هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
این تاپیک قیمت رو فکر می کنم باید باز کرد, فکر کنم دیگه وقتش باشه که بفهمیم تغییری اتفاق افتاده یا نه. :)
دوستانی که اطلاع دارند هم لطفا آدرس اون سایت پیش فروش با قیمت مناسب رو که بنر داره ولی من نمی بینم رو واسم پ خ کنید...

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
این تاپیک قیمت رو فکر می کنم باید باز کرد, فکر کنم دیگه وقتش باشه که بفهمیم تغییری اتفاق افتاده یا نه. :)
دوستانی که اطلاع دارند هم لطفا آدرس اون سایت پیش فروش با قیمت مناسب رو که بنر داره ولی من نمی بینم رو واسم پ خ کنید...

بسيار موافقم. وقتشه بدونيم بعد از عرضه در حوضه خليج فارس، قيميت در بازار ايران چقدر شده.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
The whole family together
86430850970025672634.png
کابینِ ps3 مثل خودش زیباست !

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
آقا میگم هیچ جوره نمیشه دسته های PS3 رو به PS4 وصل کرد و باهاشون بازی کرد ؟ آخه ما روی PS3 با مبدل دسته های PS2 رو وصل میکردیم.

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه جایی میشناسین که مثلا فیلم بازی BF4 رو روی هر دو کنسول بازی کرده باشه کنار بزاره یا همون مقایسه کنه ؟
در ضمن میخواستم بدونم امکان داره PS4 هک بشه؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اخه تو تندیس به من گفت چیپست گرافیکی رجیون ۲ ایراد داره :O
اون عزیزی که این حرفو به شما زده بهش بگید چیپست گرافیکی رو تشریح کن اگر یک خط تونست بنویسه من سه تا کنسول ریجن 1 براش میخرم :d

- - -ویرایش - - -

در ضمن میخواستم بدونم امکان داره PS4 هک بشه؟
هیچ چیز غیر ممکن نیست اما ای کاش دنبال PS4 کپی خور نرید حیفه خدایی

BAZI C

کاربر سایت
Sep 1, 2009
101
نام
علیرضا

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
دوستان برق دستگاه مولتی هست؟! چون من یه ریجن 1 از کانادا برام آوردن که پشت خود دستگاهم فقط زده برق 110! آیا اینم مثل ps3 با همه برقها سازگاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر