هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
اگر تو گيمر كارتي كه مستقيم از خود psn مي بيني ( خصوصا" گيمر كارتي كه توخود BC نشون ميده ) بايد بري داخل اكانتت از طري PC يه سري تغييرات الكي بده مثالا" زمينه گيمر كارت ات رو عوض كن يا بازي محبوب ات رو عوض كن ! اين كارو بكني بايد تغيير كنه
براي PS3 و تو خود همين BC من اين مدلي ميتونستم گيمر كارت رو اپديت كنم
بازم تغییر نمیکنه:|

تروفیا رو چرا وقتی افلاینی نشون نمیده؟ میگه باید به اینترنت وصل باشی:|:((

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام.ببخشید می خواستم بدونم چرا ps4 cpu فرکانسش از ps3 کمتره ولی قوی تره ؟ الان لپ تاپ منم سی پی یوش 1.6 هست ولی مدل قبلیش 2.66 یعنی الان مال من ضعیف تره ؟بعد به نظرتون ps4 کی کپی خور میشه ؟اگه حالا حدودی بخوایم بگیم؟یا اصلا کپی خور میشه یا نه؟:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازم تغییر نمیکنه:|

تروفیا رو چرا وقتی افلاینی نشون نمیده؟ میگه باید به اینترنت وصل باشی:|:((
trophy فقط به صورت online نشون میده ظاهرا
کلا بیش از 80% از امکاناته Ps4 همش انلاین هست ! هیچ امکاناته offline قابله توجهی نداره D:

سلام.ببخشید می خواستم بدونم چرا ps4 cpu فرکانسش از ps3 کمتره ولی قوی تره ؟ الان لپ تاپ منم سی پی یوش 1.6 هست ولی مدل قبلیش 2.66 یعنی الان مال من ضعیف تره ؟بعد به نظرتون ps4 کی کپی خور میشه ؟اگه حالا حدودی بخوایم بگیم؟یا اصلا کپی خور میشه یا نه؟:)

قدرت یک CPU فقط توی فرکانش خلاصه نمیشه. بسته به تعداد هسته و مدل پردازنده و دیگر مشخصات هم داره. cpu طراحی شده برای PS4 هم به صورت انحصاری طراحی شده اما ساختارش برپایه سری jaguar هست. طبیعتا CPU دستگاه 4 بسیار قویتر از PS3 هست .
بستگی داره مدله cpu لپتاپت چی باشه !؟

ببخشيد مشكل هاي رايج ps4 چي هست كه دقت كنم اگر ديدم نخرم ؟؟؟؟
آيا اونجا همه چي اكي باشه و تست كنه حله يا ممكنه بعدا باز مشكلي به وجود بياد ؟؟؟
يه توضيح كامل بديد ممنون ميشم برم خريد كنم

پست بالاتر توضیح کامل دادن
در موده مشکلات هم یکی پرت HDMI هست که باید چک کنی کامل تو بره ( یک سریشون مشکلاتی داشتن چون یک فلز توش بود که توی بعضی از کنسولها باعث شده بود مشکل توی برقراری ارتباطا پیش بیاد ) دومین مشکل هم که کم هست blue pulse هست که از زمانی که دستگاه روشن میشه تا 10 ساعت اینده میتونه اتفاق بیفته . راه کارهایی برای حلش هست اما گارانتی نیست.

دوستان عکس میزارید ببینیم کجا میشه رفت دید اپدیت بازی چنده شاید منم رفتم بخرم فردا بدونم
؟ اپدیت چه بازی ؟
اپدیت AC4 : هست 700mb
اپدیت KZ فکر کنم 350mb بود
اپدیت bf4 حوالی 750mb
اینا رو یاد دارم .

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ببخشيد مشكل هاي رايج ps4 چي هست كه دقت كنم اگر ديدم نخرم ؟؟؟؟ آيا اونجا همه چي اكي باشه و تست كنه حله يا ممكنه بعدا باز مشكلي به وجود بياد ؟؟؟يه توضيح كامل بديد ممنون ميشم برم خريد كنم
سلام.دوست عزیز با دیدن خرید فروش زیاد این کنسول تو ایران هیچ اماره خرابی تو این سایت داده نشده (داخل ایران تو سایت بازی سنتر‏)‏.پس خیالت راحت انشالله به هیچ مشکلی بر نمیخوری گوش شیطون کر تو این دو ماه که حسابی از دستگاه هم کار کشیدیم هم من هم دوستانی مثله اقا فراز یا بابک جان اقا رضا و بقیه دوستان هیچ مشکلی پیش نیامده برایه خود دستگاه دیگه تا ببینیم بعدا چی پیش میاد. کمکم باید گفت اون خرابی لانچ بدست فراموشی بسپارید.اگرکنار میایی با قیمتش که هنوزم میگم ۲۰۰ تومن بیشتر از ارزش واقعیش به فروش میرسه.برو بخر مبارکت باشه.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام.دوست عزیز با دیدن خرید فروش زیاد این کنسول تو ایران هیچ اماره خرابی تو این سایت داده نشده (داخل ایران تو سایت بازی سنتر‏)‏.پس خیالت راحت انشالله به هیچ مشکلی بر نمیخوری گوش شیطون کر تو این دو ماه که حسابی از دستگاه هم کار کشیدیم هم من هم دوستانی مثله اقا فراز یا بابک جان اقا رضا و بقیه دوستان هیچ مشکلی پیش نیامده برایه خود دستگاه دیگه تا ببینیم بعدا چی پیش میاد. کمکم باید گفت اون خرابی لانچ بدست فراموشی بسپارید.اگرکنار میایی با قیمتش که هنوزم میگم ۲۰۰ تومن بیشتر از ارزش واقعیش به فروش میرسه.برو بخر مبارکت باشه.
اگه مشكل هاي خاصي تو كنسول ها هست و ميتونه گريبان بنده رو بگيره ممنون ميشم بهم بگيد
ميدونيد براي چي ميپرسم xbox 360 كه اومد خيلي ها گرفتن و بحث هاي سه چراغ و ،،،،،، الانم به هر كي بگي ايكس باكس ميگه اسليم اگه اركيد هست مال كي هيت و از اين حرفا
ميخوام بدونم اگه واقعا مشكلي هست نخرم؟؟؟ ٢ مليون برام پول خيلي خيلي زيادي هست ! ولي از طرفي خيلي مشتاقم هر چه زودتر بگيرم

P S 4

کاربر سایت
Dec 27, 2013
9
نام
shahab
اشتباه نوشتم میخواستم ببینم کجا اپدیت کنسولو زده اگه عکس بزارید ممنپن میشم؟

دوست عزیز کار راحتی هست
Snapshot_20131106_150252-511x290.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اگه مشكل هاي خاصي تو كنسول ها هست و ميتونه گريبان بنده رو بگيره ممنون ميشم بهم بگيد ميدونيد براي چي ميپرسم xbox 360 كه اومد خيلي ها گرفتن و بحث هاي سه چراغ و ،،،،،، الانم به هر كي بگي ايكس باكس ميگه اسليم اگه اركيد هست مال كي هيت و از اين حرفا ميخوام بدونم اگه واقعا مشكلي هست نخرم؟؟؟ ٢ مليون برام پول خيلي خيلي زيادي هست ! ولي از طرفي خيلي مشتاقم هر چه زودتر بگيرم
داداش حقیقتش اون اول ریسک بود خرید لانچ اما الان اصلا کسی گزارش خرابی نداد خرابیش یا دستگاه تصویر نمیده از hdmi یا چراغ چشمک زن همونطور که ارمان جان گفت.من خودم ساله ۲۰۰۵ یه ۳۶۰ گرفتم هنوز دارمش اما از ساله ۲۰۰۹ به بعد استفادش نکردم یادگاری نگهش داشتم اون ۳چراغ هم بعد ۳تا ۶ماه رخ میداد من تمام روشایه کولینگ و ایکس کلمپ روش انجام دادم از حق نگزریم، اما هنوز روشن میشه!از ۲۰۰۶تا الان من یه پلی ۳ خراب کردم یه اسلیم گرفتم شاید ۹۹.۹۹٪اینجا خلافه این برایه دوستان پیش امده باشه پس نمیشه الان کامل نظر داد حداقل باید ۶ماه بگزره بعد میشه بهتر نظر داد.الان بگیری شماهم مثله ما میشی تستر تا تجربمون برایه کسایی بگیم که ۶ماه بعد بخوان بخرن!
والا آدم يه چيزايي ميشنوه شك ميكنه سوني تو خود ژاپن عرضه نكرده اين خودش خيلي مشكوكه !! اين بحث آپديت جديد كه خيليا مشكل دارن انگار هم هست يكم دو دل شدم واقعيتش
کدوم مشکل اپدیت داداش؟منکه چیزی ندیدم خودمم اخرین اپدیت انجام دادم بدون هیچ مشکلی!

آخرین ویرایش:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
داداش حقیقتش اون اول ریسک بود خرید لانچ اما الان اصلا کسی گزارش خرابی نداد خرابیش یا دستگاه تصویر نمیده از hdmi یا چراغ چشمک زن همونطور که ارمان جان گفت.من خودم ساله ۲۰۰۵ یه ۳۶۰ گرفتم هنوز دارمش اما از ساله ۲۰۰۹ به بعد استفادش نکردم یادگاری نگهش داشتم اون ۳چراغ هم بعد ۳تا ۶ماه رخ میداد من تمام روشایه کولینگ و ایکس کلمپ روش انجام دادم از حق نگزریم، اما هنوز روشن میشه!از ۲۰۰۶تا الان من یه پلی ۳ خراب کردم یه اسلیم گرفتم شاید ۹۹.۹۹٪اینجا خلافه این برایه دوستان پیش امده باشه پس نمیشه الان کامل نظر داد حداقل باید ۶ماه بگزره بعد میشه بهتر نظر داد.الان بگیری شماهم مثله ما میشی تستر تا تجربمون برایه کسایی بگیم که ۶ماه بعد بخوان بخرن!
والا آدم يه چيزايي ميشنوه شك ميكنه
سوني تو خود ژاپن عرضه نكرده اين خودش خيلي مشكوكه !!
اين بحث آپديت جديد كه خيليا مشكل دارن انگار هم هست
يكم دو دل شدم واقعيتش

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اگر تو گيمر كارتي كه مستقيم از خود psn مي بيني ( خصوصا" گيمر كارتي كه توخود BC نشون ميده ) بايد بري داخل اكانتت از طري PC يه سري تغييرات الكي بده مثالا" زمينه گيمر كارت ات رو عوض كن يا بازي محبوب ات رو عوض كن ! اين كارو بكني بايد تغيير كنه
براي PS3 و تو خود همين BC من اين مدلي ميتونستم گيمر كارت رو اپديت كنم

تاثیر نداشت عزیزم، فکر میکنم برای پی اس 4 هنوز اکتیو نکردن سرویس پرتابل رو چونکه هرکار میکنم تروفی هام نمیاد، اصلا توی لیست اکانت پرتابل وجود هم ندارن، توی خود PS4 تروفی هارو با همه Share کردم ولی تاثیری نداشت....

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
trophy فقط به صورت online نشون میده ظاهرا
کلا بیش از 80% از امکاناته Ps4 همش انلاین هست ! هیچ امکاناته offline قابله توجهی نداره D:

خیلی ناراحت کنندست برای ما ایرانیا مخصوصا من .... دیگه تروفی اینا رو هم برداشتن انلاین کردن :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان امکانش هست اپدیت بازیها رو از طریق PC دانلود کنیم ؟!!!
اپدیت فریمور فقط امکانش هست و اپدیت بازیا امکانش نیست.

خیلی ناراحت کنندست برای ما ایرانیا مخصوصا من .... دیگه تروفی اینا رو هم برداشتن انلاین کردن :|

احتمالاtrophy های افلاین رو هم اضافه کنن ! در مورده این مسعله امکاناته انلاین هم اگر یادت باشه زمانی که Ps3 عرضه شده بود خیلیا اصلا طرفه Online بودن و اینا نبودن و بعدا به مروره زمان این قضیه بیشتر جا افتاد . کنسولهای نسل جدید هم OS هاشون بیشتر بر پایه در ارتباط بودن با جامعه game طراحی شده که این باعث شده بیشتر امکاناته کنسول همه online باشه و یا حتی استفاده ازشون نیاز به Online داشته باشه . به نظرم به جز چندتا مورده معمولی Ps4 آستفاده افلاینی نداره D:

والا آدم يه چيزايي ميشنوه شك ميكنه
سوني تو خود ژاپن عرضه نكرده اين خودش خيلي مشكوكه !!
اين بحث آپديت جديد كه خيليا مشكل دارن انگار هم هست
يكم دو دل شدم واقعيتش
عرضه japan مشکوک نیست. اینا بر میگرده به بازاریابی و marketing
توی japan فروشه Ps4 کلا تضمین شده هست برای همین زمانی نگه داشته کنسول رو عرضه کنه که برای همه به اندازه کافی که برن تو مغازه بخرن موجود باشه
با عرضه جهانی الا سونی خیلی راحت تونست تخمین بزنه چقدر کنسول درخواست داره تا بازارهایی که نسله پیش 360 حاکم بود رو نیازشون رو براورده کنه ( مثل استرالیا ) به هر حال که کاره جالبی کرد . موفق باشه !
اپدیت من مشکلی نداشتم

ممنون الان برم تو اون گزینه زده اپدیت کنسول چنده؟
اپدیت رو اولین بار روشن کنی خودش اپدیت میشه
کلا برای اتصال به PSN اپدیت اجباری هست
حجمش هم زیاد نیست ( کمتر از 400 )
به هر حال باید انجامش بدی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر