هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان . یه سوال داشتم
تو حالت استند بای هم کنسول دانلودش رو انجام میده یا تنظیم خاصی داره برای این کار؟ سرعت دانلود کمتر نمیشه ؟
باید گزینه Enable internet connection رو توی Power saving setting بخشه setting تیک بزنی
نه کم نمیشه :)

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
PS4_Compact_Racing_Wheel تو ایران کسی دیده؟
k6n3d5v8hgd5ku98a9bs.jpg

توي ايران هست اومده خيلي وقته

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این بازی torne چطور بازیی هستش؟! حجمش هم 122. مگه! یکی دوبار زدم تا دانلود شه، ولی وقتی اینترنت رو قطع میکنی، دفعه بعد از اول میگیره چرا؟

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
این بازی torne چطور بازیی هستش؟! حجمش هم 122. مگه! یکی دوبار زدم تا دانلود شه، ولی وقتی اینترنت رو قطع میکنی، دفعه بعد از اول میگیره چرا؟

بايد از مودم خاموش كني تا از اول نره وقتي كه مودم اينترنت را قطع ميكني اگه كنسول روشن هست نگاه كن كه ارور بده ولي ديدي اگه هنوز ارور نداده دستگاه را خاموش نكن يا مودم را روشن نكن چون شروع به دانلود ميكنه وقتي ارور داد هر وقت خواستي روش كليك كنيد گزينه دومي را بزن از ادامه شروع به دانلود ميكنه

يادت باشه اگه موقع دانلود كنسول را خاموش كني با بري تنظيمات تيك اينترنت را برداري دانلودت از اول شروع به دانلود ميكنه

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
بايد از مودم خاموش كني تا از اول نره وقتي كه مودم اينترنت را قطع ميكني اگه كنسول روشن هست نگاه كن كه ارور بده ولي ديدي اگه هنوز ارور نداده دستگاه را خاموش نكن يا مودم را روشن نكن چون شروع به دانلود ميكنه وقتي ارور داد هر وقت خواستي روش كليك كنيد گزينه دومي را بزن از ادامه شروع به دانلود ميكنه

يادت باشه اگه موقع دانلود كنسول را خاموش كني با بري تنظيمات تيك اينترنت را برداري دانلودت از اول شروع به دانلود ميكنه
نه اینجوری نیست
من وقتی داشتم آپدیت های bf4 رو دانلود می کردم وقتی کنسول رو خاموش می کردم از اول نمی رفت و همونو ادامه می داد......

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
نه اینجوری نیست
من وقتی داشتم آپدیت های bf4 رو دانلود می کردم وقتی کنسول رو خاموش می کردم از اول نمی رفت و همونو ادامه می داد......

من خاموش كنم از اول ميره ولي روي حالت استند باي هيچ مشكلي پيش نمياد

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول حتما خوانده شود]

همين الان play Station Now راه اندازى شد.
بچه ها چه قيمت هايى هم داره.
uqepa7ud.jpg

7e7yne5u.jpg

آخرین ویرایش:

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
چه قابلیتی داره؟ میشه دانلود کرد؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

تمام بازى هاى گذشته از PS 1 تا PS 2 و PS 3 همه رو داره يكى يكى اضافه ميكنه ميتونيد با PS4 بازى كنيد حتى بعضى بازى هارو چند ساعت هم اجاره ميده.
فقط تست اينترنت تو گزينه هاش هست اگه سرعت تون 5 مگابيت باشه ميتونيد بازى كنيد.

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
چه قابلیتی داره؟ میشه دانلود کرد؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

playstion now میشه بازیارو اجاره کرد که از 3 دلار هست تا 5 دلار و بوسیله استریم میشه بازی کرد یجورایی مثل onlive .اینترنت خدا میخواد که خداروشکر در ایران هست :|

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
تمام بازى هاى گذشته از PS 1 تا PS 2 و PS 3 همه رو داره يكى يكى اضافه ميكنه ميتونيد با PS4 بازى كنيد حتى بعضى بازى هارو چند ساعت هم اجاره ميده.
فقط تست اينترنت تو گزينه هاش هست اگه سرعت تون 5 مگابيت باشه ميتونيد بازى كنيد.

مثلا gta v يا سان اندرس را داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر