هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
شاید این سوال من تکراری باشه

من پلاس یکساله گرفتم ، بازی Dead nation رو گرفتم لینکاشو با پر.و.کسی روی لپ تاپ دانلود زدم
مثل پی اس ویتا دادم به خوردش

بعد از اتمام دانلودش آپدیتش رو هم دانلود کردم ولی از ایراد میگیره
ارور e-80f00800 میده

کسی از دوستان اگه راهنمایی کنه ممنون میشم

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
شاید این سوال من تکراری باشه

من پلاس یکساله گرفتم ، بازی Dead nation رو گرفتم لینکاشو با پر.و.کسی روی لپ تاپ دانلود زدم
مثل پی اس ویتا دادم به خوردش

بعد از اتمام دانلودش آپدیتش رو هم دانلود کردم ولی از ایراد میگیره
ارور e-80f00800 میده

کسی از دوستان اگه راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام

دوست عزیز شما فقط با خود کنسول باید بازی را دانلود کرده و بازی کنید

نمی توانید بازی را با pc یا لب تاب دانلود کرده و به کنسول منتقل کنید به خاطر همین این ارور را می دهد.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دوستان اگر کسی بخواد متال گیر به صورت دیجیتالی دانلود کنه ۲نفر میتونن ازش استفاده کنن مثل ps3؟ واینکه اگر کسی دانلود کرده چند گیگ؟ با سپاس

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
دوستان اگر کسی بخواد متال گیر به صورت دیجیتالی دانلود کنه ۲نفر میتونن ازش استفاده کنن مثل ps3؟ واینکه اگر کسی دانلود کرده چند گیگ؟ با سپاس

کلا 2 نفر نمی توانید از یک بازی دیجیتالی استفاده کنید اگر اینطور میشد که قانون کپی رایت نمی گذاشتند.

بازی های فیزیکی ایران هست که دست دوم خرید و فروش می شود البته به خاطر گران بودن بازی ها در ایران می باشد وگر نه که برا اونها 50 دلار پولب نیست.

حجمش 3600 مگ حدودا هست.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
کلا 2 نفر نمی توانید از یک بازی دیجیتالی استفاده کنید اگر اینطور میشد که قانون کپی رایت نمی گذاشتند.

بازی های فیزیکی ایران هست که دست دوم خرید و فروش می شود البته به خاطر گران بودن بازی ها در ایران می باشد وگر نه که برا اونها 50 دلار پولب نیست.

حجمش 3600 مگ حدودا هست.
اخه تو ps3 میشد ۲نفر استفاده کنن ممنونم پس مجبورم فیزیکی بگیرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اخه تو ps3 میشد ۲نفر استفاده کنن ممنونم پس مجبورم فیزیکی بگیرم

حجمش 3600 مگ حدودا هست.

بله میشه مشکلی نداره .
یک اکانت میتونه ماکسیمم روی دو دستگاه فعال بشه نه بیشتر
هردو میتونید از محتویات اکانت استفاده کنید.
موفق باشید :)

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
بله میشه مشکلی نداره .
یک اکانت میتونه ماکسیمم روی دو دستگاه فعال بشه نه بیشتر
هردو میتونید از محتویات اکانت استفاده کنید.
موفق باشید :)

منظور شما یعنی این هست که 2 کنسول ps4 با یک اکانت هر دو می توانند از محتویاتش استفاده کنند؟ حتی همزمان ؟

شما خودت امتحان کردی ؟ یا می تونید منبع بدید؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منظور شما یعنی این هست که 2 کنسول ps4 با یک اکانت هر دو می توانند از محتویاتش استفاده کنند؟ حتی همزمان ؟

شما خودت امتحان کردی ؟ یا می تونید منبع بدید؟
پس این همه سونی از Share صحبت کرد چی بود D:
FAQ سونی رو بخونید .
در ضمن کلا این قضیه فعال سازی اکانت مربوط به 4 نمیشه. در کل هر اکانت روی دو دستگاه مختلف متونه فعال بشه و از محتویتا استفاده بشه .
همچنین روی یک دستگاه اکانت Primary امکانت خودش رو با Sub account ها share میکنه

silver.stone

کاربر سایت
Jan 20, 2014
23
نام
مجید
سلام دوستان یه سوال در مورد بکاپ گرفتن از سیو بازیها بر روی فلش داشتم همون روشی که تو تاپیک گذاشته شده برای بازیهایی که سیوشون پاک میشه قابل استفاده هست؟؟؟
اگه جواب مثبته چجوری از اون بکاپ دوباره برای ادامه بازی استفاده میشه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان یه سوال در مورد بکاپ گرفتن از سیو بازیها بر روی فلش داشتم همون روشی که تو تاپیک گذاشته شده برای بازیهایی که سیوشون پاک میشه قابل استفاده هست؟؟؟
اگه جواب مثبته چجوری از اون بکاپ دوباره برای ادامه بازی استفاده میشه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام عزیز
USB رو میزارید و میرید قسمت setting و وارد بخشه Application Saved Data Management میشد .
اینجا گزینه اولی یعنی Save Data In System storage رو بزنید یک گزینه داره Copy To USB Storage Device . این روش اجازه کپی کردن save ها رو توی USB میده .
برای کپی کردن دوباره save ها باید گزینه Saved Data On USB Storage Device رو بزنی و گزینه Copy To System رو انتخاب کنی و save های مورد نظر رو کپی کنه
بله اگر save بازی پاک بشه و backup داشته باشید از save ها میتونید دوباره کپی کنید.
راه ساده تر هم اگر plus دارید دستگاه به صورت default (پیش فرض ) از save ها روی cloud storage خودش backup میگیره.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من نمیدونم اینجا جاش هست که بپرسم یا نه ولی یکی از اقوام نزدیک اوایل تابستون می خواد بیاد ایران (از کانادا) . من موندم بهش بگم که برای یک ps4بیاره یا نه؟ اگه بگم حدود 300-400 تومان سود می کنم ولی می خیلی می ترسم که خرابی داشته باشه و دیگه نمی توننم از گارانتیش استفاده کنم (مخصوصا هم که خیلی ادم بدشانسی هستم). چیکار کنم؟ بگم برام بیارن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر