هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
تو این مورد بحث تعداد محدود خراب نیست !

فقط بحث گذشت زمان هست ، خیلی مشکلات تازه 2014 به بعد معلوم میشه ...

خوب روز اول و هفته اول لانچ مگه چقدر مردم بازی کردن که بخواد خراب شه رابر آنالوگ ...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
که تا الان اینطور نبوده.فقط موقعیتی فراهم شده که یه عده از اب گل الود ماهی بگیرن
کسی در حال گرفتن ماهی از آب گل آلود نیست.
قرار نیست که همه بیان اینجا فقط به به و چه چه کنن!
سایت بیشتر 20000 تا عضو فعال داره، 1%ـش هم بخواد نظرش رو در مورد هر موضوعی بگه، میشه کلی پست. این به این معنی نیست که دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن.
این پستای شما فقط حساسیت بی جا و بی مورد ایجاد میکنه در حالی که تاپیک وضعیت عادی داره در حال حاضر.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
کسی در حال گرفتن ماهی از آب گل آلود نیست.
قرار نیست که همه بیان اینجا فقط به به و چه چه کنن!
سایت بیشتر 20000 تا عضو فعال داره، 1%ـش هم بخواد نظرش رو در مورد هر موضوعی بگه، میشه کلی پست. این به این معنی نیست که دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن.
این پستای شما فقط حساسیت بی جا و بی مورد ایجاد میکنه در حالی که تاپیک وضعیت عادی داره در حال حاضر.

والا منم نگفتم به به و چه چه کنیم.
مشکل که بوده منم قبول دارم.گفتم خیلی بزرگش نکنیم.بعضی مشکلات تا یه حدی طبیعیه مگه اینکه امارش خیلی بره بالا.مثل RROD.این مشکل هنوز به همچین سطحی نرسیده.
در ضمن پست رو هم ویرایش کردم که تاپیک منحرف نشود.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
من خودم هنوز کنسول نسل بعد رو نخریدم و فعلا مثل خیلی از دوستان دیگه دنبال اطلاعات و نقاط ضعف و قوت هر دو کنسول هستیم که ببینیم در چه بخش هایی قوی هستن و در چه بخش های ضعف دارن و بعدش به هر حال یکی از این دو کنسول رو میخرم .

من این اخبار مشکل روکش روی آنالوگ رو داشتم و همچنین دوستم که مدت کمی هستش پلی استیشن 4 خریده روکش روی آنالوگش خورده شده . ولی از ترس که اینجا بعضی دوستان بهم حمله نکنن این خبر رو نذاشتم . امیدوارم تو آینده این مشکل رو سونی برطرف کنه .............

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بهع! این دیگه چه وضعیه!؟:|
ما که اتوماتیک دستمون شُر شُر آب میچکه چه گناهی کردیم آخه!؟:|

جواب ساده است دستكش مجبوريد بپوشيد :d:|
ولي واقعا" و به دور از مزاح مي گم اين مورد رو ! مجبوريد دستكش بپوشد اگر اوضاع عرق كردن دست تون زياده !

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
شما الان برو PS Vita هم بخری مدل 1000 به ماه نکشه حواست نباشه روکش کابلش پاره میشه یا دکمه های کنسول مشکل پیدا می کنه ! این عادی هستش
در حالی که توی مدل 2000 مشکل کابل رفع شده و دکمه هاش بهتر شدن .

PS4 اگه می خوای بخری هم همین مشکل رو داره ممکنه مشکلی پیش بیاد . ناراحتی نداره حالا 10 تا خش روش بیفته و روکش آنالوگش بره :| مهم لذت بردن هستش
نمی تونید باهاش کنار بیاید وایسید تا مدل Slim کنسول یا مدل جدید دسته ( البته اگه معرفی بشه )

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
روی آنالوگها یه چیزی شبیه پلاستیک بکشید تا ساییده نشه
حدود 10 سال قبل یه دسته داشتم خیلی برام مهم بود واسه اینکه خراب نشه اینکارو کردم، خوده دسته خراب شد اما آنالوگها و ظاهرش سالم موند!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
هر وسیله این حتی آشغالترین جنس هم داشته باشه با استفاده و مراقبت درست ، هیچ مشکلی براش پیش نمیاد شما رعایت کنید من خراب نشدن آنالوگ رو تضمین میکنم

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
60326823446352618748.jpg
خرس با این کنترلر بازی کرده؟ :D. تو حالت عادی عمرا این ریختی بشه.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
شما الان برو PS Vita هم بخری مدل 1000 به ماه نکشه حواست نباشه روکش کابلش پاره میشه یا دکمه های کنسول مشکل پیدا می کنه ! این عادی هستش
در حالی که توی مدل 2000 مشکل کابل رفع شده و دکمه هاش بهتر شدن .

PS4 اگه می خوای بخری هم همین مشکل رو داره ممکنه مشکلی پیش بیاد . ناراحتی نداره حالا 10 تا خش روش بیفته و روکش آنالوگش بره:| مهم لذت بردن هستش
نمی تونید باهاش کنار بیاید وایسید تا مدل Slim کنسول یا مدل جدید دسته ( البته اگه معرفی بشه )
:-/:-/
واقعا چه موضوع بی اهمیتی8-|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر