هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام بنده می خواستم اطاعاتی رو در زمینه محل ساخت کنسول های سونی و اطلاعات روی لیبل بدم: از زمانی که کنسول پلی استیشن از 1995 عرضه شد و سری های بعدی یعنی ps2 و ps3 و هم اکنون ps4 وارد بازار شد ، فقط در ریجن آمریکاست که تمام اطلاعات ساخت اعم از تاریخ دقیق ساخت و همچنین اسم شهری که کنسول ساخته شده درلیبل درج میشه. در لیبل کنسول ریجن های دیگر فقط تاریخ ساخت به صورت َA B C D نوشته میشه . من طبق تحقیقاتی که کردم متوجه شدم که سونی از کد های اسمی در کنسول های قبلیش هم استفاده کرده مثلا :
در لیبل کنسول های پلی استیشن 1 : made in japan SKD ، made in japan MKM ، made in japan SKZ به ترتیب یعنی اینکه کنسول در: S.EMCS KISARAZU JAPAN و MINOKAMO JAPAN و S.EMCS KOHDA AICHI JAPAN ساخته شده
در کنسول های پلی استیشن 2: سری 3000 ساخت ژاپن بود و از سری 5000 تولیدات به چین منتقل شد ولی سری فت ساخت فاکسکان نبود چون در لیبل محل تولید، عبارت : MAINTEK SUZHOU CHINA ذکر شده بود
در پلی استیشن 3 : تولیدات محدودی از سری اول ساخت ژاپن بود (made in japan SKZ ) ودر سری های بعد نوع فت عبارت made in china MTK یا همان MAINTEK SUZHOU CHINA نوشته شده بود از سری اسلیم به بعد عبارت made in china FOX نوشته شده بود که یعنی تولید در فاکسکان
در کنسول پلی استیشن4 تولیدات بسیار محدودی در ژاپن انجام شد که در لیبل این کنسول ها نیز عبارت made in japan SKZ مشاهده میشود ولی در بقیه عبارت made in china FOX نوشته شده
اونطور که من فهمیدم در چین اسم فاکسکان اسم یک شهرک صنعتی در شمال چین و کارخانه ای که ps4 تولید میکنه اسمش Hongfujin Yantai هستش که در همین شهرک قرار داره
امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم . این نتیجه ماه ها تحقیقاتم بود.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من یه ایدی روی کنسول دارم الان میخوام یکی دیگه بسازم نمیدونم چطوری و از کجا باید یکی دیگه بسازم داخل منوهاش گشتم چیزی پیدا کردم

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
سلام دوستان . من دستگام ریجن 1 هست. 2شاخش به پریزهای ایران نمیخوره به همین خاطر یه تبدیل ساده براش گرفتم ولی هردفه به برق وصل میکنم دستگارو جرقه میزنه. مال شما هم اینجوریه؟ باید اداپتور براش بگیرم؟ با یکی صحبت کردم گفت احتمالا 120 ولت هست و اینطوری میسوزه. یه سکته ناقص زدم.. اگه میشه راهنماییم کنید

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام دوستان . من دستگام ریجن 1 هست. 2شاخش به پریزهای ایران نمیخوره به همین خاطر یه تبدیل ساده براش گرفتم ولی هردفه به برق وصل میکنم دستگارو جرقه میزنه. مال شما هم اینجوریه؟ باید اداپتور براش بگیرم؟ با یکی صحبت کردم گفت احتمالا 120 ولت هست و اینطوری میسوزه. یه سکته ناقص زدم.. اگه میشه راهنماییم کنید
تبديل رو عوض كن

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
این اتفاق روی شارژر های لپ تاپم میوفته . اگه حساسیت داری روش کابل برق رو اول به پریز بزن بعد وصل کن به PS4 تا این اتفاق نیوفته
بحث حساسیت نیست ترسیدم کنسول بسوزه. پس به نظر شما مشکلی نیست؟ بهتر نیست یه ترانس 120 براش بگیرم؟ ممنون

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بحث حساسیت نیست ترسیدم کنسول بسوزه. پس به نظر شما مشکلی نیست؟ بهتر نیست یه ترانس 120 براش بگیرم؟ ممنون

مولتی ولتاژه کنسول و موردی نداره و ترانس اینا نمیخواد!!!
همون اول کابل رو بزن بعد روشنش کنی کافیه!

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
همین کافیه؟ یعنی ایراد از تبدیل 2شاخس؟
تبديل ها اكثراً استاندارد نيستن.
سر همين تبديل خراب من شارژر دوربين عكاسيم رو فكر كردم خرابه بردم نمايندگى الكى كلى الاف شدم.
عزيز ترانس نميخواد PS4 اتو ولتاژ است.

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
یه سوال دارم
راهی هست که بازیهای ps4 که به صورت دیجیتالی خریده میشن رو با PC دانلود کرد و به کنسول منتقل کرد ؟ یا مثل ps3 کابل lan به کنسول و pc وصل کنیم و با دانلود منیجری چیزی بازیا رو دانلود کنیم ؟
چون من شبا فقط میتونم دانلود کنم :(

کمک

کاربر سایت
Feb 14, 2013
75
اقا شنبه دستگاه می رسه تو دستم تو رو خدا به ای ن سوال جواب بدید
1 ابدیت جدید با لینک مستقیم لطف می کنید
2 دستگاه اگه یه روزی هک بشه من این جا می تونم دستگاهم کپی خور کنم دیگه
3 بازی چی بگیرم بهتره
4 بازی دانلودی ps4 چقدره و کدام سایت همش داره برای دان میشه ابدیت و بازی ها رو با فلش ریخت

- - -ویرایش - - -

3 بازی چی بگیرم بهتره
4 بازی دانلودی ps4 چقدره و کدام سایت همش داره برای دان میشه ابدیت و بازی ها رو با فلش ریخت

- - -ویرایش - - -

اقا شنبه دستگاه می رسه تو دستم تو رو خدا به ای ن سوال جواب بدید<br>
1 ابدیت جدید با لینک مستقیم لطف می کنید<br>
2 دستگاه اگه یه روزی هک بشه من این جا می تونم دستگاهم کپی خور کنم دیگه <br>
3 بازی چی بگیرم بهتره <br>
4 بازی دانلودی ps4 چقدره و کدام سایت همش داره برای دان میشه ابدیت و بازی ها رو با فلش ریخت<br>
<br>

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
3 بازی چی بگیرم بهتره

- - -ویرایش - - -

3 بازی چی بگیرم بهتره

<br>
<br>
1.http://forum.bazicenter.com/thread83437/
2.احتمالا
3.به نظره منfifa.killzone.battle fieldولی به نظرم بودجتو حتما واسه infamousکنار بزار
4.اطلاعی من ندارم

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
3 بازی چی بگیرم بهتره

- - -ویرایش - - -

3 بازی چی بگیرم بهتره

- - -ویرایش - - -

اقا شنبه دستگاه می رسه تو دستم تو رو خدا به ای ن سوال جواب بدید<br>
1 ابدیت جدید با لینک مستقیم لطف می کنید<br>
2 دستگاه اگه یه روزی هک بشه من این جا می تونم دستگاهم کپی خور کنم دیگه <br>
3 بازی چی بگیرم بهتره <br>
4 بازی دانلودی ps4 چقدره و کدام سایت همش داره برای دان میشه ابدیت و بازی ها رو با فلش ریخت<br>
<br>
فقط در مورد 3 : اگه میخوای اولویت بندی کنی 1-battlefield 4 بعد kzsf و infamous

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر