هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان عزیز
یکی اینکه توی یک پک معمولی چه چیزهایی باید موجود باشه ؟
دوما اینکه برای آنلاین بازی کردن بتل فیلد حتما باید psn plus داشته باشیم ؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
دوستان عزیز

1.کنسول 500گیگ - دسته - کابل برق - کابل شارژ دسته - مونو هدست - کابل اچ دی ام آی - دفترچه راهنما - یک ماه پلاس رایگان
2.بله .

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان عزیز

1- یک عدد کنسول ، یک عدد DS4 ، یک عدد هدفون ، یک عدد کابل HDMI ، دفترچه راهنما ، یک عدد کابل Micro USB ، یک عدد کابل 2 فیش برق ، این ها الزامات هست ممکنه promotion هایی مثل پلاس یا کارت 10 دلاری psn و ... هم توش باشه
2-بلههههههههههههههههههههههههههه

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
دوستان یه سوال داشتم, زمانی که کنسول رو روشن میکنیم و cd گیم رو درون کنسول میذاریم کنسول خودش شروع به نصب در هارد میکنه ولی خوب حالا سوالم اینه که همیشه برای اجرای بازی باید حتما cd بازی در دستگاه باشه؟!!یعنی حتی زمانی که بازی هارو در هارد کنسول ریختیم بازم باید cd داخل کنسول باشه یا نه از این به بعد میتونیم بدون cd هم بازی کنیم؟!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال داشتم, زمانی که کنسول رو روشن میکنیم و cd گیم رو درون کنسول میذاریم کنسول خودش شروع به نصب در هارد میکنه ولی خوب حالا سوالم اینه که همیشه برای اجرای بازی باید حتما cd بازی در دستگاه باشه؟!!یعنی حتی زمانی که بازی هارو در هارد کنسول ریختیم بازم باید cd داخل کنسول باشه یا نه از این به بعد میتونیم بدون cd هم بازی کنیم؟!!!
طبیعتا اگر قرار بر این بود که بازی رو بریزی روی هارد و نیازی به CD نباشه کمپاینا ورشکسته میشدن ! یکی بازی میخرید به چند نفر راحت میداد ... !

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
طبیعتا اگر قرار بر این بود که بازی رو بریزی روی هارد و نیازی به CD نباشه کمپاینا ورشکسته میشدن ! یکی بازی میخرید به چند نفر راحت میداد ... !

آره خوب درسته ولی اون نصب اولیه درون هارد جریانش چی!!!

چند تا سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.برای متصل کردن کنسول به اینترنت حتما باید از adsl استفاده کرد یا از طریق wifi هم میشه؟!!بعدش فرق حساب psn با plus چیه؟!!مثلا من اگر plus 1 ماهه داشته باشم چطور میتونم آنلاین بازی کنم باید برم حساب کاربری چیزی بسازم؟!!!

ببخشید زیاد سوال میکنم آخه اگر خدا بخواد فردا میخوام برم کنسول بگیرم هیچی ازش نمیدونم.میترسم کنسول بگیرم بیارم خونه بلد نباشم باهاش کار کنم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره خوب درسته ولی اون نصب اولیه درون هارد جریانش چی!!!

چند تا سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.برای متصل کردن کنسول به اینترنت حتما باید از adsl استفاده کرد یا از طریق wifi هم میشه؟!!بعدش فرق حساب psn با plus چیه؟!!مثلا من اگر plus 1 ماهه داشته باشم چطور میتونم آنلاین بازی کنم باید برم حساب کاربری چیزی بسازم؟!!!

ببخشید زیاد سوال میکنم آخه اگر خدا بخواد فردا میخوام برم کنسول بگیرم هیچی ازش نمیدونم.میترسم کنسول بگیرم بیارم خونه بلد نباشم باهاش کار کنم :d
کله بازی روی هارد نصب میشه. تا زمانه تکمیل شدن فقط بخشه Multi بسته هست و میشه بخشه single رو شروع کرد. دلیلش اینکه پایه و ساختار اجرای بازی روی کنسولهای نسله جدید فرق کرده ... :)

نه عزیز . میتونی از wifi هم به راحتی استفاده کنی و مشکلی نیست :) ... PSN شبکه هست . PlayStaion Network . همه یک اکانت دارن و اونهایی که حق عضویت پرداخت میکنن PLus میشن. با PLus شدن به شما ماهی بازی مجانی - تخفیف - online storage و اجازه بازی کردن انلاین روی Ps4 داده میشه. بله حساب کاربری یا اکانت باید ساخته بشه. اگر بخواید انلاین بزنید باید حساب کاربریتون رو به PLUS آپگرید کنید .

نه عزیز . هر چی باشه میتونی مطرح کنی :)
پیشاپیش مبارک

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
1-سلام دسته ds4 کنسولps4نیاز به شارژ اولیه داره اگه نیاز به شارژ اولیه داره چند ساعت 2-هنگامی که کنسول خاموش هست می شه دسته را شارژ کرد ؟ 3-هنگام بازی کردن یا روشن بودن کنسول می شه دسته را شارژ کرد؟4-می شه یاد بدید دسته ps4را اصلا چه جوری شارژ می شه؟

- - -ویرایش - - -

سلام از کجا باید بفهمیم بازی که برای ps4می خریم بازی ریجن چنده؟

- - -ویرایش - - -

سلام چه جوری می شه کنسولps4رودر حالت استند بای گزاشت

- - -ویرایش - - -

سلام می شه وقتی. که در منوی ps4هستیم دسته را شارژ کنیم؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
1-سلام دسته ds4 کنسولps4نیاز به شارژ اولیه داره اگه نیاز به شارژ اولیه داره چند ساعت 2-هنگامی که کنسول خاموش هست می شه دسته را شارژ کرد ؟ 3-هنگام بازی کردن یا روشن بودن کنسول می شه دسته را شارژ کرد؟4-می شه یاد بدید دسته ps4را اصلا چه جوری شارژ می شه؟

- - -ویرایش - - -

سلام از کجا باید بفهمیم بازی که برای ps4می خریم بازی ریجن چنده؟

- - -ویرایش - - -

سلام چه جوری می شه کنسولps4رودر حالت استند بای گزاشت

- - -ویرایش - - -

سلام می شه وقتی. که در منوی ps4هستیم دسته را شارژ کنیم؟

1-با USB اول باید وصل بشه ولی به ساعت نمی کشه....برای من نیم ساعته شارژش پر شده بود.
2-اگر کنسول توی Standby مود باشه و گزینه شارژ در حالت Standby در Settings تیک خورده باشه بله.
3-بله.
4-با USB وصل میشه به کنسول:d یاد دادن که نمیخواد.
5-ریجن بازی مهم نیستش ولی اگر میخواید بدونید ریجن چنده فقط یه نگاه به درجه بندی سنیش بکنید. اگر حروف T,M,E بودند یعنی ریجن 1 هستش...اگر عددهای 16,18 و غیره بودند ریجن 2 هستش....ریجن 3 هم که با خط Kanji ژاپنی یا خط چینی روشون نوشته شده تابلوئن(هنوز بازی ریلیس ژاپن نداشتیم)
6-وقتی روی منوی خاموش کردن توی کنسول میری سه تا گزینه داره: Log out, Standby, Turn off
7-بعله عزیز....اصلا شارژ دسته در همه حالت ممکن هستش....اونقدر این قضیه شارژ مهم نیست که سوال میکنی، هیچوقت برای کسی مشکلی نبوده.

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
1-یه سوال دیگه می شه موقعی دستهکه داره شارژ اولیه می شه باهاش بازی کرد؟یعنی اولین باری که کنسولو وصل کردیم و روشن کردیماولین بازی رو گزاشتیم؟2-می شه موقعی که داریم بازی می کنیم یه دفعه دسته شارژ کامل شد کابل usbرا یکدفعه وسط بازی بکشیم مشکلی پیش نمیاد؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
1-یه سوال دیگه می شه موقعی دستهکه داره شارژ اولیه می شه باهاش بازی کرد؟یعنی اولین باری که کنسولو وصل کردیم و روشن کردیماولین بازی رو گزاشتیم؟2-می شه موقعی که داریم بازی می کنیم یه دفعه دسته شارژ کامل شد کابل usbرا یکدفعه وسط بازی بکشیم مشکلی پیش نمیاد؟
داداش چقدر حساسی نه هیچ مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت ولی بهتره موقع شارژ باهاش بازی نکنی که زودتر وبهتر شارژ بشه

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
شما دسته رودر اولین بار که کنسولو روشن کردید گزاشتید کنسول تو حالت استند بای یا نه همون دفعه ی اول چون اولین بار بود بازی کردید؟یه سوال دیگه دسته ی کنسولps4شارژ اولیه می خواد؟2-در موقعی که دسته شارژ اولیه می خواد می شه در هنگام شارژ اولیه بازی کرد بادسته یps4یانه؟3درهنگام بازی موقعی که دسته داره شارژ اولیه می شه می شه کابلusbرو یکدفعه کشید 4-بعد اگه دسته ی ps4 کامل شارژ شد اگه بیشتر از حد تو شارژ بمونه خراب می شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر