هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
من یه چیزی میگم ولی نزنید:d:
جنس انالوگا انصافا خوب نیست! من احساس میکنم اگر بخوام هرشب BF4 بزنم باید 3-4 ماه دیگه یه دسته ی دیگه بگیرم:| امیدوارم یه روکشی یا همچین چیزی براش تولید کنن:|

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
جنس انالوگا انصافا خوب نیست! من احساس میکنم اگر بخوام هرشب BF4 بزنم باید 3-4 ماه دیگه یه دسته ی دیگه بگیرم:| امیدوارم یه روکشی یا همچین چیزی براش تولید کنن:|
به این چیزی که این دوستمون گفت چیزی من اظافه کنم بنظرمن یه زره زیادی چسبندن وعرق کنی کلا سر میخوره برعکس میشه کلا عجیبه :D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به این نکات قبلا اشاره شد و حق با شماس اما من دوتا راحکار زدم اولیش با جیر رو انالوگ بستم و برایه دسته دوم هم از دستمال کاغذی استفاده میکنم چون این لیز خوردن انگشت شصت در بازی فیفا خیلی برام پیشامده مخصوصا وقتی که دستت کلی عرق میکنه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود

نیما جان جنسش و حالا کار ندارم ولی خیلی راحت و با هزینه خیلی کمی میتونی یه محافظ پلاستیکی برای انالوگها بندازی
فکر میکنم مال ps3 هم بخوره بهش ...

78160262620873988655.jpg

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
نیما جان جنسش و حالا کار ندارم ولی خیلی راحت و با هزینه خیلی کمی میتونی یه محافظ پلاستیکی برای انالوگها بندازی
فکر میکنم مال ps3 هم بخوره بهش ...

78160262620873988655.jpg

این بنده خدا هم حرف دل منو زد
اخه توی چندتا سایت و همینطور uتوب دیدم اکثرا از این موضوع ناراحت هستن و انالوگ هاشون کچل شده و حتی لبه هاش نرم شده
والا منم از دیشب میترسم دیگه بازی کنم،سونی این همه خرج کرده برای ساخت این دسته اونوقت ...
اگر کسی این روکش روجایی سراغ داره البته جنس خوبش، لطفا بگه!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من خیلی وقت پیش برایه دسته ۳۶۰ تو توپخونه روکش انالوگ گرفتم خیلیم ارزون بود شاید هنوزم داشته باشه اما مسأله اینه فکر نکنم اون روکش به انالوگ ۴ بخوره.یه کاره دیگه هم میتونید بکنید دسته رو باز کنید و اون پلاستیک انالوگش با دسته پلی۳ تعویض کنید

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستان اپدیت بازی ها که تا کنون در دسترس هستند چقدره ؟ x1 که من شنیدم نزدیک 7 گیگ سر یه بازی (فورزا!) اپدیت داده ... این خودش حجم یه بازیه :|
ps4 چی چطوریه وضعیت @؟

فکر کنم یه تاپیک باشه بازی هایی که انلاین پس دارن و حجم اپدیت های بازی ها داخلش ذکر بشه نیازه .. با این وضع نت و گرونی بازی ها .... نه؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
تفاوت گرافیک در نسل دیروز و امروز ! ( ps4 & one / ps3 )
به موهای لارا دقت کنید، تنها همین مورد کافیه تا محو گرافیک شی !
03581962696073445868.jpg

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان اپدیت بازی ها که تا کنون در دسترس هستند چقدره ؟ x1 که من شنیدم نزدیک 7 گیگ سر یه بازی (فورزا!) اپدیت داده ... این خودش حجم یه بازیه :|
ps4 چی چطوریه وضعیت @؟

فکر کنم یه تاپیک باشه بازی هایی که انلاین پس دارن و حجم اپدیت های بازی ها داخلش ذکر بشه نیازه .. با این وضع نت و گرونی بازی ها .... نه؟
اپدیت 7 گیگی نداشتیم D:
AC 4 اپدیتش حدودا 1 گیگه فکر کنم با patch که برای 1080 شدن بود
dlc هم 700 میگ
اپدیت kz هم فکر کنم 300-400مگ بود
BF4 هم 700 مگ و dlc هم 3.5 گیگ بود

بازیا انلاین پس ندارن دیگه . روی Ps4 فقط plus نیاز هستش !

یه سوال داشتم.
الان چه بازی های میشه از استور مجانی دانلود کرد؟
برای دانلودشون پلاس هم میخواد؟

برای پلاس دارها ResoGun و Dont Starve هست . Dont stave تازه اومده و جایگزینه Contrast شده
برای بدونه plus دارها هم Zen Pinball که البته میزاش باید خرید . Warframe - BlackLight هم مجانی هست ( البته خلاصه یه جوری هم اینا پول میخوان بگیرین به واسطه in app purchase ها )

تفاوت گرافیک در نسل دیروز و امروز ! ( ps4 & one / ps3 )
به موهای لارا دقت کنید، تنها همین مورد کافیه تا محو گرافیک شی !

واقعا هیچ تفاوته چشم نوازی نداشته . همون نسخه Pc هست با یک سری tweak روش به نظره من . این که بازی نسله بعد محسوب نمیشه. حتی KZ هم گرافیکش بهتره !
Tress FX هم افکته جالبی هست اما کلا توی cut scene های بازی هست که خودش رو بیشتر نشون میده. texture ها ok هستن اما اونطوری که مثلا گفته بودن مدل lara رو دوباره باز سازی کردیم و ... چیزی خاصی به چشم نمیخوره. هنوز روی لباسش جای چندضلعی و texture های معمولی باقیست. کلا cross gen هست به نظرم D: اما خب Gameplay خیلی خوبی داشت. همون نسخه PC هست به نظرم !

benyamins

کاربر سایت
Jan 5, 2009
49
دوستان یک سوال داشتم
ایا برای استفاده از قابلیت ریمون ps vita در ps4 باید هر دو دستگاه به اینترنت متصل باشند یا این که مستقیم به هم وصل میشن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر