هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
استید گرامی بازی GTA V برای PS4 ریلیز میشه ؟اگه بله تاریخش؟
چند وقت پیش شایعه شده بود قراره نسخه PS4 و PC همزمان منتشر بشن که بعد از راکستار پرسیدن اونا هم جواب دادن برنامه ای براش ندارن . پس منتشر نمیشه فکر کنم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از مدیران بخش تقاضا میشه یه نظمی به این تاپیک بدن
این تاپیک شده محفلی برای کل کل های بچگانه یه عده کاربر خاص
واقعا من نمیدونم هدف برخی دوستان از این بحث های بیهوده و کل کل های بچگانه چیه؟
حالا کنسول خوب یا بد
اگر خوبه بگیریدش اگر هم بده نگیریدش
نه اینکه شما جزو سهام داران سونی و مایکروسافت هستید بایدم اینقدر براش سر و دست بشکنید;)
با این پست های شخصی فقط تاپیک رو شلوغ کردید و از هدف اصلی دور شدیم

جالبه که همه هم برای خودشون کارشناس اعظم شدند و از خودشون نقل قول میزارن
حداقل اگر مطلبی میزارید یه لینک منبعی هم بزارید و بیخودی با نظرات شخصی خودتون به دیگران جهت ندید
با تشکر

- - -ویرایش - - -

متوجه منظورت از دانلودنتوورک دقیقا نمیشم ! plus فقط مثل یک PRemium membershipهست . یک فضای cloud بهت میدن. اجازه بازی انلاین . دانلود بازیهای مجانی برای اعضای پلاس و همینها !
بقیه چیزهای انلاین مثل دانلود - خریده بازی - دمو ها - فیلم و ... برای همه اکانتها قابل دسترسی هست و پولش باید توسط کارت یا psn کارت پرداخت بشه. ( هزینه جدا و با خودت)

صحبت من دقیقا اینه که برای بازی انلاین و دانلود دموها چقدر باید پول داد؟

مثلا اگر بخواهیم بازی کال او دیوتی و بتلفیلد رو انلاین بازی کنیم برای هر کدومشون باید جدا اکانت انلاین خرید کرد؟
یا برای دانلود دموهای رایگان ،اگر یه اکانت یکساله بخریم میتونیم هر چی دمو و بازی رایگان باشه دانلود کنیم یا باید اکانتهای جدا تهیه کرد؟
اینو خواستم بپرسم که برای یه خوره بازی انلاین و دانلود در طول یکسال چقدر هزینه بر میداره که بتونه یه دل سیر از دانلود و انلاین لذت کامل ببره
با تشکر

در مورد صحبتهای بالا دقیقا میشه توضیح بدید که هزینه انلاین در طول سال در ایران چند دلار میشه؟
با تشکر

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستان من خیلی وقته تو یک موضوه هنگم
نمیدونم چرا ولی یک دوست دیگه هم دارم اونم هم سن خودمه چنین نظری داره
هی به خودم میگم ps4 نمیگیرم میخواهم چیکار بعد میگم نه باید بگیرم
بعد میگم من بزرگ شدم بعد میگم فیفا و کد و ... بعد میگم با این پول 100 تا کار میکنم
نمیدونم چیکار کنم شما تو شرایط من هستید؟؟؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
1012488_634381733292172_562094623_n.jpg

اینم کنسول سونی با دسته قرمز در دستان بازیکن بارسا

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان ماهم بالاخره دستمون رسید به کنسول.قبل از هرچیزی اول به فکر یک تیوی عالی باشید برایه بازی. حقیقتش اول وصلش کردیم به یک تلویزیون نچندان حرفه ای باور کنید وقتی وارد بازی شدیم اصلا چنگی بدل نمیزد خیلی خورد تو ذوقمون بعد گفتیم وصلش کنیم به تیوی که از لحاظ امکانات فول بود وصلش کردیم به این تلویزیون8600 LG60LAوقتی که بازی کردیم همگی گریبان دریدیم سر به بیابان گذاشتیم قبل از خرید دستگاه به فکر یک تیوی خوب باشید واقعا ارزش داره.اما بازیهاش اگر نیت خرید یک بازی دارید یا بتل ۴ بگیرید یا فیفا من فیفارو انتخاب کردم ارزش عوض کردن نسل داره بازیش.اگرم انلاین میزنید بتل۴ این بازیم نسل ایندس به معنا واقعی به هیچ عنوان کالاف انتخاب نکنید حتی اگر مجانی بهتون دادن و در اخر سر هم کیلزون بد نبود گرافیک عالی اما گیم پلیش خسته کننده بود ارزش خرید داره اما الان نخریدش بزارید بگزره تو بازارچه برا فروش با قیمت کمتر میتونید بخرید.دسته کنسول خیلی خوب شده خیلی.در اخر سر هم توصیه برادرانه میکنم کنسول ارزش خرید داره اما نه به قیمت ۳تومن ۲۵۰۰ یا حتی ۲ تومن اگر با این قیمتا بخرید برادرانه بهتون میگم پشیمون میشید.ارزش دستگاه نحایت تا ۱۷۰۰ بیشتر هزینه نکنید که پشیمون میشید دوستان.تا پایین امدن دستگاه دست نگه دارید چیزی از دست نمیدید.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان ماهم بالاخره دستمون رسید به کنسول.قبل از هرچیزی اول به فکر یک تیوی عالی باشید برایه بازی. حقیقتش اول وصلش کردیم به یک تلویزیون نچندان حرفه ای باور کنید وقتی وارد بازی شدیم اصلا چنگی بدل نمیزد خیلی خورد تو ذوقمون بعد گفتیم وصلش کنیم به تیوی که از لحاظ امکانات فول بود وصلش کردیم به این تلویزیون8600 LG60LAوقتی که بازی کردیم همگی گریبان دریدیم سر به بیابان گذاشتیم قبل از خرید دستگاه به فکر یک تیوی خوب باشید واقعا ارزش داره.اما بازیهاش اگر نیت خرید یک بازی دارید یا بتل ۴ بگیرید یا فیفا من فیفارو انتخاب کردم ارزش عوض کردن نسل داره بازیش.اگرم انلاین میزنید بتل۴ این بازیم نسل ایندس به معنا واقعی به هیچ عنوان کالاف انتخاب نکنید حتی اگر مجانی بهتون دادن و در اخر سر هم کیلزون بد نبود گرافیک عالی اما گیم پلیش خسته کننده بود ارزش خرید داره اما الان نخریدش بزارید بگزره تو بازارچه برا فروش با قیمت کمتر میتونید بخرید.دسته کنسول خیلی خوب شده خیلی.در اخر سر هم توصیه برادرانه میکنم کنسول ارزش خرید داره اما نه به قیمت ۳تومن ۲۵۰۰ یا حتی ۲ تومن اگر با این قیمتا بخرید برادرانه بهتون میگم پشیمون میشید.ارزش دستگاه نحایت تا ۱۷۰۰ بیشتر هزینه نکنید که پشیمون میشید دوستان.تا پایین امدن دستگاه دست نگه دارید چیزی از دست نمیدید.

چطوری خریدی دوست عزیز میشه راهنمایی کنید بچه ها هم با قیمت پایین گیرشون بیاد

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
به به آقا مبارکا باشه! برادر چند خریدیش و از کجا؟ به نظرت بندل کیلزون با یه Fifa اگه 2 دراد برام ارزش خرید داره؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان من خیلی وقته تو یک موضوه هنگم
نمیدونم چرا ولی یک دوست دیگه هم دارم اونم هم سن خودمه چنین نظری داره
هی به خودم میگم ps4 نمیگیرم میخواهم چیکار بعد میگم نه باید بگیرم
بعد میگم من بزرگ شدم بعد میگم فیفا و کد و ... بعد میگم با این پول 100 تا کار میکنم
نمیدونم چیکار کنم شما تو شرایط من هستید؟؟؟

داداش گلم ! بازی که سن نمیشناسه ! هر سنی میخوای باش ! ولی سعی کن با بازیت به کار و زندگیت صدمه نزنی ! :x

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به به آقا مبارکا باشه! برادر چند خریدیش و از کجا؟ به نظرت بندل کیلزون با یه Fifa اگه 2 دراد برام ارزش خرید داره؟
چطوری خریدی دوست عزیز میشه راهنمایی کنید بچه ها هم با قیمت پایین گیرشون بیاد
ممنون دوستان انشالله نصیب همه بشه با قیمت عالی.حقیقتش من ۱۷۰۰درهم پیش خرید امارات کردم.پسر عمم عجله کرد با قیمت نسبتا بالا گرفته امروزم رسید دستش الانم پشیمونه دستگاه ماله اونه من فقط خواستم بگم عجله نکنید که مثله اون پشیمون نشید

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
داداش گلم ! بازی که سن نمیشناسه ! هر سنی میخوای باش ! ولی سعی کن با بازیت به کار و زندگیت صدمه نزنی ! :x

میخوای من سنمو بگم روحیتون بره بالا :))
گیم نت میرفتم یکی میومد 48 سال داشت کانتر میزدیم چند سال پیش
هر کسی یه علایقی داره خوب یکی ماشین دوس داره یکی حیوون خونگی ... خوب این جماعتی که مشاهده میکنی خوره بازی دارن :d
عزیزانی که قیمت پایین میگیرن یه ندا بدن از کجا و چجوری شاید آشنا پیدا کنیم ماهم برامون بیارن
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر