هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوست عزیز میتونی از کابلهای تبدیلی استفاده بکنی یعنی یه سر کابل اچ دی رو وصل میکنی به یه مبدل دی وی آیی بعدش سر دیگه کابل همون اچ دی هستش و میتونی به راحتی ازش استفاده کنی

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
کنسول پلی استیشن 4 شرکت سونی در مراسم انتخاب گجت‌های برتر سال از نگاه T3، مقام اول را از آن خود کرد
http://www.zoomit.ir/it-news/14450-playstation-4-wins-gadget-of-the-year-at-t3-gadget-awards

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
امروز یه PS4 ریجن 3 خریدم. با یه فیفا 15. وقتی بازی رو میزارم و میرم داخل بازی، روی شروع مججد ها و مثلا کرنر ها بازی یک مقدار لگ داره. مشکل از کابل HDMI ــه یا خود بازی؟!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
امروز یه PS4 ریجن 3 خریدم. با یه فیفا 15. وقتی بازی رو میزارم و میرم داخل بازی، روی شروع مججد ها و مثلا کرنر ها بازی یک مقدار لگ داره. مشکل از کابل HDMI ــه یا خود بازی؟!
نه برای منم اینطوریه . خدا کنه با اپدیت حل بشه
دوستان من از همین دو هفته پیش که کنسول رو گرفتم دکمه R2 یه ذره گیر داره . خیلی کمه ها چون فیفا زیاد بازی میکنم یه ذره رو مخه .
به فروشنده گفتم گفت چون نو هست اینجوریه کار کنه درست میشه
راهی هست درست بشه ؟ روغن بریزم ؟ :|:d

gammer_planet

کاربر سایت
Feb 12, 2008
21
نام
Mobin
سلام
فيفا ١٥ رو با ذوق و شوق فراوان خريدم اومدم يه دست سيزن بازى كنم كه مشكل Nat گرفت.اومدم يه بار تنظيمات اينترنت دستگاهو از اول برم كه هى proxy server ميخواد! براى يه بازى بايد از هفت خان رستم رد شيم.كسى ميتونه كمكم كنه مشكلو حل كنم؟ مرسى

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,794
نام
Masoud
سلام.
دیشب دو تا بازی f2p گذاشتم برا دانلود ، حالا تا کنسول رو به اینترنت وصل کنم مثل گاو دانلود رو شروع میکنه ، راهی نیست به اینترنت وصل باشی ولی دانلود نکنه؟

gammer_planet

کاربر سایت
Feb 12, 2008
21
نام
Mobin
سلام.
دیشب دو تا بازی f2p گذاشتم برا دانلود ، حالا تا کنسول رو به اینترنت وصل کنم مثل گاو دانلود رو شروع میکنه ، راهی نیست به اینترنت وصل باشی ولی دانلود نکنه؟

برو settings > Network تيك connect to the internet رو قطع كن،چند دقيقه صبر كن دانلود ارور ميده و قطع ميشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
فيفا ١٥ رو با ذوق و شوق فراوان خريدم اومدم يه دست سيزن بازى كنم كه مشكل Nat گرفت.اومدم يه بار تنظيمات اينترنت دستگاهو از اول برم كه هى proxy server ميخواد! براى يه بازى بايد از هفت خان رستم رد شيم.كسى ميتونه كمكم كنه مشكلو حل كنم؟ مرسى
تنمظیاته مودم رو از browser باز کن و UPNP رو تیک بزن. باید مشکل NAT رو حل کنن. ببین کمکی میکنه یا نه .

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام.
سلام
این که مشکلی نیست وقتی میره برا دانلود برو تو قسنت notification ورو دانلود ها برو و گزینه delete رو بزن مشکلت حل میشه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,794
نام
Masoud
سلام
این که مشکلی نیست وقتی میره برا دانلود برو تو قسنت notification ورو دانلود ها برو و گزینه delete رو بزن مشکلت حل میشه

اینجوری فکر کنم کلاً هر چی دانلود کرده دلت بشه و دیگه نشه بقیشو گرفت ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر