هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
یعنی واقعا بعضی ها به هیچ صراطی مستقیم نیستند . هر چی میگیم اینها پیش میاد و نسبت خرابی ها به تولید کل نسبت ناچیزیه بازم حرف خودشونو میزنند . واقعا فروش 1 میلیونی در شبانه روز حسادت هم داره . :d

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
شرکت سونی تک تک دستگاه هایی که تولید میشه رو که تست نمیکنه که!‌ دیگه انقد شرکتش معتبر هست که این مشکلات رو نداشته باشه!!!

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
شرکت سونی تک تک دستگاه هایی که تولید میشه رو که تست نمیکنه که!‌ دیگه انقد شرکتش معتبر هست که این مشکلات رو نداشته باشه!!!
دوست عزیز qc رو برای همین گذاشتن دیگه، تمام لوازم الکترونیکی قبل از اینکه کامل بسته بشن باید تست بشن بعد برچسب کنترل کیفیت و گارانتی بهش میزنن.

امکانش هست افرادی که کنسول رو تهیه کردن زودی وارد psn شدن و به دلیل افزایش کاربران فرمور به طور کامل دانلود نشده و ناقص نصب شده و کنسول دیگه بالا نمیاد
از این مشکلات تو ps3 هم بود .

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
این مشکل واسه کسایی که از شرکت آمازون خریداری کردن پیش اومد!! درسته qc کارش اینه !! ولی یه سری چیز ها درجا معلوم نمیشن.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان این Foxconn فقط کنسول های ریجن 1 رو تولید کرده ؟ یا نه دستی بر ساخت ریجن 2 هم داره البته با فروش 1 میلیونی کنسول توی روز اول دیگه هر چی توی Foxconn ساخته شده فروش رفته ، امیدوارم برای هر ریجن کنسول ها توی کارخانه های جداگونه تولید شده باشه که در این صورت عالی میشه میریم ریجن 2 میگیریم که تازه جعبه های ریجن 2 کنسول زیباتره از نظر من چون دو تا جعبه مجزا هست چقدر هم حالا جعبه اهمیت داره ! :d

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان این Foxconn فقط کنسول های ریجن 1 رو تولید کرده ؟ یا نه دستی بر ساخت ریجن 2 هم داره البته با فروش 1 میلیونی کنسول توی روز اول دیگه هر چی توی Foxconn ساخته شده فروش رفته ، امیدوارم برای هر ریجن کنسول ها توی کارخانه های جداگونه تولید شده باشه که در این صورت عالی میشه میریم ریجن 2 میگیریم که تازه جعبه های ریجن 2 کنسول زیباتره از نظر من چون دو تا جعبه مجازا هست چقدر هم حالا جعبه اهمیت داره ! :d

من اطلاعاتم زیاد نیست ولی ریجن 2 این مشکلات رو نداره و فکر کنم Foxconn هم تولیدش نکرده ! کلا پیش خرید یا خرید کنسول لانچ اشتباه هست ولی ریجن 2 حداقل بهتره ! مشکلات نرم افزاری باشه به درک سخت افزاری نباشه فقط !
بعد مگه جعبش چه فرقی میکنه؟

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
یعنی واقعا بعضی ها به هیچ صراطی مستقیم نیستند . هر چی میگیم اینها پیش میاد و نسبت خرابی ها به تولید کل نسبت ناچیزیه بازم حرف خودشونو میزنند . واقعا فروش 1 میلیونی در شبانه روز حسادت هم داره . :d
XB fanboi trollfest :).

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,628
نام
محمدرضا
عزيزان من طبق اعلام گيم اسپات 0.4 درصد از دستگاهها مشكل داشته،يعنى از بين هر ١٠٠٠ نفر فقط ٤ نفر كنسولشون خراب بوده! اگه اينقد به بدشانس بودن خودتون اعتقاد داريد كه ممكنه شماها جزو اون ٤نفر در ١٠٠٠ نفر هستيد، زندگى نكنيد سنگين تريد!!!

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا یه سوال : درایو ps4 مثل ps2 ه ؟ یعنی باز میشه ؟ یا مکنده داره ؟
اون تاچ پد کنترلر به چه درد میخوره ؟
مكنده مثه ps3 فت و اسليم
بدرد پيام دادن و تو بعضي از بازيهاي انحصاري كاربرد داره

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یه دوستی هست میتونه برای من از هنگ کنگ پی اس 4 بیاره
به نظر شما ارزش داره از آسیا خرید کرد؟
ریجن های اونها و مدلهای اونها ب اروپا و امریکا فرق میکنه؟منظورم اینه که اگر از اسیا خرید بشه بازیهایی که در ایران براش خرید بشه قابل اجرا خواهند بود؟
قیمت کنسول 400 دلار هست و قراره با همون معادل ریالیش برام تموم بشه چیزی حدود 1.500.000
حالا به نظر دوستان با توجه به مشکلاتی که دستگاه داره و همینطور بحث کپی خور شدن ارزش خرید داره ؟
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر