هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
خوب من یک نکته کفش کردم :D (کشف) که وقتی مسج بدید به کسی طرف مقابل وقتی که داره جواب میده و هنوز سند نکرده میتونید متوجه بشید چون یه دایره اون بالا صفحه میچرخه ... کلا نکته ریز زیاد هست ولی حسش نیست اشاره کنم ولی این جالب بود :D الانم که بیزی هستن(PSN) :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
این طور که بوش میاد،توییچ هم به زودی مرحوم میشه (لیفتر)!این یه نمونه بود که میتونستم بزارم اینجا!خوبه باز محدودیت های مارو ندارن و این قدر وضعیتشون خرابه:D
-
نمک گیمینگ :D :love:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
این طور که بوش میاد،توییچ هم به زودی مرحوم میشه (لیفتر)!این یه نمونه بود که میتونستم بزارم اینجا!خوبه باز محدودیت های مارو ندارن و این قدر وضعیتشون خرابه:D
-
نمک گیمینگ :D :love:
اخه مشکل اینجاست که سونی این قابلیتو گذاشته ولی هیچ محدویدیتی و یا حداقل چند نفر که مسیول نظارت به اینا باشه رو نذاشته! یکی نیست به عمو یوشیدا بگه ملت با تلفنش از این مسخره بازیا در میارن! چه برسه به تصویری دیگه:|
پ ن:البته اگر درخواست کنن من میتونم با کمال میل مسیول بشم و پولم نمیگیرم=p~:>
پ ن 2:من فکر میکردم فقط ایران از این اتفاقا میفته:whistling:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
تبریک کریسمس از طرف خانواده سونی به روایت تصویر:d:
59161236498070679102.jpg

32135492877538506090.jpg

30355380863561891391.jpg

82249269465730346395.jpg

00958746422843815560.jpg

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان من اصلا فلسفه وجودی این PlayStation 4 Camera

رو متوجه نمیشم یکی دقیق بیاد به من بگه که این چه کار میکنه ؟!؟

کارش مثل کینکت هست ؟ دقتش چطور مثل x360 یا x1 ؟

و این که بازی هایی که براش میاد مثل کینکت حرکتی اند یا فقط برای ارتباط با دسته های پلی 4 هست ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من اصلا فلسفه وجودی این PlayStation 4 Camera

رو متوجه نمیشم یکی دقیق بیاد به من بگه که این چه کار میکنه ؟!؟

کارش مثل کینکت هست ؟ دقتش چطور مثل x360 یا x1 ؟

و این که بازی هایی که براش میاد مثل کینکت حرکتی اند یا فقط برای ارتباط با دسته های پلی 4 هست ؟
به اندازه kinect هنوز کارایی نداره ... فکر هم نمیکنم حالاحالاها داشته باشه. چون عملا که خریدش الان بی فایده هست. فقط یک بازی Just dance کار میکنه و امکاناتی مثل skype هم نداره. playroom چیزه عجیب و غریبی نیست واقعا به خاطرش camera بخری
یک سری voice command ها داره بله. face log in داره . hand gesture ها به اندازه kinect نیست اما ممکنه در اینده بهتر بشه. به هرحال مثل kinect خودش motion tracking هم داره. اما هنوز از پتانسیلش اونطور که باید استفاده نشده .... OS دستگاه هم فعلا مقداری محدودیت داره به نسبت ... احتمالا اگر اینده استفاده ازش بهتر بشه ارزشه خرید داره.
در مورده بازیا هم برمیگره به سازنده اما تا امروز خبری خاصی نبوده. مثلا گفته بودن که tomb raider قابلیتهایی برای kinect داره اما هیچ کدومشون روی PS Camera تعریف نشدن ... باید دید در اینده این دوربین چطور عمل خواهد کرد.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
اونقدرا هم بی مصرف نیست!! چت تصویری! تشخیص چهره! توییچ که خیلیم پر طرفداره!

Sent from my Xperia Z1
با توجه به قیمتش تو ابران بی مصرفه:| با این وضع اینترنت ایران هم که بعید میدونم بشه خیلی خوب از چت تصویری و توییچش استفاده کرد:-?

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
به نظر من حیفه بابت اونجور وسایل پول بدی .چهار روز دیگه کاملا برات بی ارزش میشه. به جاش یدونه دسته اضافی بخری 1000 بار بیشتر به کارت میاد . پس فردا دستت اتفاقی بیفته پیشه خودت میگی الان مثلا این دستگاه نبود چی میشد ؟ داشتم که میگم . کینکت رو هم همینطور دادم رفت
یا یدونه بازی بیشتر بگیر , . الان که از دور داریم میبینیم و بحث مقایسه و ایناس شاید به نظر خوب بیاد ولی ارزشی نداره .مگه اینکه کسی علاقه خاصی داشته باشه

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
اونقدرا هم بی مصرف نیست!! چت تصویری! تشخیص چهره! توییچ که خیلیم پر طرفداره!

Sent from my Xperia Z1

والا من رو 360 کینکت داشتم که باید قبول کرد کاراییش شاید 10 برابر eye باشه ولی با این حال بعد یه مدت کاربرد زیادی برام نداره... در کل eye الان ارزش پولی که براش میدید رو نداره... معلوم هم نیست در آینده اتفاق خاصی براش بفته فعلا که از کنترل حرکتی برای بازی ها خبری نیست و در کل sony به نظرم باید صبر می کرد اگه دستگاه پخته و کاربردی تر میشد یه سال دو سال دیگه عرضش می کرد نه همزمان با لانچ خود دستگاه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر