هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا ممنون از راهنماییت خیلی بدردم خورد
با این حساب دیگه ps3 نمیخرم چون میگی کالکشن uncharted داره برای ps4 میاد نمیدونی کی میاد این کالکشن برای ps4 ؟؟؟
راستی یه سوال دیگه !؟
the last of us که قراره برای ps4 بیاد دقیقا داستان و همه جیزش مثه همونیه که توی ps3 بود یا یه نسخه ی جدیده ؟!؟! چون آخه روش نوشته the last of us remastered این کلمه remastered چیه و به چه معنیه ؟؟؟
gta v هم برای ps4 میاد ؟؟؟
کلا این بازیها تاریخ انتسارشون کی هست برای ps4 ؟؟؟
شرمنده حرفام زیاد شد
...
Uncharted Collection ظاهرا تو راه هست اما هنوز به صورت کاملا رسمی اعلام نشده .
TLOU هم بله همه چیش با ps3 یکی خواهد بود ( اصلا همونه فقط با ارتقای گرافیک و DLC ها ) .
Remastered یا HD یا REMAKE کلا دسته ای هستن که به بازیهایی که از نسخه های پیشین خود ارتقا دادن میشن میگن D: >_< این Remastered و HD توی یه دسته هستن . مثل HD collection ها .
GTA V هیچ حرفی برای عرضه روی 4 وone نشده ازش .
TLOU که تابستان امسال میاد اگر اشتباه نکنم.

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
از کجا بدونم چه قدر به اتمام پلاس مونده ؟
از کجا بدونم چه قدر موجودی در پی اس استور دارم ؟
من الان یه شارژ 10 دلاری خریدم چطوری وارد کنم ؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام می خواستم ببینم از dc بخرم یا ps4store.ir ؟
بگم اپدیت کنند یا نه؟
Dc معتبره؟
به نظر من خب صبر کن از بازی سنتر بخر ولی اگه صبر نمی تونی بکنی از دی سی بخر من از دی سی خریدم راضی هستم و الان یه 4 ماه هست دارمش عالیست واقعا :D

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
دوستان در مورد دستگاه ساخت 2014 ریجن یک این جواب درسته؟

پلمپ اینا از اون برچسب آبی ها هست یا برچسب بی رنگ؟ با تشکر ---------------------------------- پاسخ DC: بی رنگ است . پلمپ آبی فقط برای ماه های اول بود

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
دوستان هیچی نشده آنالوگ سمت چپ من یه چاک برداشت و داره به فنا میره! جالبه دوتا دسته هم دارم خیلی فشار به سه دسته نیست و میانگین روزی ۱ ساعت بازی میکنم ولی بازم داره از بین میرهه! راهی پیدا نشده برا نگهداری از آنالوگ؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
اقا کمک :|
رفیق من رفته Ps4 خریده با یک کارت پلاس . الآن هر چی کد رو میزنه پلاس رو قبول نمیکنه . من بخوام بخرم از کجا بفهمم پلاسش اصل هست یا نه ؟ کار کرده هست یا نه ؟ کمــک

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
رفیق من رفته Ps4 خریده با یک کارت پلاس . الآن هر چی کد رو میزنه پلاس رو قبول نمیکنه . من بخوام بخرم از کجا بفهمم پلاسش اصل هست یا نه ؟ کار کرده هست یا نه ؟ کمــک
خب از یه فروشگاه معتبر (مثلا بازی سنتر گزینه خوبیه) خرید کن که سرت کلاه نره

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

کشور پلاست با کشور اکانتت یکیه؟ فکر می کنم نباشه

خب از یه فروشگاه معتبر (مثلا بازی سنتر گزینه خوبیه) خرید کن که سرت کلاه نره

بازیسنتر کنسول نداره فعلا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما نمیتونی در واقع هر کارته پلاسی رو بود بخری redeem کنی . هر کشوری کارت پلاس خودش رو در واقع داره . به دلیله واحد پولی . فکر میکنم ایران هم اکثرا us و uk و امارات باشه
باید حواسش باشه محله ساخت اکانت با کارته پلاس یکی باشه . نه فقط ریجنه کلی
مثلا حتی کارته پلاس کانادا و امریکا هم جدا هست و باهم کار نمیکنه با اینکه جفت یه واحد پولی هستن و ریجن 1 !

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
357
نام
Alp
دوستان در مورد دستگاه ساخت 2014 ریجن یک این جواب درسته؟
دوست گرامی اینو تو یک سایت دیگه با نام کاربری امیر در تاریخ امروز ساعت 04:09:14 پرسیده بودی!!! دمت گرم که آدم جست و جو گر و محققی هستی.نوشته من الان بی ربط بود از همه پوزش میخوام..!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر