هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
سلامی دوباره
می خواستم بپرسم اگه الان کنسول رو با تاریخ ساخت 2014 بگیرم DAY ONE PACHE روش نصبه یا نه؟
همچنین آپدیت 1.70 چقدر حجم داره
با تشکر

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
یه سئوال در مورد دسته داشتم میخواستم بدونم دکمه هاش چقدر مقاوم هستند مثلا رو فوتبال اگه رو دکمه ها فشار زیاد بدم خراب نمیشن؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بستگی به بازیش داره . بین 40 الا 150مگ . معمولش 70 الا 90 هست.

سلام
واقعا اپدیت کردن 4 کاره سختی نیست که میدن اپدیت میکنن براشون . یعنی اپدیت اتو دانلود میشه و اتو هم نصب میشه و از طریقه manual هم کاره بسیار ساده ای هست.
عجیبه ! دکمه share رو اگر نگه داره بخشه share میاد بالا و گزینه option رو بزنه دوتا نوع map key داره . ممکنه عوض شده باشه ( که نباید بشه ! ) چون یه حالت هست که دوبار کلید share رو میزنی فیلم میگیره و یه حالت هست یک بار کلید شیر رو میزنی فیلم میگره . به هر حال امتحان کنه .
در مورده COD هم بازم ممکن نیست اگر ریجن بازی 3 نیست ... من یاد ندارم اما احتمالش هست بشه کلیدها رو توی بازی تنظیم کرد.
اگر کمکی نکرد بهتره یه Restore Default setting بکنن و یک بار Rebuild Database انجام بدن احتمالا مشکل share حل میشه.
کلا اپدیت هیچ مشکلی به وجود نیورده برای کشی و در ضمن اپدیت باعث عوض شدن setting نمیشه .

ممنون از جوابت اما اپدیت اصلا کاری به کسی نداره که چه من و چه اون بلاخره همچین مشکلی پیش میاد .......
خوب میرم تست میکنم و جواب رو به شما میگم

:|
شما احتمالا اپدیت یه ریجن دیگ رو ریختی روی دستگاه . و احتمال قوی اپدیت ریجن 3 :|

یعنی همچین چیزی امکان داره؟؟
خوب چیکار کنم واسه اینکه درستش کنم ؟؟؟ میتونم مستقیم به رژیون 1 آپ ش کنم؟؟؟؟

عرفان لایو

کاربر سایت
May 9, 2014
76
نام
عرفان
سلام دوستان من تصمیم گرفتم ps4بخرم
می خوام راهنماییم کنید که دستگاه ریفر بهم نندازن
یا تاریخ ساختش 2013نباشه از کجا بدونمps4که می خرم 2014و ریجن2هست؟
برای اپدیت دستگاه باز میشه؟:(

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام دوستان.میخواستم بدونم موقع خرید بازی های دست دوم درصورت استفاده شدن کد انلاین بازی قسمت انلاین بازی از کار میفته؟(هزینه اضافی باید پرداخت بشه؟)ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان.میخواستم بدونم موقع خرید بازی های دست دوم درصورت استفاده شدن کد انلاین بازی قسمت انلاین بازی از کار میفته؟(هزینه اضافی باید پرداخت بشه؟)ممنون
این نسل شما فقط باید هزینه پلاس بدید که بتونید بازی کنید دیگه کد آنلاین وجود نداره .
اون کدی هم که تو بازی ها هست اغلب به DLC یا ... مربوط میشه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
یعنی همچین چیزی امکان داره؟؟
خوب چیکار کنم واسه اینکه درستش کنم ؟؟؟ میتونم مستقیم به رژیون 1 آپ ش کنم؟؟؟؟
بله چرا که نه البته بستگی به خودتون داره . اگه اپدیت رو از سایت us.playstation.com و یا از طریق خود کنسول دانلود کردید که مشکل جای دیگست یا هم ناقص اپدیت شده .اما اگه از طریق اینترنت فایل اپدیت رو گرفتید احتمالا یا اپدیت مشکل داشته یا اپدیت اشتباهی ماله ریجن دیگ بوده. همین عوض شدن دایره و ایکس برای ورود به بازی تنها در صورتی رخ میده که اپدیت ریجن 2 ژاپن یا ریجن 3 ریخته باشید روی دستگاه . همچنین عمل نکردن بعضی ویژگی ها و یا ایجاد مشکل در برخی بخش ها هم به همین دلیله . یا اپدیت ناقص نصب میشه و یا اپدیت اشتباه ریجن دیگر بر روی دستگاه نصب میشه .
خیر بعید میدونم بشه اپدیت رو مستقیم جایگزین کرد . برای اینکار شما باید از طریق سیف مود دستگاه اپدیت مخصوص ریجن خودتون رو دوباره reinstall کنید . برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک برید دوستان کامل راهنمایی میکنند :)

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
روکش آنالوگ ها بره بهتر از این تق تق صدا دادنه رفته رو اعصابم
برا شما هم تق تق میکنه آنالوگ ها یا کلی گفتی صداش مهم نیس؟:d
عجب شانسی دارم من

نه از من هم صدا میده اما صداش در صدای بلند بازی گم میشه:)) اگر ساکت باشه اتاق میتواند روی اعصاب برود :d

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
سلام
نیازی نیست.

ezio connor

کاربر سایت
Jan 9, 2014
110
سلام
یه سوال این camera دقیقا به چه دردی میخوره؟بازی خاصی داره؟ارزش داره جدا بخرم ؟ بعد همین هدستی که داخل کنسول هست تو تهران جایی میشناسید جدا بفروشه بدجور دنبالشم ماله خودم سیمش کنده شده :d تو توپخونه باشه بهتر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
یه سوال این camera دقیقا به چه دردی میخوره؟بازی خاصی داره؟ارزش داره جدا بخرم ؟ بعد همین هدستی که داخل کنسول هست تو تهران جایی میشناسید جدا بفروشه بدجور دنبالشم ماله خودم سیمش کنده شده :d تو توپخونه باشه بهتر
سلام به نظره من الان ارزش نداره
یه سری امکاناته محدود برای OSداره اما توی بازی استفاده خاصی نشده . Voice Command هم میشه از خوده earphone که داخل هست استفاده کرد . بازی هم فقط یه Just Dance هست. به نظرم منتظره اپدیتهای اینده سونی برای دوربین باشی ببینیم چه جور میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر