هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hesam_gamer

کاربر سایت
Jan 27, 2011
11
نام
حسام
مودمت چیه منم یدونه تندا داشتم یه زمانی اینجوری قاطی میکرد مثلا یه گوشی رو میشناسم یکیو نه

دوستان با یه ایمیل رفته بودم پی اس ان بسازم نصفه ول کردم. چون آدرس نداشتم حالا نه با اون ایمیل کانکت میشه نه دوباره میتونم بسازم میگه این ایمیل موجوده ساین این شو چیکار کنم؟ لطفاراهنمایی کنین
بعد یه آدرس هم میخواستم که باهاش پی اس ان بسازم

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4
مودمم مبین نته یعنی ایراد از مودمه ؟؟ نمیدونم ولی من چند ساعتی با ps4 بهش وصل بودم

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
ریجن چندی؟
uk.playstation.com
us.playstation.com
اوکی شد داداش قربون دستت آدرس یه فروشگاه رو دادم :D

مودمم مبین نته یعنی ایراد از مودمه ؟؟ نمیدونم ولی من چند ساعتی با ps4 بهش وصل بودم
مگه نمیگی مودم های دیگه رو میشناسه کنسول فقط اینو نمیشناسه
خوب نه مشکل از گوشیته نه کنسول مودمت بگیر نگیر داره یه مودم دیگه قرضی بگیر یه تست بکن یا ریستش کن دوباره کانفیگ کن شاید داغ کرده :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا من شنيدم كه تروفي هات فقط درصورت انلاين بودن قابل روئيته. راسته؟؟؟

-------------------------------

راستي الان من اگه دسگاه بخرم چ بازيايي بيشتر ارزش دارن؟؟؟ (رايوالز و واچداگز قطعين ولي بين بازيايي مثل بلك فلگ و اين فيموس و كيلزون شك دارم) بيشتر ادونچري برام مهمه و البته دوست ندارم برام خسته كننده بشه و ابدا با بازيايي ك سختيشون متوسط با بالاست مشكل دارم(كلا خيلي حرفه اي نيستم)

- - -ویرایش - - -

اقا من الان پست سوالات متداومو خوندم و يك سوالي برام پيش اومد:(فقط بگم ك بيشتر حرفم روي ريجن ١-٢ هست ٣ رو ميدونم دايره و مربعش عوضيه)
بجز كييفيت [و شانس] تنها چيزي ك باعث ميشه ريجن برامون مهم باشه فقط خريد dlc هست ك اونم فقط ريجن اكانت با بازي بايد يكي باشه فقط؟؟؟
يعني بجز كيفيت ريجن هاي كنسول هيچ فرقي ندارن؟؟؟
بله تروفیا فقط در صورت انلاین بودن قابل دیدن هست

به نظره من بین اونهایی که گفتی infamous و black flag بهتره . black flag از Infamous به مراتب gameplay گسترده تر و بهتری داری ( از نظر گرافیکی نه ) . میتونی Wolf هم در نظر بگیری اگر شوتر دوست داری

dlc برمیگرده به ریجن بازی و ریجن اکانت . کلا در اجرای بازی ریجن دستگاه هیچ تاثیری نداره و کیفیت ریجنها همه یکسان هست.

باسلام
دوستان یک سوال،
بدون اینترنت هم میشه ریموت پلی بازی کرد؟
نت پیش نیازش هست. چون هردو بایستی psn وصل باشن .

تروفی گرفتن در ps4 فک کنم سخت تر از وان باشه . من تا الان تجربه کنسول سونی رو نداشتم ولی چند روزه دارم اینفموس بازی می کنم تا الان فقط 3 تا تروفی برام باز کرد .آیا فقط این بازی اینطوریه ؟یا کلا تروفی آزاد کردن سخته ؟
infamous اتفاقا تروفی پلاتش هم اونقدرها سخت نیست ( یکی از اسونترینهاست ) ... ولی کلا این چیزا به بازی ربط داره.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام به فن های سنی :d من از بخش (( همه چیز در مورد pc )) تشریف فرما شدم

یه 2 سالی میشد بصورت حرفه ای دور کنسول خط کشیدم پیش اطلاعاتی که من دارم ماله 2012 هست ودیگه هیچی نمیدونم

الان کنسول هک شده یا قرار هک بشه یا هک شده من خبر ندارم اضاع هک ps4 از چه قراره ؟ /:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به فن های سونی من از بخش (( همه چیز در مورد pc )) تشریف فرما شدم :d

یه دو سالی میشه بازی کردن اونم بصورت حرفه ای با کنسول رو خط کشیدم برا همین اطلاعاتم مله ساله 2012 هست

مسخواستم بدونم کنسول هک شده ؟؟ یا قراره هک بشه یا اسن هک شده من خبر ندارم
سلام
نه هک نشده . احتمالش هم مقداری پایینه .
شاید توی 2-3 سال اینده خبری بشه ( چون ویتا الان بیش از 2 سال هست که اومده و خبری از هکش نشده )

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم وقتی کنسول خاموشه دسته شارژ میشه؟؟استند بای چطور ؟ واینکه چقدر طول میکشه تا فول شه ؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این تبدیل دوشاخه برق رو چجوری محکم میکنید سر جاش ؟! :D

من هر کاری میکنم شل هست !! حتی رفتم مغازه یارو 10 -15 تا مختلف امتحان کردم ، همه شل بودن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
اقا روكش انالوگ ها چنده قيمتشون؟؟؟ ميشه يكي عكسي بزاره بگه كجا ميفروشن؟؟؟
عزیز جای دوری نمیخواد بری:
بازار سنتر | محصولات | کنسول‌ها | لوازم جانبی Playstation 4 | لوازم جانبی | نو | روکش ( محافظ ) آنالوگ مخصوص PS4
من خودم از همینجا خریدم کاملا هم راضی هستم از همه لحاظ.هم کیفیتشون بالاست هم توی بازی راحت هستن و هم شل نیستن که بخوان دور بخورن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر