هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
سلام دوستان . من یه بتلفیلد ۴ رج all گرفتم ، می‌خواستم بدونم که تو استور آمریکا می‌تونم براش پرمیوم بگیرم ؟

یا از هر استوری می‌شه برا این بازی کانتنت خرید ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی بازی رو ریموت کرده رو ویتا تا حالا ؟ لگ اینا داشته ؟ به چه سرعتی تست زدید؟
نت پیش نیازش هست بیشتر . Local Host میشه.
لگ نداشت .
اگر از جای دور توسط ویتا به ps4 بخوای وصل بشی دستکه کم نت باید سرعت دانلودش بالای 3 مگ بر ثانیه باشه تا بشه با لگه کم بازی کرد.

سلام دوستان . من یه بتلفیلد ۴ رج all گرفتم ، می‌خواستم بدونم که تو استور آمریکا می‌تونم براش پرمیوم بگیرم ؟

یا از هر استوری می‌شه برا این بازی کانتنت خرید ؟
Region all همون Region 1 هست. توی استوره ریجن 1 میشه ( امریکا :) )

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
میخوام بزارم تو حالت استندبای دو تا بوق پشت سر هم میزنه چرااا ؟ :( قبلا اینطوری نبود بعد آپدیت اینطوری شد .. میخوام خاموش روشن کنم چیزی نیس فقط زمانی که میزارم استندبای دو تا بوق سریع پشت هم میزنه .. مشکلی هست یعنی ؟؟
ریجین 1 هست دستگام

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
Region all همون Region 1 هست. توی استوره ریجن 1 میشه ( امریکا :) )
پس میشه این بازی رو که از کانادا خریداری شده تو اکانت آمریکا استفاده کرد ؟

چون می‌خواستم بتلفیلد پرمیوم رو از استور آمریکا بگیرم می‌ترسیدم با بازی مچ نباشه و کار نکنه contenti که خریدم

برای همین سوال کردم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از نظر بازیو مالی و این حرفا که مشکلی ندارم من :| یه اکانتم با پول و کلی بازی باحال برا 4 دارم درحال حاضر فقط میخواستم بدونم الان نخرم چیزیو از دست میدم که ظاهرا نمیدم :D
بازیم فقط I SS و WD باقیشونو رو نسل 7 رفتم ! ( بجز KZ 8-| که کلا از کیلزونها خوشم نمیاد )
امیدوارم به مناسبت ورود من به نسل 8 سونی ماه دیگه یه بازی درست حسابیو برا پلاس بذاره :D ( اینو قبلا بازی کردم البته بازیشم باحاله :D )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میخوام بزارم تو حالت استندبای دو تا بوق پشت سر هم میزنه چرااا ؟ :( قبلا اینطوری نبود بعد آپدیت اینطوری شد .. میخوام خاموش روشن کنم چیزی نیس فقط زمانی که میزارم استندبای دو تا بوق سریع پشت هم میزنه .. مشکلی هست یعنی ؟؟
ریجین 1 هست دستگام
احتمالا بالا باگه نرم افزاری هست. احتمالا فیکسش میکنن. نه مشکلی نیست.

پس میشه این بازی رو که از کانادا خریداری شده تو اکانت آمریکا استفاده کرد ؟

چون می‌خواستم بتلفیلد پرمیوم رو از استور آمریکا بگیرم می‌ترسیدم با بازی مچ نباشه و کار نکنه contenti که خریدم

برای همین سوال کردم
اره کانادا هم Region 1 محسوب میشه مشکلی نداره . به هر حال هرچی اکانت primary بخری با زیر مجموعه اکانتها به اشتراک میزاره .
امریکا و کانادا هردو ریجن 1 محسوب میشن البته psn کارت و استوراشون جداست.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب ما هم تو این زمان بی بازی ای کنسول رو گرفتیم . یدونه ISS و یکی دو تا ایندی مجانی از پلاس بگیرم کافیه فعلا تا Wlofnstein و WD بیاد . مبارکم باشه :D (البته هنوز نرسیده :D)

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ایا رجیون 1 دارای مشکلاتی هست که اینقدر ارزونتر به رجیون 2 هست.
خواهشا راهنماییم کنید تا به مشکل نخورم

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ایا رجیون 1 دارای مشکلاتی هست که اینقدر ارزونتر به رجیون 2 هست.
خواهشا راهنماییم کنید تا به مشکل نخورم
ریجن یک های لانچ مشکل داشتن بعد اون من نشنیدم کسی مشکلی داشته باشه . دستگاهت داغ کرد نگران نشو . صدای فن دراومد نگران نشو
ریجن کنسول به بازیا یا اکانتت هم ربطی نداره
( اینا جواب سوالایی بود که ممکن بود بپرسی :D )
دلیل خودشون برا قیمت کمتر اینه که ریجن 1 رو ارزون تر میخرن و وارد میکنن 8-|

Last edited by a moderator:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ریجن یک های لانچ مشکل داشتن بعد اون من نشنیدم کسی مشکلی داشته باشه . دستگاهت داغ کرد نگران نشو . صدای فن دراومد نگران نشو
ریجن کنسول به بازیا یا اکانتت هم ربطی نداره
( اینا جواب سوالایی بود که ممکن بود بپرسی :D )
دلیل خودشون برا قیمت کمتر اینه که ریجن 1 رو ارزون تر میخرن و وارد میکنن 8-|

یعنی اگر تولید 2014 باشه خوبه دیگه.درسته؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
یه سئوال داشتم بازی های انحصاری PS4 بهتره یا X ONE ؟

نسل قبل که سونی تو بازی های انحصاری یک سر و گردن از رقیباش بالاتر بود به علت داشتن بازی های انحصاری فوق العاده
تو این نسل هم که قرار بازی های انحصاری خوبی تا اینجا بیاد که من فکر میکنم این نسل هم سونی در زمینه ی انحصاری بهتر عمل میکنه

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
نسل قبل که سونی تو بازی های انحصاری یک سر و گردن از رقیباش بالاتر بود به علت داشتن بازی های انحصاری فوق العاده
تو این نسل هم که قرار بازی های انحصاری خوبی تا اینجا بیاد که من فکر میکنم این نسل هم سونی در زمینه ی انحصاری بهتر عمل میکنه

میشه اسم چنتا رو بگی؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی اگر تولید 2014 باشه خوبه دیگه.درسته؟
بله خوبن ولی بازم من مطمئن نیستم ( میگم خوبن چون نشنیدم کسی بگه خرابه )
یه سئوال داشتم بازی های انحصاری PS4 بهتره یا X ONE ؟
همش سلیقه ایه دوست من ! مثلا نسل قبل یه سری از دوستان از هیلو و گیرز بدشون میومد ! ( انحصاری 360 ) ولی اکثر ملت عاشق آنچارتد و tlou و اینفیمس بودند . (انحصاری 3 )
الانم باز همین شکله با این تفاوت که این نسل مایکرو به ادعای خودش میخواد از نظر انحصاری قدرتمند ظاهر بشه ... اونوریا fable -Geow - Halo بازیای انحصاری معرفی نشده دارند اینوریا هم order U4 و بازیای معرفی نشده دارند .
اگه میخوای 1 بخری ( یا اگه میخوای 4 ـتو بفروشی 1 بخری ) صبر کن برای E3 که حدودا 20 خرداد برگزار میشه . کنفرانسا رو ببین یا حداقل تریلر بازیای که معرفی میشه رو ببین هرکودومو که بیشتر حال کردی اونو بخر.
ولی تجربه ثابت کرده بازیای indie پی اس ان یه چیز مافوق بشری هستند :D ( از نظر باحال بودن ! ) مثلا hotline miamiو ... بازم میگم سلیقه ـست ;)
---
دوستان کنسول ساخت 2014 رو پشتش مینویسه 4D ؟

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
دوستان من ميخوام پرميوم بتل ٤ رو بگيرم اما بازيم و اكانتم ريجن ٢ حالا اگه بخوام پوند انگليس بگيرم زياد در مياد واسم ميتونم برم يه اكانت امريكا بسازم بعد از اونجا دلار بخرم و پرميوم بشم؟؟؟روي اكانت ريج ٢م پرميوم ميشم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر