هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
3 بازی فوق العاده رایگان برای کاربران Plus

سه بازی ibb & obb و Resogun و Contrast برای کاربران Plus بر روی PS4 رایگان خواهند بود !

برای کسایی که دوس دارن از هر بازی اطلاعاتی رو بدونن به پایین پست برن ! به شخصه عاشق بازی Ibb و Obb هستم

همچنین لیست تمام بازی های Plus!

Ibb and Obb

ps3-game-7010-packart.jpg

قیمت : 10 دلار

دوس دارین با دوستتون وارد یه مکان فوق العاده با دو موجود باحال بشید ؟ محیط بازی فوق العاده و ارت واقعا خوبی دارد ! شما و دوستتان از اکانت PSN باهم به صورت COOP در

شخصیت این دو موجود قرار میگیرید ! بازی پر از پازل ها و چالش ها خواهد بود ! طبق گفته سازنده بازی کمتر از 1 Gb خواهد بود !
Contrast

1371155270.jpg

این بازی نیازی به توضیح ندارد ! بهترین و زیباترین بازی رایگان پلاس فعلا همین بازی است !

کنتراست یه بازی 2D و 3D است که در زمان قدیم اتفاق میفتد ! بازی پر از چلنج ها و فریب ها خواهد بود !

شما در بازی در نقش دختری هستید که قدرت تبدیل دنیای 3D به 2D را خواهد داشت و تنها سلاح او سایه ها هستند !
Resogun

600x-1

بازی در سبک Shoo'em Up است ! در بازی با گرافیکی فوق العاده ! انواع اسلحه ها : لیزها بمب ها و ناوی ها را در اختیار دارید ! ارزش دانلود بسیار بالایی دارد

64944462055111402836.png

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,485
ND . SANTA چیزی معرفی نکردن اینه وضعیت نگران نباشید برای خندیدن VGA انقدر میخندیم که از تنگی نفس خفه شیم
بنده خداها چیزی ندارن نامزد VGA شه=((البته دارن world of tanks :d

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
چند هفتست اینجا حسابی حال و هوای لندن به خودش گرفته:d
آخه مثل این که دوستان فراموش کردن اینجا ایرانه و یوتیوب هیلتره:d
اصلا هم منظورم کیا نبود:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
cloud strief چرا بن شد؟! :|
بد موقعی هم بن شد پس جمعه بدون ایشون چی کنیم؟!
از مدیرها تقاضا دارم اگه امکانش هست از بن در بیارند ایشون رو و این جریمش رو هفته ی بعد متحمل بشه!!
چون این هفته مخصوصا پنجشنبه و جمعه و شنبه حضورش در بین دوستداران سونی خیلی ارزشمنده :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
از مدیرها تقاضا دارم اگه امکانش هست از بن در بیارند ایشون رو و این جریمش رو هفته ی بعد متحمل بشه!!
چون این هفته مخصوصا پنجشنبه و جمعه و شنبه حضورش در بین دوستداران سونی خیلی ارزشمنده :d

o:-)
حمایت میشه !

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
اقا من یه 2 تا بازی میخواستم اونو ندادن به ما ! چرا اینکارو میکنی داداشه من قلبم گرفته الان :|
بازیاش تو حلقم ! وای خدا چقدر صبر کردن سخت شده فقط 4 روز مونده
اومده واسه من داره عکس میندازه ! برو گم...و بازیتو کن قرم.....ق :))

بعد هم مرتیکه دستتو از رو جعبه بردار بهش فشار میاد )x

18707667202406781557.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
متاسفانه رضا هم بن شد :((

فکر کنم بخاطر صحبت های صفحه قبلشون در مورد اون یکی کنسول بوده :| :|

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
رضا!!!ماکان!!!اونم چه موقعی!!! حیف!
به خاطر دوتا ترول؟؟ بی خیال بابا!!!انتظار دارین بعد از اون ادعا ها و این نتیجه ی عکس دادن ها ابراز هم دردی کنیم؟؟
تو اخبار که ترول میکنیم اخطار میگیریم!اینجا کیفیت ها رو مقایسه میکنیم و واقعیت رو میگیم بن میشم!!!
ینی ترول کردن ممنوع شده:-/ یا چون بعضی دوستان ناراحت میشن ما هیچی نباید بگیم؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر