هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من می خوام از پلی 4 به عنوان بلوری پلیر استفاده کنم پلی 4 من رجین 2 ژاپن هست چون دیدم پول دادن به بلوری پلیر بیخود هست چند تا سوال
1- چه رجیون هایی رو پشتیبانی می کنه
2- باهاش میشه فیلم3d دید
3- چه فرمت هایی رو پشتیبانی می کنه
4- میشه فیلم با دی وی دی هم روش دید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من می خوام از پلی 4 به عنوان بلوری پلیر استفاده کنم پلی 4 من رجین 2 ژاپن هست چون دیدم پول دادن به بلوری پلیر بیخود هست چند تا سوال
2- باهاش میشه فیلم3d دید
1. همون ریجنی که کنسولت هست
2. بله
3. فقط bluray از روی دیسک . هیچ امکان دیگه ای برای دید بقیه فرمتها نیست
4. بله.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی رجین ال پشتیبانی نیمیکنه
می شه فیلم از طریق dvd وفلش دید
فیلمهایی که region lock ندارن مشکلی نداری اما یه سری bluray که region lock دارن دیگه مربوط میشه به ریجنه خودته دستگاه مگرنه نشون نمیده .
نمیشه از طریقه فلش
فیلم dvd میشه دید.

کلا امکاناته multimedia قابل توجهی فعلا نداره الا bluray

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
دوستان من هنوز آپدیت نکردم همون 1.62 هست ولی میخوام بدونم راهی هست که دکمه share با یک بار زدن عکس بگیره ؟
آخه تا نگه داری و شات بگیره موقعیت دلخواه از دست رفته

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
سلام ،‌ کد آنلاین برای آنلاین بازی کردنه دیگه ، من یادمه بازی های ps3 کد نداشتند ،‌نامردا برای اینکه کاسبی کنند کد گذاشتند ، از اون به بعد فقط کسی که بازی رو برای اولین بار میخره میتونه از کد استفاده کنی ، سری بعدی یا باید اکانت در اختیار دیگری قرار بگیره یا باید کدش رو بخری ، حالا ps4 اومده برای آنلاین بازی کردن پلاس خریدن رو واجب کرده این از همه نامرد تر کدها هم برای دانلود مراحل و دی ال اس ها و امکانات و ظرفیت های بیشتر بازی و یک سری از کدها هم جاهای دیگه نسبت به سایت های خودش کاربرد داره ، تا اونجایی که می دونستم جواب دادم ، متشکرم

دوستان كد آنلاين بازي چيه؟

- - -ویرایش - - -

سلام من جواب شماره 2 شما رو بدم ، چون خودم این روزها حتی فیلم هایی با 28 گیگ دانلود می کنم که در واقع این فیلم هایی که بنده میبینم کیفیت شون از سه بعدی هم گذر کرده و فکر می کنم تفاوت اش با فیلم های پنجاه یا صد گیگ از نظر کیفیت نباشه ، مگر اینکه فیلمی پیدا شه با حجم بالا که 2 تا تصویری هم باشه ،‌ این توضیح رو دادم که به شما بگم اولا که به قول خودتون بلوری پلیر فایده نداره چون فیلم هاش در ایران نیست ، دوم اینکه همانطور که گفتم من همچین فیلم هایی دانلود می کنم که گاهی هفته ها هم طول می کشه ، حالا اینجا اگر شما بخواهی پول فیلم های بلوری در ایران بدی ، هر فیلم حداقل 25 هزار یا 50 هزار که بذاری تو ps4 و دو ساعت فیلم ببینی به نظر بنده پول الکی است میدی ، پیشنهاد من به شما اینه ، جدید ترین فیلم ها با کیفیت خیلی خوب یعنی حجم مثلا 1 تا 3 گیگ ، با بهترین کیفیت می تونی ببینی و اگر بگردی برخی از فیلم های سه بعدی هست که حتی با کمتر از یک گیگ سه بعدی است و نیاز به تلویزیون مخصوص و عینک مخصوص داره ، اگر هم مشکل حجم داری فیلم های خیلی خوب با حجم کم هم هست که باز هم از نظر کیفیت مشکلی نداره ، این اتفاق دقیقا این روزها برای بنده داره می افته ،‌ اگر خواستی سایت های خوبی برات معرفی می کنم ، البته شاید از نظر شرعی و قانونی مشکل باشه چون معمولا سازندگان این فیلم ها راضی نیستند ، متشکرم.

2- باهاش میشه فیلم3d دید

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام میخواستم ببینم استیکر هایی که برای کنسول هست مشکلی برای نهویه کنسول ایجاد نمیکنه؟ من بیشتر به خاطر خش هایی که روی بخش براق کنسول میفته میخوام از این استیکرا استفاده کنم.

بعد اینکه میشه بعد یه مدت این استیکرارو از کنسول جدا کرد یا دائمیه؟

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سلام میخواستم ببینم استیکر هایی که برای کنسول هست مشکلی برای نهویه کنسول ایجاد نمیکنه؟ من بیشتر به خاطر خش هایی که روی بخش براق کنسول میفته میخوام از این استیکرا استفاده کنم.

استیکر روی فن رو نمیگیره نگران نباشید
در ضمن میشه جداشون کرد

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی

با عرض معذرت از دوستان ، بنده پیشنهاد می کنم چیزی روی کنسول چسبیده نشه ، یک مثال می زنم ، این مشمایی که درون جعبه هست ، من همینو زمانی که بازی نمی کنم می اندازم روی کنسول ، یک سری یادم رفت بردارم و بازی می کردم وقتی فهمیدم جا خوردم ، باالأخره کنسول داغ می کنه ، مثلا الآن لب تاپ من انقدر روشن مونده که قسمتی از رنگ اش پایین کیبور البته قسمت زیادی اش پوست پوست شده و از بین رفته ، باز هم عذرخواهی می کنم این نظر بنده است

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
با عرض معذرت از دوستان ، بنده پیشنهاد می کنم چیزی روی کنسول چسبیده نشه ، یک مثال می زنم ، این مشمایی که درون جعبه هست ، من همینو زمانی که بازی نمی کنم می اندازم روی کنسول ، یک سری یادم رفت بردارم و بازی می کردم وقتی فهمیدم جا خوردم ، باالأخره کنسول داغ می کنه ، مثلا الآن لب تاپ من انقدر روشن مونده که قسمتی از رنگ اش پایین کیبور البته قسمت زیادی اش پوست پوست شده و از بین رفته ، باز هم عذرخواهی می کنم این نظر بنده است
دوست عزیز مشما با استیکر فرق داره
مشما اب میشه این استیکر ها آب نمیشن حرارت روشون تاثیر نداره بلکه بسیار هم مفید هستن بنده از وقتی کنسول رو خریدم این استیکر هم روشه هیچ مشکلی هم نداره

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
دوستان اگه دستگاه رو بذاريم روي حالت استندباي كه فقط دانلود كنه تا چن ساعت ميتونه در اين حالت باشه بدون مشكل؟
نه داداش من که تا 6 یا 7 ساعت برای دانلود رو استندبای گذاشتم مشکلی پیش نیومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر