هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
میشه بپرسم چه سرعت نتی واسه راحت انلاین زدن خوبه؟ یه سوال دیگه ام دارم اینه که چه نوع اکانتی واسه انلاین باید بگیرم و چند ساعت میشه باهاش انلاین بازی کرد؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
میشه بپرسم چه سرعت نتی واسه راحت انلاین زدن خوبه؟ یه سوال دیگه ام دارم اینه که چه نوع اکانتی واسه انلاین باید بگیرم و چند ساعت میشه باهاش انلاین بازی کرد؟

سرعت همونى كه روى نسل قبل بود كافيه فقط دانلود ها بيشتره
بايد اكانت پلاس بگيرى كه اشتراك هاش يك ساله و ٣ ماهه هست قيمت يك ساله 50$ هست اما سه ماهه رو نميدونم

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
کسی هست از پارس انلاین سرویس داشته باشه؟سرعت دانلودش با PS4 چجوریه؟

مصطفی من شاتل دارم خیلی خوبه آنلاین هم بدون مشکل هست چند روز پیش آپدیت 1.60 رو که 340 مگ بود نیم ساعته از خود PS4 دانلود کرد
من از شاتل خیلی راضی هستم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
مصطفی من شاتل دارم خیلی خوبه آنلاین هم بدون مشکل هست چند روز پیش آپدیت 1.60 رو که 340 مگ بود نیم ساعته از خود PS4 دانلود کرد
من از شاتل خیلی راضی هستم
به مراکز مخابراتی هم هست البته یه جا میبینی شاتل خوبه یه جا دیگه پارس انلاین مثلا تو منطقه ما شاتل پینگش بالاس ولی پارس انلاین پیگنش پایین باید تست کرد

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
automatic login

منظور من از لاگین کردن ، با id پی اس ان هست . این گزینه برای اینه که یوزر ps4 لاگین می شه . من توی ps3 یوزر و پسووردم سیو بود هر وقت می واستم یه sign in می زدم و تمام ! ولی اینجا هر سری باید پسوورد بدم . هیچ تیک و گزینه ای هم برای سیو پسوورد وجود نداره .

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
بهترین سرویس میشه گفت همون پارس هست
من سرعت دانلودم تقریبا 1 به بالا هستش
پینگ هم زیر 150 :)

بعد این حجمش چند گیگ در ماهه ؟ با هزینش هم بگین خیلی خوب میشه :) . الان من داتک دارم 3 گیگ در ماه اصلا جواب نمیده برای دانلود بازی و اپدیت شبا هم که نمیشه با کنسول دانلود کرد .:(

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
امروز تولده قبله ی عالمه :praying:

54992889647731086663.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر