هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
مكنده مثه ps3 فت و اسليم
بدرد پيام دادن و تو بعضي از بازيهاي انحصاري كاربرد داره

عکس ندرای مصی ؟ :d
ابعادش با ps3 اسلیم چقد فرق داره ؟ کوچیکتره بزرگتره ؟
و اینکه ضد خش هست مثه اسلیم ؟ یا خش خورش ملسه مثه فت ؟
سپاس

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,082
نام
آریا
یه خبر به شدت زرد ! :D
پرنس ویلیامز دلش میخواد PS4 بخره ولی همسرش کیت معلوم نیست اجازه بده یا نه ! =)) خدایی خبر خنده دار و مسخره ای بود ! :D
============
برای اینکه از بار زرد بودن این پست کم بشه ، یه خبر دیگه ! :D
شعبه ایتالیای سایت آمازون بازی Tomb Raider: Definitive Edition رو برای PS4 گذاشته و تاریخ عرضه رو هم 24 ژانویه عنوان کرده ! اگه حقیقت داشته باشه ، قراره با DLC ها و بند و بساط کامل منتشر بشه و احتمالاً گرافیکش هم شبیه نسخه PC میشه.

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
عزيزان من طبق اعلام گيم اسپات 0.4 درصد از دستگاهها مشكل داشته،يعنى از بين هر ١٠٠٠ نفر فقط ٤ نفر كنسولشون خراب بوده! اگه اينقد به بدشانس بودن خودتون اعتقاد داريد كه ممكنه شماها جزو اون ٤نفر در ١٠٠٠ نفر هستيد، زندگى نكنيد سنگين تريد!!!

0.4 که زیاده اگه 0.1 بود از هر 1000 یکیش خراب باشه اون دسگاه میوفته به من:d بعدشم این 4 تا خراب بعضی ها به قیمت پایین میخرند و میفروشند به کشورهای خاورمیانه پس میشه 0.20

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
0.4 که زیاده اگه 0.1 بود از هر 1000 یکیش خراب باشه اون دسگاه میوفته به من:d بعدشم این 4 تا خراب بعضی ها به قیمت پایین میخرند و میفروشند به کشورهای خاورمیانه پس میشه 0.20

راس میگی خدایی ! منم فکرم همینه دقیقا ! و واقعا چندین بار سرم اومده به شدت یعنی ! اصلا فکرشو نکن ! اگه پیش خرید کردی :

یه موضوعی برام عجیه اینایی که الان تو فروم PS4 گرفتن قشنگ رو سایلنتن الان ! از جمله مشکی جون و ps3

- - -ویرایش - - -

یه شوال:D
ریجن 1و2 چه فرقی داره?
ریجن چیه?:D

Sent from my MT25i using Tapatalk

ریجن کلا به محله سفارشش مربوط میشه ! هم کنسول ها و هم بازی ها هردو 3 تا ریجن دارن ! برای کنسول که ریجن 1 برای امریکا شمالی و ریجن 2 برای اروپا و ریجن 3 برای اسیا هست !
بازی ها هم ریجن 1 2 رو میشه راحت انلاین بازی کرد ولی با 3 نمیشه متاسفانه !

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
راس میگی خدایی ! منم فکرم همینه دقیقا ! و واقعا چندین بار سرم اومده به شدت یعنی ! اصلا فکرشو نکن ! اگه پیش خرید کردی :

یه موضوعی برام عجیه اینایی که الان تو فروم PS4 گرفتن قشنگ رو سایلنتن الان ! از جمله مشکی جون و ps3

- - -ویرایش - - -

ریجن کلا به محله سفارشش مربوط میشه ! هم کنسول ها و هم بازی ها هردو 3 تا ریجن دارن ! برای کنسول که ریجن 1 برای امریکا شمالی و ریجن 2 برای اروپا و ریجن 3 برای اسیا هست !
بازی ها هم ریجن 1 2 رو میشه راحت انلاین بازی کرد ولی با 3 نمیشه متاسفانه !
یعنی اگه من یه PS4 ریجن ۲ بگیرم واسه آنلاین بازی کردن باید ریجن بازی هم ۲ باشه ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,844
نام
مرتضی
یه خبر به شدت زرد ! :D
پرنس ویلیامز دلش میخواد PS4 بخره ولی همسرش کیت معلوم نیست اجازه بده یا نه ! =)) خدایی خبر خنده دار و مسخره ای بود ! :D
============
برای اینکه از بار زرد بودن این پست کم بشه ، یه خبر دیگه ! :D
شعبه ایتالیای سایت آمازون بازی Tomb Raider: Definitive Edition رو برای PS4 گذاشته و تاریخ عرضه رو هم 24 ژانویه عنوان کرده ! اگه حقیقت داشته باشه ، قراره با DLC ها و بند و بساط کامل منتشر بشه و احتمالاً گرافیکش هم شبیه نسخه PC میشه.

من زنم(هروقت زن گرفتم البته) نباید جرات کنه به کنسولام دست بزنه. همیشه هم باید تشویقم کنه برای خریدشون. حالا این شاهزاده تره یا من؟ :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من زنم(هروقت زن گرفتم البته) نباید جرات کنه به کنسولام دست بزنه. همیشه هم باید تشویقم کنه برای خریدشون. حالا این شاهزاده تره یا من؟ :d

این شاهزاده نیس . بدبخت زن ذلیله :d

راستی معلوم نشد بابای بچه اش کیه :-":d

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من از best buy پیش خرید کردم ولی هنوز دسته آشنامون که اونوره نرسیده!!

فقط امیدوارم اون 0.4 شامل منه بدبخت نشه چون دیگه اعصاب واسم باقی نمونده...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اضافه کنم
به طور کلی رجین یا صحیح ترش : رجیون یعنی قفل منطقه ای به زبان ساده
نه همون ریجن درسته:D
ریجن 1و2 چه فرقی داره?
ریجن 1 فقط آمریکا و کانادا هست! 2 اروپا و خاور میانه! 3 هم 2 نوع داره یکی آسیا شرقی یکی هم چین

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,844
نام
مرتضی
اینقدر فحششون دادید که میترسند اعلام موجودیت کنند:d هرچند من الان تو این فکرم که اگر الان پلی4 بخرم دقیقا چی باید باهاش بازی کنم؟ بعد اینفیمس تازه ارزش خرید پیدا میکنه. بعد اردر و آنچارتد هم که دیگه میافته رو دور انحصاری مثه پلی3. پس الان حتی بدون در نظر گرفتن قیمت های فضایی هم پلی4 چندان ارزش خرید نداره! در حال حاضر جلو من پلی3 و پلی4 بذارن بدون شک 3 رو انتخاب میکنم چون خیلی بازی برای تجربه کردن دارم که فقط رو این نسل میان و قشنگ این 3-4 ماه تا خرید پلی4 رو برام پر میکنن. الان بخوام 4 بگیرم مطمئنم بعد یک هفته باید بفرستم بره خاک خوری:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر