هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
به دیسک بازی نیازه

- - -ویرایش - - -

عزیز اون مشکل رفع شد.الان راحت میتونی وصل شی

بستگی به خودت داره الان بازی هایی نظیر kzوbfداره که ساعت ها سرگرمت میکنه اگه ریجن 1 میخوای بگیری ساخت نوامبر بخر

- - -ویرایش - - -

حیر احتیاجی نیست

- - -ویرایش - - -

دیسک رو باید توی درایو بزاری برا اجرا شدن ولی میشه بازی ها رو از استور خرید ودانلودشون کنی دیگه احتیاجی به دیسک نیست ولی حجم بازی ها زیاده باید نت خوبی داشته باشی

خوشبختانه مشکلش حل شده و اصلا کریو نیاز نداره[/COLOR][/INDENT][/COLOR][/RIGHT]
پس من چرا نمی تونم ساین کنم بش؟
می تومنم آپدیت بازی بگیرم ولی توی تستpsn-sign inمی زنه failed

آخرین ویرایش:

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان فرق ریجن 1 و 2 و 3 چیه؟که قیمت های متفاوتی هم دارن؟و کدوم ریجن از همه بهتره؟
ممنون.

دوستان یه تاپیک بزنین واسه این
خب ولی اینبارم جواب میدیم: هیچی فقطR3توی منو دکمه تایید ب جای ضربدر دایره هست توی بازی های R3(منو هاش) هم همینطور و لی هیچ فرق دیگه ای ندارن

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان فرق ریجن 1 و 2 و 3 چیه؟که قیمت های متفاوتی هم دارن؟و کدوم ریجن از همه بهتره؟
ممنون.
خب ولی اینبارم جواب میدیم: هیچی فقطR3توی منو دکمه تایید ب جای ضربدر دایره هست توی بازی های R3(منو هاش) هم همینطور و لی هیچ فرق دیگه ای ندارن

دوستان اگه زحمت دو تا کلیک به خودشون بدن کالری زیادی مصرف نمیکنن :

http://forum.bazicenter.com/thread85856/

آخرین ویرایش:

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین

يه تاپيك هست دوستان كافيه رجوع كنن

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
ممنون.پس وقتی فرقی ندارن چرا قیمت هاشون متفاوته؟یکی بیشتر یکی کمتر؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من چطوری میتونم اسم id psn تغیر بدم بع برای پارتی به جز voic خود دستگاه از چه هدفونی استفاده کنم فقط برای پارتی مرسی
اسمه PSN ID قابلیت تغییر نداره و همیشه همینی هست که انتخاب کردی.
هر هدفونی که میخوای و ساپورت میشه مشکلی نداره . باید mic داشته باشه تا voice وصل بشه.

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان این قسمت تاچ دسته کنسول من یکم شل میزنه به نظر شما مشکل داره؟ بعدشم کنسول من زده made in china این با کنسولای ساخت japan تفاوت داره یا یکین از نظر کیفیت؟ چون شنیدم تفاوت نداره ولی نمیدونم؟ یه سوال دیگه هم داشتم دوستان این که ما نفهمیدیم بالاخره کنسولو update کنیم یا نه؟ یکی میگه خوبه یکی میگه نکنید فعلا شاید کنسول به هم بریزه... چه کنیم اخر :|

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان یکی یه عکس از قسمت پلمپ کنسول بزاره لطفا .

این دفه ی سوم که این درخواست رو می کنم ولی کسی عکس نمی زاره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر