هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
سلام دوستان .
ببخشید میدونم که سوالم مبتدی هستش !!
سوالم اینه که من کنسول PS4 رو مدل REGIN 2 خریدم ! اکانت PSN PLUS هم REGIN 1 هست !!
آیا این تفاوت که اکانتم ریجن 1 هست اما کنسول ریجن 2 هست با آنلاین بازیها به مشکل نمیخورم ؟؟
البته میدونم که باید ریجن بازی که میخرم با ریجن اکانتم یکی باشه !
اما سوال منه اینه که چون ریجن اکانتم با کنسول فرق داره بعدا به هر گونه مشکل نمیخورم ؟
نخیر هیچ مشکلی نخواهید داشت

شما برای دسترسی به بخش انلاین حتی نیاز به همسان بودن ریجن بازی و اکانتتون هم ندارید. این همسان بودن فقط برای خرید DLC‌ ها نیاز هست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
برای playstation app ورژن ios آپدیت اومده و یه سری امکانت به برنامه اضافه کرده :x
از جمله تغییر عکس پروفایل و notification
یه اپدیتی چند وقت پیش برای اندروید هم اومده بود که broadcast رو اضافه کرده بود منظور همونه یا نه جدیدتره؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اگه توی منوی کنسول گیر کنه مشکل از چیه ؟؟ نرم افزاریه ؟؟؟ مثلا بریم رو پیام ها یا دوستان ولی توش نره و هنگ کنه در واقع ... !!! حدودا 2 بار تا الان واسم پیش اومده اینطوری شده
خود به خود بعد چند مین حدودا 10 مین اوکی میشه البته میخواستم بدونم مشکلی نداره اینطوریه ؟؟؟؟
ممنون

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
یه اپدیتی چند وقت پیش برای اندروید هم اومده بود که broadcast رو اضافه کرده بود منظور همونه یا نه جدیدتره؟
نه
این آپدیت شامل قابلیت تغییر عکس پروفایل و notification و ارسال درخواست دوستی با mail و یه سری قابلیت دیگه از جمله برطرف کردن یه سری باگ هستش

- - -ویرایش - - -

اگه توی منوی کنسول گیر کنه مشکل از چیه ؟؟ نرم افزاریه ؟؟؟ مثلا بریم رو پیام ها یا دوستان ولی توش نره و هنگ کنه در واقع ... !!! حدودا 2 بار تا الان واسم پیش اومده اینطوری شده
خود به خود بعد چند مین حدودا 10 مین اوکی میشه البته میخواستم بدونم مشکلی نداره اینطوریه ؟؟؟؟
ممنون
معمولا ایراد از نت هستش که کنسول می خواد دوستات رو لود کنه ولی نت سرعتش کمه گیر میکنه
این مشکل موقع لود فرندها تو ps3 خیلی اذیت می کرد!!!!!

ghost dark

کاربر سایت
Jul 14, 2013
16
نه
این آپدیت شامل قابلیت تغییر عکس پروفایل و notification و ارسال درخواست دوستی با mail و یه سری قابلیت دیگه از جمله برطرف کردن یه سری باگ هستش

- - -ویرایش - - -

معمولا ایراد از نت هستش که کنسول می خواد دوستات رو لود کنه ولی نت سرعتش کمه گیر میکنه
این مشکل موقع لود فرندها تو ps3 خیلی اذیت می کرد!!!!!
سلام.. پس چرا برای من که خود اکسپریا Z هم هست آپدیتی برای PS APP نیومده :( ورژنش 1.6 هست ورژن جدیدش میگن 1.70 هست از کجا بگیرم؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4

حدود 1 ساعت پيش آپديتى براى PlayStation App گوشى Iphone اُمد.
تا چند ساعت ديگه آپديت 1.70 براى PS4 ارائه ميشه.
gudajy6a.jpg

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام.. پس چرا برای من که خود اکسپریا Z هم هست آپدیتی برای PS APP نیومده :( ورژنش 1.6 هست ورژن جدیدش میگن 1.70 هست از کجا بگیرم؟
شما باید دنبال نسخه ی اندروید باشین...احتمالا آپدیت اندروید هم تو همین چند روز میاد

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
حدود 1 ساعت پيش آپديتى براى PlayStation App گوشى Iphone اُمد.
تا چند ساعت ديگه آپديت 1.70 براى PS4 ارائه ميشه.
gudajy6a.jpg

داش این برنامه به چه دردی میخوره ؟؟ ارزش داره به نظرتون ؟؟؟ من اینو نصب کردم رو موبایلم اما قابلیتاشو متوجه نشدم ! یه توضیح میدی بی زحمت

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
داش این برنامه به چه دردی میخوره ؟؟ ارزش داره به نظرتون ؟؟؟ من اینو نصب کردم رو موبایلم اما قابلیتاشو متوجه نشدم ! یه توضیح میدی بی زحمت

ببین مثلا میتونی از گوشیت به عنوان کیبرد استفاده کنی واسه ps4 که خیلی سرعت تایپ میره بالا (من خیلی استفاده میکنم)
میتونی به عنون دسته استفاده کنی اما فقط برای منو
تو این ورژن جدیدش اواتار هم میتونی عوض کنی با موبایل
مسیج هم میتونی بدی به دوستای psn و مسیج دریافت کنی.. (جدا از پیام متنی...عکس هم میشه فرستاد و میشه عکس سیو هم کرد تو گوشی)
و یه سری چیزای دیگه..
(اینم کلا میگم برای کسایی که نمیدونن )
:
قبلش باید بری تو قسمت connect to ps4 و دستگاهو میشناسه میزنی روش و ...بعدش میری تو Settings خود ps4 و گزینه playstation app رو میزنی و یه کد بت میده وارد میکنی و اتصالش برقرار میشه..

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA

براى تكميل تر شدن صحبتهاى آقا روزبه
شما ميتونى نقاشى بكشى و بصورت 3D بفرستى تو بازى هاى دوربين و با اون بازى كنى. تمام خريدهاى اينترنتى از Store رو هم ميتونى انجام بدى و از راه دور بزنى براى دانلود روى PS4.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خب دوستان برا منم آپدیت 1.7 اومده ... 194 مگ هست ... چه امکانات توپی اضافه شده ... بهترین امکانش اینه که از گیم پلی فیلم بگیری بزنی تو فلش ... نشون همه بدی فخر فروشی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر