هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دستگاه من خاموش بود یه مدتی الان روشن کردم ازم اپدیت خواست زدم اپ بشه دانلودش تموم شده ولی ۱۰ دقیقه است تو قسمت نصب مونده و هنوز نصب نشده عادیه باید انقدر طول بکشه ؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

کمک کنید نگرانم

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
از تو قسمت notification آپدیت نمیشه یا اگر هم بشه طول میکشه برو تو ps4 آپدیت از اونجا آپدیت کن 3 سوت مشکلت حل میشه و آپدیت 1.76 خیلی عالیه.حرف نداره

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
تا به الان n بار این سوال جواب داده شده.
حالا عیب نداره میکنمش n+1 بار.
شما باید یه اکانت ریجن 2 بسازی.با اون اکانت مپ رو دانلود کن بعد میتونی با همون اکانت ریجن یک بری بخش مولتی پلیر و بازی کنی.
داداش ممنون ولی درست نگرفتی سوالو من اکانت ژاپنم primary حالا واسه مپ ها باید اون اکانت رجین 2 رو primary کنم؟اگر آره که اینطوری دیگه پلاس ندارم؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
داداش ممنون ولی درست نگرفتی سوالو من اکانت ژاپنم primary حالا واسه مپ ها باید اون اکانت رجین 2 رو primary کنم؟اگر آره که اینطوری دیگه پلاس ندارم؟
بهت بگم برای دانلود مپ فقط یه اکانت ریجن 2 بسازی کافیه پریمری و این حرفا نمیخواد بکنی.مپ رو با اکانت ریجن 2 دانلود کن بعد میتونی با همون اکانت ریجن 1 مولتی بازی کنی.
ولی اگه پلاست رو اکانت ریجن 1 هست و میخوای با اکانت ریجن 2 هم مولتی بازی کنی که پریمری اکانت ریجن 1 رو Deactive(غیرفعال) کن.بعد اکانت ریجن 2 رو ساختی اونو پریمری کن.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
بهت بگم برای دانلود مپ فقط یه اکانت ریجن 2 بسازی کافیه پریمری و این حرفا نمیخواد بکنی.مپ رو با اکانت ریجن 2 دانلود کن بعد میتونی با همون اکانت ریجن 1 مولتی بازی کنی.
ولی اگه پلاست رو اکانت ریجن 1 هست و میخوای با اکانت ریجن 2 هم مولتی بازی کنی که پریمری اکانت ریجن 1 رو Deactive(غیرفعال) کن.بعد اکانت ریجن 2 رو ساختی اونو پریمری کن.
ممنون داداش

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان من پلی 4 دارم ولی اکانت پلاس ندارم خاستم ببینم میشه بدون اکانت بازی هایه رایگان یا دمو رو دانلود کنم بعد رویه هاردم میمونن میتونم افلاین بازی کنم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
دوستان من پلی 4 دارم ولی اکانت پلاس ندارم خاستم ببینم میشه بدون اکانت بازی هایه رایگان یا دمو رو دانلود کنم بعد رویه هاردم میمونن میتونم افلاین بازی کنم
داداش بازی های رایگان برای پلاس دارهاست.نه نمیتونی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر