هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

خدا روشکر :D تا قبل خرید ما این مشکلاتو رفع کنن :D !
دوستان به عنوان بازیه اول پیشنهاد میکنید کودمو بگیرم ؟ فقط یکی ! بعد از تموم کردنشم ( 100درصد کردن ) میرم یکی دیگه رو میگیرم !
به ترتیب بگین اول کودومو بخرم پس :D
Thief - Watch Dogs - DC

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
دوستان به عنوان بازیه اول پیشنهاد میکنید کودمو بگیرم ؟ فقط یکی ! بعد از تموم کردنشم ( 100درصد کردن ) میرم یکی دیگه رو میگیرم !
Thief - Watch Dogs - DC
1:watch dogs
2:thief
3:DC
البته به نظر من

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
نظر یکی از کاربران سایت ..... در مورد ps4 =))

یه 300 تومنم بزار روش یه lenovo z510 که مدل جدید z500 هست بگیر همه این بازیو رو بازی کن تازه قابل حمل هم هست و همه کاراتم باهاش انجام بده از 3dmax بگیر تا بازی و وبگردی و آهنگ وفیلم و کلاسو تک بودنو همشو یه جا داشته باش البته فراموش نشه فقط رنگ سفید
در ضمن هم ps4 و هم xbox1 واقعا زشت شدن یعنی خیلی اصلا خدایی جا نداره به این بگم خوشگل !!!!!
xbox360 خدایی خوشگل بود ps3 هم خوب ولی نسل جدید افتضاحه از نظر قیافه!!!!!!
یعنی ps1 از این خوشگ تره خدایی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Thief - Watch Dogs - DC
حداقل تا قبل از عید حل کنن که من پول کریــــو و... ندم :D
به نظرم هیچ کدوم!
اول یه بازی باز شده بگیر که لانچ بوده، بعد که 100% ـش کنی این 3 تا بازی هم باز شده ـشون پیدا می‌شه و با طرف تعویض می‌کنی و یه ذره هم سر می‌دی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سونی قسد نداره واسه اعضای پلاس واسه ps4 بازی کامل مثل nf4 kz cod مجانی قرار بده اخه واسه ps3 زرتو زورت داره میزاره؟
خب این بازیا تازه عرضه شده . COD اینا که Plus سروکلشون پیدا نمیشه D:
بازیهایی که الان عرضه میشه ( نسخه فیزیکی ) احتمال داره 6 الا 11 ماه اینده سروکلشون برای پلاس پیدا بشه
البته هیچی مشخص نیست
اینطوری که پیش میره سونی فعلا فقط بازیهای downloadable رو برای پلاس Ps4 مچانی کرده .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
حداقل تا قبل از عید حل کنن که من پول کریــــو و... ندم :D
به نظرم هیچ کدوم!
اول یه بازی باز شده بگیر که لانچ بوده، بعد که 100% ـش کنی این 3 تا بازی هم باز شده ـشون پیدا می‌شه و با طرف تعویض می‌کنی و یه ذره هم سر می‌دی.
خيلي وقته كريو لازم نداره.
اين مشكل هم كه لينكشو گذاشتم بعضيا دارن كه امروز درست ميشه مگرنه خودم راحت sign in ميشم.

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
با سلام به دوستان.
ميخواستم بپرسم که آیا پی اس 4 هم مثل 3 میشه از آیدی شخص دیگه که قبلا بازی رو خریده استفاده کرد و بازی رو روی کنسول دانلود کرد؟
به اصطلاح بازی رو شریکی اینترنتی خرید!!!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر