هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام دوستان
دمو بازی فیفیا 15 را گذاشتم واسه دانلود ولی کنسول خاموش شده بود چطوری میتونم گزینه خاموش شدن اتوماتیک کنسول را OFF کنم؟
ممنونم
سلام
رفته تو standby بذار همونجا باشه و دانلود کنه اینطوری بهتره

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
سلام دوستان
لطفا کمک کنین
به خاطر اینکه انچارتد 4 تو راهه گفتم سه رو دوباره بازی کنم که انلاینش کد خواست
بازی رجین 2 هست ولی اکانتم رجین یک
دو سه جا خوندم کد انلاین رو که میخری باید رجین اکانت با بازی یکی باشه تو چهار هم همینجوریه دیگه
بعد گفتم به جای اینکه بگردم دنبال انچارتد 3 رجین یک (فیزیکی) بصورت دیجیتالی خرید کنم
که دوباره کاری نشه هم بازی رو فیزیکی بخرم بیارم کد نداشته باشه یه بارم کد بخرم
برا همین میخوام ببینم اگر دیجیتالی اینو بخرم دانلود کنم کد داره همراهش برا انلاین یاچجوریه؟
بعد به عنوان سوال اخر اینو میشه روی پی اس چهار دیجیتالی خرید و بازی کرد؟
از دوستان اگر اطلاعی دارن لطف کنن

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه سوال.فروشنده ها میگن بر خلاف نسل قبل ps4 خیلی نسبت به one خرابی داره.درسته؟
من یه گیم نت میشناسم که تا حالا 4 تا دستگاهاش سوخت و واسه بقیه از پنکه های کوچیک استفاده کرد:|
خود x one رو هم دیدم که دماش زیاد موقع کار کردن بالا نمیره فقط اداپتورش کمی پرم میشه.ولی ps4 گرم تره

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
یه سوال.فروشنده ها میگن بر خلاف نسل قبل ps4 خیلی نسبت به one خرابی داره.درسته؟
من یه گیم نت میشناسم که تا حالا 4 تا دستگاهاش سوخت و واسه بقیه از پنکه های کوچیک استفاده کرد:|
خود x one رو هم دیدم که دماش زیاد موقع کار کردن بالا نمیره فقط اداپتورش کمی پرم میشه.ولی ps4 گرم تره
شما یه خنک کننده ی خوب براش بخر
اون حرفها رو بنده رد میکنم

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
لطفا کمک کنین
به خاطر اینکه انچارتد 4 تو راهه گفتم سه رو دوباره بازی کنم که انلاینش کد خواست
بازی رجین 2 هست ولی اکانتم رجین یک
دو سه جا خوندم کد انلاین رو که میخری باید رجین اکانت با بازی یکی باشه تو چهار هم همینجوریه دیگه
بعد گفتم به جای اینکه بگردم دنبال انچارتد 3 رجین یک (فیزیکی) بصورت دیجیتالی خرید کنم
که دوباره کاری نشه هم بازی رو فیزیکی بخرم بیارم کد نداشته باشه یه بارم کد بخرم
برا همین میخوام ببینم اگر دیجیتالی اینو بخرم دانلود کنم کد داره همراهش برا انلاین یاچجوریه؟
بعد به عنوان سوال اخر اینو میشه روی پی اس چهار دیجیتالی خرید و بازی کرد؟
از دوستان اگر اطلاعی دارن لطف کنن
برای نصب online pass باید ریجن بازی و ریجن اکانت یکی باشه .
توی 4 ما online pass نداریم البته ولی همچنان همه کدها region locked هستن.
بله داره . بازی فیزیکی هم نو کد داره.
خیر بازیهای ps3 روی 4 کار نمیکنن مگر سیستم ps now که اونم به درده نته ایران نمیخوره.

سلام دوستان
دمو بازی فیفیا 15 را گذاشتم واسه دانلود ولی کنسول خاموش شده بود چطوری میتونم گزینه خاموش شدن اتوماتیک کنسول را OFF کنم؟
ممنونم
Setting > Power Saving > Set Fucntions > Enable internet connection
باعث میشه توی حالت standby دانلود کنه

یه سوال از عزیزان داشتم . آیا امکانش هست کابل hdmi رو به نمایشگر لپتاپ وصل کنیم و از اون طریق با ps4 بازی کنیم ؟ تنظیمات خاصی داره ؟
laptop ها همه HDMI-OUT دارن ... اگر لپتاپی باشه که HDMI-IN داشته باشه ( هستن اما نه روی همه ) اونوقت میشه از led ایش برای گرفتن تصویر استفاده کرد.

هرکس جواب این سوال رو میدونه بگه من یه بازی رجین دو دارم برا پی اس سه
میخوام آنلاین بزنم رجین اکانتم امریکا هست میخوام کد آنلاین بازی رو بخرم میشه همچین حرکتی یا باید بازی رجین یک بگیرم؟
اگر اون بازی رو دیجیتالی بخرم رجین یک رو کد داره خودش؟
که نیاز به خرید بازی رجین یک بصورت فیزیکی از دوباره و احتمالا کد نباشه یه بار بازی رو کامل بخرم دانلود کنم
و اینکه میشه بازی پی اس سه رو بصورت دیجیتالی رو 4 خرید؟
سوالهای مربوط به ps3 رو توی بخشه خودش مطرح کنید
همه digital content ها region locked هست و باید region بازی و اکانتت یکی باشه.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,164
نام
آرمان
سلام

اگه دسته زیاد تو شارژ مونده باشه ( حدودا 1 ساعت) مشکلی برای باتری به وجود میاد ؟ چند بار برام کار پیش اومده یا خوابم گرفته دسته 1-2 ساعت بیشتر تو شارژ بوده :d

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام

اگه دسته زیاد تو شارژ مونده باشه ( حدودا 1 ساعت) مشکلی برای باتری به وجود میاد ؟ چند بار برام کار پیش اومده یا خوابم گرفته دسته 1-2 ساعت بیشتر تو شارژ بوده :d

وقتی دسته یا هر وسیله الکترونیکی مثل گوشی و اینا شارژ میشه اتصال برق بهش قطع میشه و اگه 1 قرن هم توی شارژ باشه اتفاقی براش نمیفته

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
سلام به همگی...
دوستان برای خرید ps4 چه ریجنی از همه بهتره و اینکه خودش ۲۲۰ ولت هست؟ و نیاز به ترانس تبدیل برق نداره...
یه سوال دیگه اینکه هنوزم مثل قدیم هست که اگه کنسول رو مثلا ریجن۲ بخری بازیشو هم حتما باید ریجن۲ بخری؟ یا این مساله برداشته شده؟
ممنون میشم کامل جواب بدید.

Sent from my Nexus 5

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
ممنون میشم دوستان منو هم راهنمایی کنند...

دوست عزیز پاور برق ps4 متغیر بوده یعنی اگر برق 110 یا 220 باشد مطابق با برق آن کشور روشن می شود.

نه نیازی به خرید بازی با ریجن دستگاه نسیت. شما اگر دستگاه را ریجه 2 بخری می تونی بازی ریجن 1 - 2 - 3 بازی کنی و هیچگونه مشکلی نیست.

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
سلام

نه مشکلی پیش نمیاد خودش بعد از شارژ شدن قطع میشه

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها كمك كنيد تو هيچ پارتي نمي تونم جوين شم همش پيام ميده cant john to party يه روز كامل اينجوريم نتم هم مشكل نداره راه حل چيه يكي كمك كنه

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان یه مشکلی برای کنسولم پیش اومده:من تازه امروز ps4 خریدم البته از خارج کشور یه نفر برام آورد،اومدم ps4 رو روشن کردم،بازی دستینی رو توی دستگاه گذاشتم ،به محظ اینکه سی دی داشت وارد دستگاه می شد یه صدا تق از دستگاه اومد،اون موقع زیاد توجه نکردم گفتم شاید به خاطر اینکه نو هست برای دفع اول این صدا رو داد،ولی بعد چند ساعت بازی کردن کنسول رو خاموش کردم اومد که کنسول رو جابجا کنم دیدم یه صدایی میاد ،انگار مثلا یه پیچ توی دستگاه که وقتی به بدنه می خورد صدا میده،در واقع وقتی کنسول رو هی چپ و راست می کنم انگار یه پیچ یا یه چیزی که نمی دونم چیه هی این ور رو اون ور می شه،دوستان می خواستم ببینیم به نظر شما برای درایو مشکلی پیش اومده؟چی کار کنم دوستان راهنماییم کنید.اعصابم ریخته بهم!!

ببین مشکل تبدیل و برق و اینا نداری ؟ اون صدا هم طبیعی نیست ولی اگه دیدی اوکی شد مشکلی نداره اون صداهه

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
سلام به همه من یه چیزی میخواستم بدونم معمولا پورتهای لن همه دارای چراغ هستند که وقتی کابل رو میزنی توش روشن میشه ولی ظاهرا تو ps4 پورت لن چراغ نداره درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر