هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
یه سوال داشتم خارج از موضوع این تایپک هست ولی بازم ربط داره ... میخوام ببینم واقعا این احساس منه یا نه واقعا مشکلی هس اینطوری ... فیفا 14 رو بازی میکنم قسمت سیسن .. بعضی اوقات کسایی که عقبن استارت میزنن بعد میان تو بازی بعد چند ثانیه یه ارور میاد و من مثلا میرم ببینم نتیجه رو زده به نامه من اما در عین ناباوری هیچی ثبت نکرده !!!!! آخه بازی بدون لگ داره اجرا میشه من نمیتونم بگم از نتم دی سی شده ... حالا اینا به درک .. نوش جانشون اصلا .. دیروز یکی این کارو کرد از اون کارش به بعد من هر بازی میکنم دقیقه 60 به بعد بازیم قطع میشه .. واقع این حرفم خیلی عجیبه .. شاید هیچکی باور نکنه ولی بخدا همینطوریه ... کل بازیو بدون دلی و لگ بازی میکنم دقیقه 60و70 به بعد بازی دی سی میشه ... واقعا موندم آخه یعنی چی. .. ویروسی انداختن رو کنسولم ؟ دی یعنی راهی هست کاری کرد !!!؟ نمیدونم والا خودمم موندم یعنی چی ... از بازی میپره بیرون حداقل ارتباط با Ea قطع شه ی چیزی ولی آخخه وصله و فقط از اون بازی دی سی میشه ... از دیروز اینطوریه دقیقا .. چی کنم دوستان ... نزدیک 10 تا بازی جلو بودم دقیقه 60 70 اومده بیرون :(
دقیقا مال منم همین طوری شده هیچ بازی تموم نمیشه همشون وسطش اینجوری میشه

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
برای share کردن رو face.book یا you.tube باید تجهیزات راه بندازیم رو PS4؟ :d

فعلا با دکمه share میتونی عکس و ویدیو چند لحظه قبل بازی رو روی اکانت توییتر و فیسبوقت شر کنی
فعلا امکان یوتوب وجود نداره

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
2edegaju.jpg

کل گیم ها یه طرف.... پروژه Media Molecule یه طرف :D.

Sent from Valhalla.

Attachments

• uploadfromtaptalk1395590917125.jpg
    uploadfromtaptalk1395590917125.jpg
    50.9 KB · مشاهده: 12

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
درود به همه بچه های گل انجمن :D سال نوتون هم مبارک :D

کل گیم ها یه طرف.... پروژه Media Molecule یه طرف :D.
آره واقعا ! بچه ها این پروژه مدیا مولکول به کجا رسید ؟ کسی خبر داره ازش ؟ به کل فراموش کرده بودم این استودیو رو ! :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
من یه سوال دارم. ماکروسافت روی آنلاین خیلی سرمایه گذاری کرده. Titanfall و Plant vs Zomie هر دو آنلاین و موفق بودند می خواستم سوال کنم سونی هم برنامه ای واسه این موضوع داره یا نه؟ ممنون

[h=3]Tom Clancy's The Division البته با کیفیت بهترتر:d[/h]

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
آره واقعا ! بچه ها این پروژه مدیا مولکول به کجا رسید ؟ کسی خبر داره ازش ؟ به کل فراموش کرده بودم این استودیو رو ! :D
ظاهراً گیمی درکار نبوده فقط میخواستن نشون بدن سخت افزار ps4 تا چه حد میتونه کارایی داشته باشه + آزادسازی پتانسیل موو و از این چیزا :D.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دقیقا مال منم همین طوری شده هیچ بازی تموم نمیشه همشون وسطش اینجوری میشه

داداش احتمال میدم از خود ea باشه آخه انگار خارجی ها هم میدونن امروز یه نفر عقب افتاد ول کرد دسترو با میکروفون میخندید :D به انگلیسی میگفت الان میاد بیرون :D عجیب بود !!
فکر کردم از اینترنت خودمونه که انگاری اینطوری نیس. .. ایشالله حل شه .. من آخرین بار ساعت 4 بازی کردم هنوز همونطوری بود اما دقیقه 45 اومد بیرون ...
دوستان عزیز کسی بازی کرد و مشکل حل شده بود اینجا یه اطلاع بده ممنون میشم
خیلی مخلصیم یا علی

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
داداش احتمال میدم از خود ea باشه آخه انگار خارجی ها هم میدونن امروز یه نفر عقب افتاد ول کرد دسترو با میکروفون میخندید :D به انگلیسی میگفت الان میاد بیرون :D عجیب بود !!
فکر کردم از اینترنت خودمونه که انگاری اینطوری نیس. .. ایشالله حل شه .. من آخرین بار ساعت 4 بازی کردم هنوز همونطوری بود اما دقیقه 45 اومد بیرون ...
دوستان عزیز کسی بازی کرد و مشکل حل شده بود اینجا یه اطلاع بده ممنون میشم
خیلی مخلصیم یا علی
اره داداش از خود ea هستش من دیشب با یکی از این کارشناساشون چت کردم گفت صبر کنید داریم درستش میکنیم

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
یه سوال داشتم خارج از موضوع این تایپک هست ولی بازم ربط داره ... میخوام ببینم واقعا این احساس منه یا نه واقعا مشکلی هس اینطوری ... فیفا 14 رو بازی میکنم قسمت سیسن .. بعضی اوقات کسایی که عقبن استارت میزنن بعد میان تو بازی بعد چند ثانیه یه ارور میاد و من مثلا میرم ببینم نتیجه رو زده به نامه من اما در عین ناباوری هیچی ثبت نکرده !!!!! آخه بازی بدون لگ داره اجرا میشه من نمیتونم بگم از نتم دی سی شده ... حالا اینا به درک .. نوش جانشون اصلا .. دیروز یکی این کارو کرد از اون کارش به بعد من هر بازی میکنم دقیقه 60 به بعد بازیم قطع میشه .. واقع این حرفم خیلی عجیبه .. شاید هیچکی باور نکنه ولی بخدا همینطوریه ... کل بازیو بدون دلی و لگ بازی میکنم دقیقه 60و70 به بعد بازی دی سی میشه ... واقعا موندم آخه یعنی چی. .. ویروسی انداختن رو کنسولم ؟ دی یعنی راهی هست کاری کرد !!!؟ نمیدونم والا خودمم موندم یعنی چی ... از بازی میپره بیرون حداقل ارتباط با Ea قطع شه ی چیزی ولی آخخه وصله و فقط از اون بازی دی سی میشه ... از دیروز اینطوریه دقیقا .. چی کنم دوستان ... نزدیک 10 تا بازی جلو بودم دقیقه 60 70 اومده بیرون :(
منکه تا حالا همچین مشکلی نداشتم یعنی نشده وسط بازی همینطور بیاد بیرون مگر اینکه حریفم خودش بیاد بیرون که نتیجه و امتیاز برای من ثبت شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر