بخرم طرف میگه مال سال 2014 هستش در حد هستش از کجا بفهمم راست میگه و حدودا چند میرزه ؟

فقط بگید برای خرید چه چیزهای رو تست کنم که از صحت سلامتش مطمعن باشم شنیدم این کنسول خرابی داره نمیدونم بلو لایت و ... من فقط این کنسول رو میخواهم برای بازی GTA V ولی برای تست هم باید یک بازی بگیرم چی بگیرم؟ چون بازیها واقعا گرونه اگر شیراز هم کسی باشه 24 ساعت کرایه کنم ازش

؟؟؟

ریجن 1 هم هستش کار خاصی برای تست فقط بگید مرسی

در ضمن دستگاه پلمبی چیزی هم داره که معلوم بشه تعمیری یا غیره نیست
تاریخ ساخت زیره دستگاه زده شده . یا به صورت تاریخ نوشته مثلا june 2014 یا مثلا کد زده مثل 4B که 4 میشه 2014 و a-b-c-d هر کدوم از 3 ماه های سال هستن به ترتیب.

همه چیز رو . کنسول رو روشن کن . کابلها و دسته رو چک کن . در صورت امکان یه بازی رو چک کن . ok بود برش دار.
هر بازی به سلیقت میاد ...

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام به همه عزیزان

دوستان عزیز راستش من پلاس دارم و روی پلی 4 فعال هستش حالا میخوام روی ویتا همون اکانت فعال کنم (ساین این کردن اکنتم روی ویتا ) اخطار میده که باید لینک بشه (یه همچین چیزی اخطار میده )

چه کنم ؟

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
سلام دوستان من به تازگی تصمیم به خرید این دستگاه کردم
دستگاه رجیون 3 هستش
به نظر شما این دستگاه رو خریداری کنم
کلا بین رجیون دستگاه از لحاظ خرابی فرقی هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند